Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Redux


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie osiągnięcie z kulą disco - to trzeba zrobić za 1 przejściem gry czy wpada też gdy połowe mobków "discujemy" na pierwszym przejściu, a połowe na challengu?  W połowie pierwszego przejścia zorientowałem sie z tym trofikiem

 

Jakieś tipy aby nie spalić tego trofika? Mobki łątwe do pominięcia?

Odnośnik do komentarza

skonczylem, cud miod malina ale dalej razi to co w tej czesci bylo najslabsze biorac pod uwage przyszle kontynuacje - fabula, liczylem ze przemieszanie ja z filmem troche ja ozywi i sprawi, ze bedzie ciekawsza, niestety dalej to kaszana (a poziom humoru przerywnikow bedacych fragmentami filmu karze mi wierzyc, ze to serio taki crap jak wskazuja recenzje)

Odnośnik do komentarza

skonczylem, cud miod malina ale dalej razi to co w tej czesci bylo najslabsze biorac pod uwage przyszle kontynuacje - fabula, liczylem ze przemieszanie ja z filmem troche ja ozywi i sprawi, ze bedzie ciekawsza, niestety dalej to kaszana (a poziom humoru przerywnikow bedacych fragmentami filmu karze mi wierzyc, ze to serio taki crap jak wskazuja recenzje)

 

Poziom humoru filmu jest skierowany centralnie do nikogo. Nie może to bawić ani dzieciaków, bo ciężko im będzie zrozumieć, ani dorosłych, bo jest to maksymalnie żenujące.

Byłem na filmie i o ile po przejściu gry mam za(pipi)iste odczucia i bardzo mi się podobała, tak filmu nie poleciłbym nikomu. W kinie trójka różnych dzieciaków totalnie nie wiedziała o co w nim chodzi i była nim wręcz niezainteresowana, jedna para rodziców wyszła z dzieckiem gdzieś po pół godziny.

Odnośnik do komentarza

Sony i ich dział filmowy to ostatnio taka kaszana, że masakra - porażka z Spidermanem, nowe Ghostbusters i klapa z filmem Ratchet&Clank. Chyba pierwszy przypadek, że gra jest lepsza niż film :D

 

Jaki pierwszy przypadek? Gra zawsze była lepsza od jej egranizacji, nie kojarzę, żeby kiedykolwiek jakiś film na podstawie gry był choćby dobry. A co dopiero lepszy.

Odnośnik do komentarza

 

Sony i ich dział filmowy to ostatnio taka kaszana, że masakra - porażka z Spidermanem, nowe Ghostbusters i klapa z filmem Ratchet&Clank. Chyba pierwszy przypadek, że gra jest lepsza niż film :D

 

Jaki pierwszy przypadek? Gra zawsze była lepsza od jej egranizacji, nie kojarzę, żeby kiedykolwiek jakiś film na podstawie gry był choćby dobry. A co dopiero lepszy.

 

pierwszy mortal kombat, na upartego prince of persia, nieco bardziej silent hill i mocno na upartego resident evil

 

tak w przedziale 6-7+/10

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...