Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Redux


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Pany to jest sens zbierać śrubki na potęgę i maksować bronie ile się da czy poczekać do challenge mode? To będzie taki new game+? Zostaną upgrade z normalnego przejścia?

 

A co do trofi to potwierdzam, każda broń ma jeszcze opcję "omega" i wtedy jest ostateczny upgrade

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

Im bardziej będziesz miał ulepszone bronie to tym łatwiej będzie pod koniec gry. Challenge Mode to powiedzmy wyższy poziom gdzie można zakupić ulepszenia do broni (Omega), ale żeby tego dokonać to najpierw trzeba wbić maksa na broni (5?). Tam śrubki lecą jak szalone, bo jest mnożnik do zdobycia (brak obrażeń), ale ceny też są dużo wyższe.

Jak dla mnie warto ulepszać sprzęt od razu, a nadmiar śrubek będzie na amunicję.

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanko - widział ktoś już film? :) Bo jestem ciekaw ile wykorzystano cut-scenek z gry. 

 

A poza tym - świetna gra. Tego brakuje dzisiejszej branży - takich właśnie tytułów. Ciągle tylko zabijanie, smutne tematy, wojny itd. Tutaj jest platformówka, jest fajnie zrealizowana akcja z humorem, świetna narracja i sympatyczni bohaterowie.

 

Co do oprawy graficznej to jest świetna (choć widać parę uproszczeń), natomiast pamiętajcie, że już NEXUS wyglądał bardzo dobrze i ten nowy to jest ewolucja graficzna a nie rewolucja.

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanko - widział ktoś już film? :) Bo jestem ciekaw ile wykorzystano cut-scenek z gry. 

 

A poza tym - świetna gra. Tego brakuje dzisiejszej branży - takich właśnie tytułów. Ciągle tylko zabijanie, smutne tematy, wojny itd. Tutaj jest platformówka, jest fajnie zrealizowana akcja z humorem, świetna narracja i sympatyczni bohaterowie.

 

Co do oprawy graficznej to jest świetna (choć widać parę uproszczeń), natomiast pamiętajcie, że już NEXUS wyglądał bardzo dobrze i ten nowy to jest ewolucja graficzna a nie rewolucja.

Też tak sądziłem do momentu jak nie odpaliłem równocześnie Nexusa i nowego Ratcheta. Ogromna przepaść w jakości. Co jest dość zabawne bo tak jak mówisz - ItN wyglądał bardzo dobrze, choć przeszkadzało mi, że pozbawiony był tego "pixarowego" oświetlenia w cutscenkach, ktore miało Crack in Time.

Odnośnik do komentarza

Teraz Ratchet a potem poproszę Crasha, Spyro, Sly'a i Jak'a w takiej formie jak ten tytuł  :sorcerer:

Nie rozumiem jak szybko już niektórzy ukończyli grę, to trzeba dawkować! Ja wczoraj zacząłem i godzinę grałem intro obracając kamerę i oglądając widoczki i szczegóły. Liżę ściany (także te niewidoczne :D ) na maxa. Coś pięknego i tylko 60 klatek brakuje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Crasha zapowiedzą na E3 zobaczycie, ostatnio kolejny raz oddział PS z jakiegoś kraju wrzucił na twitta grafikę z Crashem.

 

Wczoraj był plan popykać w R&C i DSIII, skończyło się na tym, że prawie do 2 w nocy zbierałem śrubki, miód, miód i jeszcze raz miód. Ciekawe czy jest szanse na kolejną część R&C.

PS. A co do tego wyścigu, wpadło tam wczoraj dużżżżżoooo srubek, po powtarzałem ten wyścig kilkakrotnie, ale mam tylko srebro.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Innych chyba nie ma, mowa o tym co pisze Square, prawie zawsze jestem sekunde za pierwszym miejscem, a najlepsze jest to, że pierwsze czy drugie okrążenie mogę przejechać średnio, a w trzecim zawsze dojeżdżam do pierwszego. Przypomina to trochę oszukiwanie w pierwszym MotorStorm.

Odnośnik do komentarza

Tu trzeba trafić. Ja też skończyłem często drugi z czasem poniżej 1:35. Ale wkońcu wpadło. Scinajcie zakręty skokiem na przyspieszeniu. Zrobiłem 1:28.

I pamiętajcie aby po tym dużym skoku na ostatnim kółku mieć 2 boosty naładowane. Jeden odpalacie i zkaczenie z hopka w prawym zakręcie. Potem w powietrzu odpalacie 2 gi i lecicie aż do tej platformy po prawej stronie. Przyspieszenie na niej i do mety

Edytowane przez Welna
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bo to gra Ratchet and Clank, a nie Giana Sisters?

 

Z drugiej strony bez przesady, jest "trochę" skakania. Szczegôlnie w początkowych 3-4 światach gdzie jeszcze nie ma się wypasionych i dopasionych bronii.

Remake pierwszej części mogli coś pozmieniać.

 

Ehhh

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...