Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Redux


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.03.2018 o 13:41, Wredny napisał:


A to remake jedynki jest jakimś spin-offem, czy jak? To już bardziej niepełno(s)prawna jest All 4 One.

Oczywiście remake jedynki, to pełnoprawna odsłona. Jednak to tylko remake. I choć jest naprawdę kozacki, to człowiekowi pozostaje niedosyt i ciekawość, co Insomniacy mogliby pokazać nowego w tej materii - nowe światy, mechaniki, przeciwnicy, bronie, itp, zapewne ucieszyłyby japę.

Tak wiec przydałaby się nowa opowieść na pełnych Ratchetowych prawach  :)    

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Wredny napisał:

Trochę tych odsłon już naklepali, formuła moim zdaniem wyczerpana już dawno. Przydałoby im się jakieś nowe wyzwanie (w sensie - insomniac'om). Kolejna odsłona Resistance, godna PS4 np, albo coś w stylu Sunset Overdrive. Niech już zostawią R&C w spokoju, bo i tak tych części jest wpissdu.

Marzę o tym, ale w klimatach pierwszego zwiastuna. Najlepiej prequel jakieś walki w Rosji gdy to się zaczęło. Dla przypomnienia pierwszy zwiastun:

 

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
4 godziny temu, XM. napisał:

Powiedzcie mi - jak ta gra ma się do oryginału z ps2? Dużo etapów wypadło czy wszystko jest jak w tamtej wersji tylko w jest genowej  oprawie?

 

Wypadło ponad połowę (!), niektóre są zupełnie zmienione. Muzyki z jedynki praktycznie brak. Broni też wielu brakuje. Fabuła zmiksowana z pierwszej i trzeciej części, z lukami na rzecz filmu... Ogromne rozczarowanie jak dla mnie. Oczywiście gra jest nadal dobra, ale ja chciałem Ratcheta 1:1 z PS2, a nie wariacji na temat. Ni to remake, ni to reboot.

Edytowane przez Berion
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie za darmo tylko za ekwiwalent miesięcznej opłaty P+, i nie mają per se tylko wypożyczają na czas abonamentu i istnienia konta, do którego przypisana jest licencja na tę grę. Kiepski interes jeśli ktoś nie wykupuje plusa z innego powodu niż pseudo darmowe ochłapy. ;p

Edytowane przez Berion
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Przeszedłem dziś w nocy i zawód. Nie podoba mi sie wywalenie niektórych planet, muzyka jest slabsza, prostacki do granic mozliwosci humor ktorego na pewno nie było w og... Dla mnie jednak seria już jest stracona, ino jedynie trylogia, grałem w dwie części na ps3, teraz to i w kazda co raz gorsza, część na PS5 to chyba trzeba będzie odpuścić i tyle po tym IP.

  • Plusik 3
  • Haha 1
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza

No po częściach z PS2 seria mocno straciła pazur, a remake to apogeum tej drogi, którą niestety obrali Insomniacy i jak dla mnie też zwyczajny zawód. Jeszcze cały ten motyw filmu pełnometrażowego i wiążące się z tym dziwne rozwiązania narracyjne. Może dlatego jestem dosyć sceptycznie nastawiony do kolejnej części na PS5. Ten świat potrzebuje miękkiego "resetu", za którym pójdą większe zmiany w gameplay'u, zerwanie z pewnym stylem prowadzenia opowieści i słabymi postaciami (a z racji tego, że będziemy skakać po wymiarach i, jak było widać w trailerze, ZNOWU spotkamy arcyzabawny duet pirato-robotów, to można o tym zapomnieć), a najlepiej, żeby dev zajął się jakimś nowym IP w klimatach platformówkowych.

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
7 godzin temu, XM. napisał:

Przeszedłem dziś w nocy i zawód. Nie podoba mi sie wywalenie niektórych planet, muzyka jest slabsza, prostacki do granic mozliwosci humor ktorego na pewno nie było w og... Dla mnie jednak seria już jest stracona, ino jedynie trylogia, grałem w dwie części na ps3, teraz to i w kazda co raz gorsza, część na PS5 to chyba trzeba będzie odpuścić i tyle po tym IP.

A jak tam się podobało strzelanko? :kaz: 

 

Bo dla mnie było tak słabe, że porzuciłem gdzieś w połowie gierkę bo nie czerpałem żadnej frajdy ze starć. 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

@Wredny Challenge Mode to inaczej NG+.
Wszystko przechodzi plus dodają kilka upgradów. Z całym arsenałem robisz to przejście w 3-4 godziny skupiając się na fabule i wychwytując poczucie humoru.
Dzięki temu, że w końcu ograłem swojego pierwszego Ratcheta, złapałem kosmiczny hajp na nadchodzącą część.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...