Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie fighterach rzadko jest tak toksycznie, powiedziałbym nawet, że FGC jest generalnie ok, minus Mortal Kombat, tutaj społeczność idzie z duchem gry :v. Teraz jeszcze discordy, umawianie się na mecze, szukanie osób o podobnym poziomie - w porównaniu do starych czasów to luksus. No, ale minus fighterów jest taki, że nigdy nie wyjdą poza pewną niszę - nie ma drużyny żeby zrzucić winę za przegraną, wymagają nauki systemów, wymagają nauki sterowania i egzekucji, nie uniknie się częstego przegrywania na początku.

Dlatego najpopularniejsze fightery to Mortal Kombat i Smash, jeden z względnie rozbudowanym singlem, drugi nastawiony na casualową rozgrywkę, mający wieloletnią historię i mnóstwo popularnych IP.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Mejm napisał:

Przeciez w singlu sie zawsze wygrywa, nie wiem po co odpalac multi? Chyba po to zeby po walce ktos ci pisal zebys umarl i ze on sie moze nie kontrolowac.

 

To w TTT2 na ps3 takie rzeczy mi się działy. Odpalajac T7 liczyłem na to samo i blokowanie zjebów, ale nikt mi nie wysłał żadnej obraźliwej wiadomości.

 

Singiel w 5tce był fajny, każda postać miałą jakieś lore co do turnieju a nie singiel tylko dla wybranych a dla reszty jedna walka, często durnie zakonczona.

Odnośnik do komentarza

A mi się podobało story mode w Tekkenie 7. Takie trochę shonenowe anime + kretyński humor i sceny jak z filmu klasy B sensacyjego. Czułem się jak dziecko oglądające filmiki z Tekkena 3:) Dla mnie najlepsza odsłona po trójce, sama rozgrywka jest bardzo fajna. Oczywiście to nie ten poziom absolutnie, ale Tekken 5 mi nie pasował w przeciwieństwie do większości, a w szóstkę zagrałem raz i mnie odrzuciła. Gdyby nie te chore DLC to bym się nie czepiał przesadnie. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Dr.Czekolada napisał:

@roivas T5 ci nie pasował ale 7 już tak? Przecież to w zasadzie ewolucja formuły z tamtej odsłony.

Pewnie po Tekkenie 3 mi nic nie pasowało i miałem za wysokie oczekiwania. Tak jak po Soul Caliburze 2 nie podobała mi się trójka. Czas pokazał, że nie była taka zła w porównaniu do następnych odsłon. Wobec Tekkena 7 nie miałem żadnych wymagań i po prostu fajnie mi się w niego gra, odrobinę tak jak dawniej. 

Odnośnik do komentarza

https://polygamia.pl/premier-polski-w-tekken-7-nowe-informacje-prosto-od-tworcow-dla-polygamia-pl,6616941361867360a

Cytat

Czy mógłbyś ujawnić nam, w jakich sztukach walki specjalizuje się pani premier? Będzie raczej korzystała z siły swoich pięści czy używała jakichś przedmiotów?

To wciąż tajemnica. Ale mieliście w Polsce kilku mistrzów świata w tym konkretnym stylu, może to będzie jakaś podpowiedź.

Judo? A może skoki narciarskie?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Kazub napisał:

judo chyba by pasowało, biorąc pod uwagę, że nie ma postaci używającej stricte tej sztuki walki.  no jest Paul.....ale to Paul.... 

Możliwe, w końcu Nastula coś tam w Japonii waczył w MMA w Prajdzie. A tak swoją drogą temat był już wałkowany podejrzewam, ale to co zrobili z turniejami to jest kryminał w tej grze. 3 razy pod rząd mnie wywaliło bo ktoś wyszedł, mimo, że byłem hostem i czekałem na finał. I oni chcą kasę za jakieś dodatki a od 4 lat tego nie naprawili gdzie cały tryb jest niegrywalny i marnuje ci czas tylko...

Edytowane przez roivas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...