Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku rowniez poczułem zazenowanie co do polskiej postaci w grze (tym bardziej ze zwiazana jest z polityką i hasło przez nia rzucone jest jakbysmy wciaz walczymy z komuną) w dodatku prawdopodobnie bedzie nazywac się Krystyna i juz nie moge sie doczekać jak lektor w tekkenie będzie wymiawał to xD 

Dla nas to beka i memy, natomiast pewnie dla typowego amerykanca imie Bob, ktory jest grubym wojownikiem to dla nich pewnie byla taka sama beka co my mamy teraz z pani premier. 

Katarina, Miquel, Paul - jakby wziac to na warsztat to wszystko moze brzmiec tandetnie w swoim własnym kraju xd

Odnośnik do komentarza

Czujemy zazenowanie bo reprezentuje nas bufetowa (chociaz tutaj ja jednak wylaszczyli) i wmieszali w to polityke, ktora mysle spora czesc polakow juz rzyga.

 

Bardziej bym przezyl natywnego gorla, ktory stylizowany na Janosika moglby w superze przyje.bac z ciupazki i wepchnac pod zaprzeg na morskie oko. Po wygranej walce zabiera dutki z kieszeni lezacego przeciwnika.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Śmieszki i heheszki dla nas, ale w sumie nie widzę powodu do wstydu. Japończycy zrobili fajny trailerek prezentujący ładnie Polskie lokacje, a postać nas reprezentująca ma być atrakcyjną i zgrabną patriotką(?). My żyjemy polityką tego chorego kraju doprowadzanego do ruiny i szukamy w tym drugiego dna, a tymczasem japońce po prostu dali ładną babkę. No przyznacie, że gorzej by było, gdyby faktycznie dali Jaro dziada z kotem u boku, księdza Thaddeusa, kukłę Betty albo innego Mathew...

 

I nie zdziwię się, jeśli coś z Ciri będzie miała w designie. CDP z Bamco już działał w przeszłości, dając Geralta do Soul Calibura. Może tutaj też coś jest na rzeczy.

 

Choć nie ukrywam, miałbym ubaw, gdyby nazwali babkę Grażyna...

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ja nie widzę beki, przynajmniej nie tam, gdzie internet ją widzi - "iksde polska gurom". W Tekkenie od zarania dziejów postacie pochodzą z różnych regionów świata, gdzie ta beka? Nic by się nie stało gdyby jej nie było, ale jak już ktoś ją zaprojektował i wypuszcza no to fajnie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, grzybiarz napisał:

Jakby mi ktoś w 1998 roku powiedział, że 23 lata później będę dalej grał w Tekkena i że będzie tam polka, to bym mu nie uwierzył.

 

A mi jakby ktoś w 1998 roku powiedział, że 23 lata później Tekken nie będzie wyznaczał jakości grafy w bijatykach, dorzucą jakieś posrane rage arty, nawalą bezpłciowych pokemonów a muzyka będzie ssać pałę to też bym nie uwierzył.

  • Plusik 8
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...