Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Redux


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

 

Sekundę temu pojawiła się aktualizacja 1.03 - waga ok. 110MB

 

Historia aktualizacji:

 

- Poprawki różnych błędów

No nie tak sekundę temu bo mi po 18 już się zassał.

 

 

Serio ? :-P Nie wiem, ja grałem od 18 i mi dopiero po 24 pokazało, że jest patch i dodano do pobierania a problemów z netem nie miałem ;)

Ciekawe

Odnośnik do komentarza

Wbiłem wczoraj platynę, dobra gierka. Zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie pewnie głównie dlatego, że nie grałem w żadną z poprzednich części, wtedy na tapecie u mnie był Jack & Daxter.

Nie, nie dlatego. Ja ograłem wszystkie części na PS2, potem wszystkie częście na PS3 (tylko bez tego biednego spin off tower defense), potrm jeszcze remaster części 1-3, a obecnie nadal bawię się fantastycznie z tym remakiem.

 

Bawisz się tak dobrze bo to poprostu świetna gierka.

Odnośnik do komentarza

 

Wbiłem wczoraj platynę, dobra gierka. Zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie pewnie głównie dlatego, że nie grałem w żadną z poprzednich części, wtedy na tapecie u mnie był Jak & Daxter.

Bawisz się tak dobrze bo to poprostu świetna gierka.

 

Nie twierdze, że nie jest świetna, ale dużo motywów, które były już pewnie wałkowane 10 razy w tej serii były dla mnie po prostu świeże.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

same here - balem sie troche kupic, ale gra okazala sie naprawde przyjemna! Historia wydaje sie zabawna, rozgrywka mimo wszystko zroznicowana, dubing cieszy ucho, graficznie Insomniac wzbil sie na wyzyny - przyklad ozywionego klasyka w mistrzowskim stylu !

Odnośnik do komentarza

Kryształy są jeszcze pokurywanie w niektórych trudniej dostępnych lokacjach. Dodatkowo nikektóre skompletowane zestawy kart powodują większą szansę na znalezienie retarium

 

Mam ok 9 h przegrane.

Mam mało czasu na granie oststnio. Od premiery roboę jedną planetę co 1-2 dzień, robiąc wsio na 100%. No i nadal bożesz ty mój Panie Jeremiaszku jaki to dobre. Mam nadzieję tylko, że zdąrze wycisnąć 100% (nie platynę) przed 10.05...

Odnośnik do komentarza

@Fanek,

Niektóre bronie zwiększają szansę na wypadnięcie Raritatrium, polecam korzystać z Pyrocitora i Sheepinatora po stosownych ulepszeniach.

 

Ja skończyłem wczoraj Challenge Mode i była by platyna, ale o dziwo zabrakło mi jednego ulepszenia zdrowia (mam 190) i Goatinator na 7 poziomie, reszta max.

 

Btw. Ma ktoś niewykorzystany kod na Bouncera?

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie mam. Czy komus udało się może przejść już tą grę na hardzie? Miałem ambitny plan aby kazda grę na tej generacji konosl przejść własnie na tym poziomie trudnosci ale widzę, że przy tym tytule bede musial złamac daną sobie obietnicę i obniżyc poziom na medium. Jestem w trakcie pierwszej walki z bosem (blargiańska destruktobestia) i naprawde nie wiem co wiecej muszę zrobic aby ją pokonać. Chyba, ze 100 granatów na nia zużyłem i niezliczona ilosc pocisków z kazdej broni jaką mam (bronie jak na ten etap gry mam maksymalnie ulepszone). Jakies rady?

Odnośnik do komentarza

Skończyłem na hardzie zarówno pierwsze przejście jak i Challenge Mode i nie miałem tam żadnych problemów. Mr Zurkona miej zawsze odpalonego i używaj Groovitrona, który zapewnia spokojną walkę. Jak tańczy to rzucasz Proton Drum. Co do reszty to po prostu strzelaj z broni, które posiadasz. Ja zaczynałem od Fusion Grenade, potem Combustor i reszta wedle uznania. Kupione miałem wszystkie jakie były dostępne na ten moment.

Odnośnik do komentarza

Jak masz Groovitrona to nawalasz z Plasma Slayer w czuły punkt podczas tańca, potem Peacemaker/Fusion Bomb/Raptor Launcher i reszta w dowolnej kolejności. Wszystko co atakuje za Ciebie jest przydatne, czyli Zurkon/ Protoclast/Apocalypse Glove rzucasz kiedy tylko jest okazja. Rozumiem, że nie masz Ryno? ;) Są cztery platformy łącznie na których jest ammo, ja go załatwiłem przy drugiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...