Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Redux


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno kupiłem giereczke ale postanowiłem ze najpierw przebrnę przez obronę inżyniera ktora juz we wtorek, w miedzy czasie dokończę 2 raz until dawna i po wszystkim mam nadzieje ze bede mogł rozkoszować sie wolnością i ta gierką ;) doświadczenia z ratchetem niestety nie mam z przeszłości. Co prawda rok temu kupiłem ps2 z masa gier, gdzie chciałem głownie nadrobić god of wara i kilka strzelanek a mimo posiadania w pakiecie ratcheta i clanka to odpaliłem na kilka minut i wyłączyłem ... Teraz trochę żałuje bo pleja puściłem w dalszy obieg a nie wiedziałem ze wychodzi taki remaster wiec bedzie ogrywany bez znajomosci oryginału, ale z tego co czytałem po komentarzach to kazdy dobrze bawi sie przy tej gierce ;)

 

Po ukonczeniu mozna dozbierac brakujące srubki?

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

 

Gram juz w trybie wyzwań na trudnym i wciąż bronie nie chca mi sie levelować. Mam jeszcze kilka niedobitków na 4 poziomie, ale większość jest juz na 5 max dopakowana i nic sie nie dzieje. Czego moze to byc wina ?

Zycie normalnie idzie.

Musisz kupić u sprzedawcy ulepszenia. Dopiero wtedy będzie szedł lvl.

teraz mnie oświeciło, a ja zydzilem na nie śrubki XD thx

Wlasnie skończyłem i biore pod uwagę platynke. Gdzie jest ten sprzedawca? Czy to poprostu z tego sześcianiu pozniej sie leveluje wyżej w trybie wyzwań?

Odnośnik do komentarza

A te oszustwa z dodatków wpływają jakos na trofea? Próbuje zrobic ten mnożnik 20 i dałem sobie amunicję bez limitu i sie zastanawiam czy nic nie zablokuje.

 

I wyczytałem gdzieś ze na trudnym wypada wiecej śrubek to prawda? I czemu jak narazie mogłem kupić ulepszenie omega tylko do jednej broni mimo ze widze mam trochę tych kompletów kart?

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

A te oszustwa z dodatków wpływają jakos na trofea? Próbuje zrobic ten mnożnik 20 i dałem sobie amunicję bez limitu i sie zastanawiam czy nic nie zablokuje.

 

I wyczytałem gdzieś ze na trudnym wypada wiecej śrubek to prawda? I czemu jak narazie mogłem kupić ulepszenie omega tylko do jednej broni mimo ze widze mam trochę tych kompletów kart?

Ta sa zwykle dodatki, by umilić sobie rozgrywkę. Zupełnie, jak w lego. Nic sie nie blokuje, wszystko, po to by sie dobrze bawić. 

Odnośnik do komentarza

Ja juz splatynowalem za drugim przejsciem. Niestety do grovvitrona potrzebny byl youtube. Nie ma co sie pier.dolic jak sa 4 roboty ktore roznia sie tylko kollorem jakiegos paska na zbroi albo trzeba zaliczyc rybki bez wody i z wodą. 

 

Moim zdaniem ta gra to top 3 w tym roku. Od crasha czy spyro nie bylo tak wspanialego platformera. Ja sie zakochałem. Dla mnie po uncharted i soulsach najlepsze co wyszlo w tym roku. 10/10

 

Uncharted stawiam wyzej ale to na dlc do ratcheta bardziej bym czekal niz do u4 xD

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Calkiem o tym zapomnialem, ale to jedyny wyjatek.

 

Ja juz splatynowalem za drugim przejsciem. Niestety do grovvitrona potrzebny byl youtube. Nie ma co sie pier.dolic jak sa 4 roboty ktore roznia sie tylko kolsrolm jakiegos paska na zbroi albo trzeba zaliczyc rybki bez wody i z wodą.

 

Moim zdaniem ta gra to top 3 w tym roku. Od crasha czy spyro nie bylo tak wspanialego platformera. Ja sie zakochałem. Dla mnie po uncharted i soulsach najlepsze co wyszlo w tym roku. 10/10

 

Uncharted stawiam wyzej ale to na dlc do ratcheta bardziej bym czekal niz do u4 xD

Za 1 przejsciem i tak bys nie zaliczyl, bo za pozno sie go zdobywa. Za 2 najwczesniej. Edytowane przez iMEVEK
Odnośnik do komentarza

Mam problem z tymi bronmi. Mam duzo sprzętu na lvl 5 a w sklepie nie moge kupić omegi i niektóre wg sie łapią expa. Np. Żubr cały czas na 1 poziomie i pasek w ogóle nie rośnie

 

Jesli dobrze zauważyłem to nieskończona amunicja blokuje levelowanie broni

 

Włączenie nieskończonej amunicji blokuje rozwój broni, czyli przepada Wykorzystany potencjał oraz Pan Wojny. Natomiast kod na niewidzialność anuluje rozwój postaci (dzban Pełen lans).

Wystarczy wyłączyć te umiejętności i wszytko wróci do normy. Jedyne co możesz użyć, to opcja zmniejszenia prędkości podczas wyścigu.

 

Chcąc ulepszyć bronie do maksymalnego poziomu, musisz zaliczyć tryb wyzwań, czyli NG+ Tak zawsze jest w Raczecie i Klanku, pełen potencjał odkrywa się przy kolejnym przejściu.

 

Jeżeli brakuje kilku awansów do dziesiątego poziomu broni, warto przed ostatnim bossem nieco pobawić się z oponentami. Dają od groma punktów doświadczenia. Jeżeli ci się znudzi i przejdziesz do NG++ to rozwój oręża będzie niezwykle powolny (ponieważ przeciwnicy na pierwszych planetach dają mało PD) i taki Ż.U.B.R możesz ulepszać przez 3/4 trzeciego przejścia.

Odnośnik do komentarza

No zauważyłem walasnie ze blokuje exp wiec wyłączyłem. Ale rzeczywiście przy drugim przejściu to jest niezły rozpierdziel;o

 

 

NG+ skończone niestety nie udało mi sie kupić wszystkich broni... Za mało tych śrubek mi wpadało

 

Dobra platyna wpadła. Szkoda ze wcześniej nie ogarnalem ze można w zasadzie wyłączy grę w środku walki i po wczytaniu zdobyte exp do broni pozostaje i przez to przeszedłem grę prawie 3 razy. Ale cóż i tak bawiłem sie dobrze ;)

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

ratchet dostal patcha pod pro - wyzsza rozdzielczosc i hdr, dalej gra smiga w 30fps bo zdaniem tworcow w tylu klatach tworzyli projekt i nie beda tego zmieniac

 

co ciekawe pracujac nad wersja na pro wprowadzili do gry nowy rodzaj antyallisingu, ktory udalo im sie zaimplementowac po optymalizacji do zwyklej wersji na ps4 czyli na golej ps4 po nowym patchu gra wyglada jeszcze czysciej

 

uIGIHB.jpg

Fcf49k.jpg

Odnośnik do komentarza

no tak samo praktycznie, ten patch pod pro daje tylko wyzsza rozdzielczosc i hdr co i tak na nagraniu z youtube raczej nie zobaczymy

 

nowy antyalliasing co praktycznie calkowicie pozbawia gry zabkow (i tak miala juz go dobry) dziala tez na zwyklej ps4

 

ogolnie ratchet to jedna z ladniejszych gier tej generacji, mocno kolorowa wiec podejrzewam, ze w hdr bedzie jeszcze bardziej oczoyebna

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mi się do tego stopnia spodobała, że nie mogę odpalić Wieśka 3, bo albo gram w Overwatcha albo właśnie w tego Ratcheta :D I w ogóle jak rzadko szukam ukrytych rzeczy, tak w tej grze coś przyciąga do tego. Może dlatego, że gra jest przekozacko ładna i jak widzisz twarz bohatera, to masz wrażenie że to bajka Pixara :) Dzięki temu nawet polski dubbing akurat robi tu klimat, bo bajki w Polsce są zwykle z dubbingiem. IMO taki Pan Zurkon nawet lepiej brzmi po polsku ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...