Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

„Tajemnicza kobieta, która szybko doszła do władzy w Polsce. Premier Krystyna dołącza do Turnieju Króla Żelaznej Pięści, aby przejąć kontrolę nad Mishima Zaibatsu dla swojego kraju. Ma jednak osobiste motywy związane z rodziną Mishima”.

 

Przeczytajcie na głos ten fragment bez śmiechu, I dare you

 

Premier Krystyna dołącza do Turnieju Króla Żelaznej Pięści

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zachowujecie się tak, jakby gra z misiem, pinokiem, pandą i laską z piłami mechanicznymi zamiast rąk rzucająca swoją głową była aspirantem do nagrody za najlepszy scenariusz znany człowiekowi, a którą źli scenarzyści TOTALNIE ZEPSULI KRYSTYNĄ.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Plugawy napisał:

Gram online od niedawna, ale już mnie dwie postacie wkur.wiają kapuściana kunimitsu i ta kurwia lama z kocimi łapami lejąca na dwa ciosy dół mid.

xD Lucky cloe to jest rak od góry do dołu, sam design tej postaci jest wkur.wiający, że już nie wspomnę o move liście. Jak ktoś gra na xklocku to chętnie zagram :lapka:

Odnośnik do komentarza

No też to zauważyłem, że midy jakoś dziwnie mi Hwo nie chcą wchodzić i za dużo tutaj przypadku, a okazuje się, że coś jest zjebane. Zrobiłem dzisiaj singla i takiego parującego gówna długo nie widziałem gdziekolwiek, tony dłużyzn, pierdololo, masa przewijania scenek bo już nie dawałem rady. Koszmar. A walka z

Spoiler

Kazem demonem

i czekanie na rage arta az walnie to wisienka na torcie na koniec. Jedynie dwie walki były fajne. Jakieś retrospekcje w trakcie i rzucanie tekstami dawalo radę, ale ogólnie singiel to rak straszny.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie może ktoś się z tym spotkał już. Wertuje już cały internet od kilku dni i nic pomocnego nie moge znaleść, a mianowicie. Mieliście już coś takiego że grając online walki się wczytują normalnie ale jak chciałem zagrać z kolegą to co chwile wywala błąd. Jest komunikat "Sync" a pozniej "a communication error occurred" ten komunikat pojawia sie tylko jak z kolegą chce zagrać a z innymi graczami bez problemu. nawet po stworzeniu serweru czy to ja czy on nie działa. Zrobi się turniej gra się normalnie ale jak mamy grać przeciwko sobie w turnieju to samo. "wywala bład" Usunołem go ze znajomych bo myslelismy ze tu bedzie jakis zgrys. po stworzeniu serwera w grze, odnaleźliśmy się i to samo "wywala".  Jakieś pomysły, rady ?? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Wojtas1986 napisał:

Połącz się @90blackburn90 z tel , jak będzie działać masz zyebane coś z netem.

jak by było cos z netem to z nikim bym nie grał i nie miał internetu

 

8 godzin temu, grzybiarz napisał:

Vectra ma ostatnio ciągle problemy. Więc jeżeli masz Vectrę, to wszystko ok.

nie jestem w inea router model ZTE F680

 

6 godzin temu, Plugawy napisał:

Może coś z NATem? Kij wie zresztą.

Tez tak przepuszczam w konsoli mam NAT 2. Ponoć na NAT 1 Lepiej działa bo mniej blokuje połaczenie (porty) tylko nie mam pojecia jak to zmienic

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.02.2021 o 20:37, Plugawy napisał:

No też to zauważyłem, że midy jakoś dziwnie mi Hwo nie chcą wchodzić i za dużo tutaj przypadku, a okazuje się, że coś jest zjebane. Zrobiłem dzisiaj singla i takiego parującego gówna długo nie widziałem gdziekolwiek, tony dłużyzn, pierdololo, masa przewijania scenek bo już nie dawałem rady. Koszmar. A walka z

  Ukryj zawartość

Kazem demonem

i czekanie na rage arta az walnie to wisienka na torcie na koniec. Jedynie dwie walki były fajne. Jakieś retrospekcje w trakcie i rzucanie tekstami dawalo radę, ale ogólnie singiel to rak straszny.

 

Singiel jest super :yao: 3 postacie w jednej scenie. Henio mówiący po Japońsku, Nina po angielsku i Leonardo po Mariowatemu. I się dogadują. Słodki jezu jak ja dostawałem raka oczu i uszu w story. I Jeszcze kozak AKUMA. Toż myślałem ze konsola poleci przez okno. Platyna wbita. Nawet żałowałem 20 zł co wydałem na tego kupsztala. Online też kicha straszna bo jak nie lagi to połączenie u przeciwnika zrywa. Co oni zrobili z tym tekkenem. 3ka na zawsze w moim serduszku. Reszta do kibla. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co bylo gorsze, singiel z Battlefront 2 czy ten z Tekkena. Pamietam tylko ze sie meczylem z Akuma ale to byl jakis bonusowy fight na koncu czy cos. A, teraz mi sie w sumie przypomnialo ze on byl w fabule. No tekken od 5ki zsyp (3ka najlepsza) totalny ale moze turniejowo git chociaz te filmiki z midami mowia co innego xD.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...