Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Suavek napisał:

A powiedzcie mi, tak z innej beczki, czy dla kogoś kto nie chce grać w multi, a z Tekkenem skończył przygodę na szóstce (a właściwie piątce), jest sens się brać za siódemkę ,tak żeby pomłócić z kompem od czasu do czasu?

 

Czy wszystko zrobione jest pod online, daily challenge, zbieranie punkcików i nie wiem co jeszcze z "live service games"?

 

Bo mi się nostalgicznie zrobiło, jak muzyczkę znaną usłyszałem:

 


Nie warto, singiel to raptem krotkie story mode na 2h grania i to w zasadzie wszystko. No chyba ze wyrwiesz za jakies smieszne pieniadze typu 20pln, to mozesz brac dla singla.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, smoo napisał:


Nie warto, singiel to raptem krotkie story mode na 2h grania i to w zasadzie wszystko. No chyba ze wyrwiesz za jakies smieszne pieniadze typu 20pln, to mozesz brac dla singla.

Podstawka jest za śmieszne pieniądze co chwila. Koło 30zł. Tylko te Season Passy drogie, a co za tym idzie większość postaci chyba(?).

 

Nie oczekuję rozbudowanego Story, bo nie to jest kluczowe w bijatykach, ale np. FighterZ trochę mnie odrzucił, bo choć gra super, to większość trybów sprowadza się w jakimś stopniu do online. A zdaję sobie sprawę, że głównie dlatego ludzie grają w bitki, ale ja już za stary jestem na frustracje w multi. ;)

 

Ostatnią bitką, którą więcej męczyłem był SF4 (i poniekąd SFxT), i tam spoko się grało nawet solo.

 

 

Odnośnik do komentarza

Chinole odrobili prace domowa:

 

- patriotyczne ciuchy bo wielga bolzga

- orzelek na piersi bo do boju polsko

- skrzydla husarii na rekawicach bo Zbaraz

- karate bo Lewandowska (dobra naciagane)

- blizna na oku bo wiedzmin

- niebieskooka blondynka bo najlatwiejsze

- walczy za polske bo tu ciagle wojna

- kobieta, glowa panstwa bo kraj prawicowy i kobiety pod butem kosciola

 

Mam dziwne wrazenie, ze jak oni ja projektowali to z jednej strony chcieli z respektem a z drugiej z beka.

 

Ale na koncu i tak

Spoiler

kon zwalony :notbad:

 

  • Plusik 1
  • Haha 2
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Mejm napisał:

Chinole odrobili prace domowa:

 

- patriotyczne ciuchy bo wielga bolzga

- orzelek na piersi bo do boju polsko

- skrzydla husarii na rekawicach bo Zbaraz

- karate bo Lewandowska (dobra naciagane)

- blizna na oku bo wiedzmin

- niebieskooka blondynka bo najlatwiejsze

- walczy za polske bo tu ciagle wojna

- kobieta, glowa panstwa bo kraj prawicowy i kobiety pod butem kosciola

 

Mam dziwne wrazenie, ze jak oni ja projektowali to z jednej strony chcieli z respektem a z drugiej z beka.

 

Ale na koncu i tak

  Pokaż ukrytą zawartość

kon zwalony :notbad:

 

 

heh,  większość projektów postaci w tekkenie jest tworzona na podobnej zasadzie, czyli trochę stereotypowo, troche cringeowo i jednoczesnie pół zartem/pól serio. zgaduje, że miguel dla hiszpanów też budzi różne skojarzenia, rozumiane lepiej przez nich. być może pakistanczycy mają mega ubaw słuchając tekstów shaheena etcetera. 

 

rozbieżność w tonie głosu miedzy mówieniem a bojowymi okrzykami rzeczywiście jest zbyt wyraźna. nie wiem , czy w jakiś statsach nie jest podany wiek lidii ale warto mieć na uwadze, że jest ona premierem (tak jest, lol), a nie jest to stanowisko powszechne dla ludzi poniżej lat 40tu. 

 

btw. jej głos jest mega sexy    

Odnośnik do komentarza

Było gdzieś w BIOGRAFII, że wyjątkowo ze względu na umiejętności została Panią premier w bardzo młodym wieku, także <30.

 

Jak dla mnie postać super, wleci DLC na hypie. Już nie mogę się doczekać tych cringowych historyjek o Lidce ratującej Polskę przed Mishima Zaibatsu i demonami. Jakby coś takiego się wydarzyło za czasów Tekken 3 to :obama::obama:

 

Tymczasem wszyscy Polacy:

Spoiler


obraz.png.fc5fafb768f49b6f23c3b39a35738f76.png

 

 

Edytowane przez selene
  • Plusik 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Plugawy napisał:

Dzieki, poczekam na jakąś przecenkę, bo gre kupiłem za 20,50 i mimo wszystko nei dam wiecej za jedną postac niż za grę :D

Nie wiem czy nie ma teraz przypadkiem promocji ogólnej na rózne elementy dodatków (postacie itd) ale pewnie z wyłączeniem Lidii.

Edytowane przez roivas
Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

"Tekken 7", czy w ogóle całe Uniwersum Tekken - jeśli tak to można określić - według mnie jest jednym z najmniej docenianych, szybko przekreślanych przez fanów

serii gier w gatunku bijatyk, z jakimi się spotkałem i jakie stworzono na wszelakie platformy do gier video jakie istnieją. W jakiegoś "Tekkena" grałem całe wieki temu, ale

do dziś chwile spędzone z tym tytułem pamiętam bardzo, ale to bardzo dobrze. Mechanika rozgrywki, wygląd postaci, w ogóle zaprojektowanie struktury całej gry jest tak charakterystyczne, że "Tekkena", sadzę, nie zamieniłbym na nic innego, nawet na całe te ,,Capcomy", ,,Mortale Kombaty" etc. Zdjęcie poniżej, cóż, jak dla mnie jest jednoznaczne: chyba szykuje się powrót do "Tekkena", i to za sprawą tej postaci właśnie. OMG! :banana-santa:

 

spacer.png

Odnośnik do komentarza

@Kraboburger_SpongeBoba Można wiedzieć skąd wniosek że Tekken  "jest jednym z najmniej docenianych, szybko przekreślanych przez fanów serii gier w gatunku bijatyk"? Tak bym może określił Dead or Alive (bo dużo graczy widzi tylko krągłości bohaterek) ale Tekken całkiem dobrze się trzyma, jedyną 'zapaść' jaką pamiętam to przy T6. No i znam parę osób którym nie przypasowało umieszczanie 'dziwnych' postaci (Akuma, Geese, Noctis), niepasujących do oryginalnych Tekkenów (tak do T5 DR).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...