Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czy enemy finder dla Kazumy można zdobyć tylko w quescie z Miaracle Johnsonem? Muszę nabić trochę kasy na shakedownach a szukanie ich bez tego itemu to pain in the ass.

Tak tylko przez ten quest

 

 

Ja mam pytanie co do wszystkich części do samochodzików, brakuje mi pięciu i nie wiem już gdzie mogę resztę wyhaczyć.

 

W sklepiku przy samym torze mam już wszystko wykupione.

 

http://www.khhsubs.com/rggzero/pocketcircuit.html

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja tez po raz pierwszy mam stycznosc z Yakuza, fabularnie, mimo ze jestem na poczatku spodziewalem sie zupelnie czegos innego! Jasne - poki co przechodze chyba jakis dlugi tutorial, wraz z przedstawieniem rodzin, ktorych po 5 minutach nie pamietasz i ich problemow, o ktorych po 5 minutach zapominasz. Nie powiem - czasami tez pojawia sie usmiech politowania - jak np. przy scenie glownego bohater z przyrodnim ojcem i bratem, ktorzy podziwiali ojca "za samochod, uklony innych na ulicy" a teraz zabrania zostac im Yakuza xD

Gra zas nadrabia mocno gameplayem - style walki, sposoby wykanczania przeciwnikow (brutalnosc czuc podczas wyprowadzania kazdego ciosu), akcji jak z filmu z Jackie Chanem, wiec pomimo slabszego warto troche czasu poswieciec ! 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

nie lubie tez sie utozsamiac z bohaterem debilem - a tu od poczatku mam wrazenie, ze glowny bohater jest cwiercmozgiem. Jasne moze sie czepiam, bo przeciez chlop w Yakuzie byl tylko od jednego, ale jak non stop napotykam na takie momenty:


-odejde z Yakuzy
-odejdę i wszystko naprawie
-o nie! jednak pozwolili mi odejść, ale teraz gdy nie jestem juz Yakuza nie moge wtrącać w ich sprawy
-nie pozostalo nic innego niz kleknąć na deszczu i płakać.


to mi rece opadaja. Ja wiem ze to jest japonszczyzna, wiem,ze to sa inne klimaty, ale sposob w jaki startujemy jaki startujemy z historia jak dla mnie moze ekscytowac tylko 7dmio latkow.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

easye to nie jest gra dla ciebie od razu mówię. Jak ta yakuza cię fabularnie dziwi to byś przy rozdziałach z haruką w yakuza 5 chyba wylewu dostał :)   Tutaj trzeba głupotki jak w anime traktować z przymrużeniem oka. Ta gra ma świetną fabułę jak każda yakuza ale ze specyficznym japońskim posmakiem. Albo się to lubi albo nie . 

 

 

BTW: quest z panią co przepowiada przyszłość. Dialog o jego karierze albo dzieciach. Bezcenne ale zrozumieją całość tylko ci co grali w yakuza 4 i 5 . 

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie lubie tez sie utozsamiac z bohaterem debilem - a tu od poczatku mam wrazenie, ze glowny bohater jest cwiercmozgiem. 

 

 

-odejde z Yakuzy

-odejdę i wszystko naprawie

-o nie! jednak pozwolili mi odejść, ale teraz gdy nie jestem juz Yakuza nie moge wtrącać w ich sprawy

-nie pozostalo nic innego niz kleknąć na deszczu i płakać.

 

 

ja wiem ze to jest jponszczyzna, wiem,ze to sa inne klimaty, ale sposob w jaki startujemy z historia jak dla mnie moze ekscytowac tylko 7dmiolatkow.

 

 

To nie jest gra dla Ciebie. Lepiej by było, jak byś zagrał w Sleeping Dogs albo GTA V.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...