Skocz do zawartości

P.T


Krzysztof Tomczak

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, gra ma straszyć. Straszyć mozna na wiele sposobów, można też wrzucić cut scenke z dymającymi sie karłami , niektórych bardziej to przestraszy niż jakaś zjawa na cały ekran.  Nierozumiem, według mnie demo pt pokaząło straszenie własnie jump-scenką co jest nowością jesli chodzi o sh. Ciasnymi korytarzami z którym nie ma ucieczki przed potencjalnym zagrozeniem, schizą a także obrzydlistwem i kontrowersją. 

 

Bardzo chciałbym poznać co jeszcze wypadałoby zrobic zeby gra straszyła? Mysle ze orgia karłów byłaby najbardziej oryginalna

Oczywiście, dla jednych schemat PT i wielu innych gier z PC, może się dla wielu podobać( tym bardziej, dla tych, którzy nie grają w horrory) ale sam osobiście rzygam już tym schematem. SH2 i Amnesia straszą w kompletnie inny sposób: popudzając wyobraźnie, niepokojąc dźwiękami. Nie ma w tych gier jump-scenek a obie należą do czołówki straszaków w gierkach. Wiadomo, że jak będe grał w gierkę, o której wcześniej się dowiedziałem, że jest nastawiona na "straszenie z nienacka" i będę miał słuchawki na uszach, to nie ma bata, że w pewnym momencie mnie gierką przestraszy, niezależnie, jak bardzo znałbym taki schemat. Tylko, że w ten sam sposób może Cię przstraszyć sąsiad, który wszedł Ci do garażu i złapał cichaczem za ramie. Ja wolę straszenie z wyżej wymienionych przeze mnie gier, bo bardzo pobudzają wyobraźnię a swój klimat budują na dziwięku, wyglądzie lokacji, kończąc na samej mechanice. A zresztą o czym my tu rozmawiamy, PT to tylko ciekawostka a same Silent Hills, pewnie nigdy nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

 

Temat Silent Hills prawdopodobnie umarł wraz z rozwiązaniem Koji Pro. Jest nadzieja, ale niewielka.

Zostaje nam jeszcze Reedusa przycisnąć. On sam będzie wiedział najlepiej, co sie aktualnie wyprawia z projektem.  

 

 

Reedus napisal na twitterze, że koniec z Silent Hills.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...