Skocz do zawartości

PSX Extreme 206


Oceń okładkę PSX Extreme 206  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 206



Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę tak. Mam nadzieję, że to PPE będzie starało się równać w góre,  w kierunku PE, a nie odwrotnie. Czyli, oby pewni pseudo-dziennikarze znani z portalu, nie zawitali na łamy papierowego magazynu.To nie żaden hejt, nie paplanina frustratów, raczej jakiś syndrom, bo dostrzega to wielu użytkowników forumka. Niestety, jeśli PPE miał byc elektronicznym odłamem papieru, to coś poszło nie tak, bo moim, i nie tylko moim zdaniem, poziom PPE bywa momentami tragiczny. Click-baity, kuriozalne artykuły z błędami językowymi i rzeczowymi, że o żenującej recce DS3 na głównej nie wspomnę. I nie jest to najlepsza reklama i wizytówka dla papierowego PE, które na szczęście wciąż mi się bardzo podoba, mimo, że też mam zastrzeżenia (ale wiadomo, nie da sie każdemu dogodzić). Pewnie, że można krytyczne opinie  zbywać, lekceważyć jako hejt, ale to do niczego nie prowadzi.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie, stosowny zapis w regulaminie i po klopocie.

 

A tak serio to z jednej strony rozumiem twoje obawy ale z drugiej jestem pewny, ze na tym forum nie ma ani jednej osoby (ze stalych bywalcow), ktora by zyczyla szmatlawcowi rzeczywistego upadku. Inaczej co miesiac (i pomiedzy zajawkami) mialbys tutaj krucjaty jak w CW. Cala reszta to zwykly trolling.

 

Argument o tym, ze ktos wejdzie na forum, zobaczy "brzydkie wpisy" i nie kupi pisma jest tak samo nie do zbadania jak wplyw recenzji 10/10 czy innych "gosci niedzielnych" na odwiedzanie ppe - zalezy od czlowieka i jednemu sie spodoba a innemu nie. I nie trudno tez nie zgodzic sie z crisem85 i dee, ze pismo dostaje rykoszetem od ppe.

Odnośnik do komentarza

dee, a czemu zakładasz, że ktoś zbywa? Z recką Dead Space wyjaśniłem - funkcjonuje to na portalu od dawna, że reckę tygodnia użytkownika wrzucamy na główną, ale widać trzeba było kontrowersyjnej oceny, żeby nagle ktoś się zainteresował. Uwierz, jeszcze potrafię odróżnić sensowne uwagi od hejtowania dla zabawy.

Odnośnik do komentarza

Radio Trójka 10/10, Dead Space 3  3/10 ,

 

a tak serio to dla mnie gazeta trzyma poziom. Wiadomo są lepsze i gorsze numery ale tak jest zawsze w życiu. Jednak moim zdaniem PPE trochę nie ogarniacie i rzutuje to też na odbiorze gazety. Wiem, że nie powinno się tego do końca wiązać ale jednak to niektórzy robią i po części im się nie dziwię.

Do gazety piszą jednak co by nie było eksperci, specjaliści,wiadomo, którzy też czasami mają gorsze dni (hi Journey, Hi Donkey Kong) ale poziom starają się trzymać, natomiast portal to masa amatorów, niepotwierdzonych informacji (tak wiem, plotka) i co gorsza z tego co widzę, piszemy nie raz w dziale o portalu konstruktywną krytykę, a mało jest robione vide takie coś, że nikt nie zdejmuje mimo naszych reakcji takich tekstów jak ostatnio z RDR HD i RDR2...

 

Portalowi też kibicuję bo nie powiem, nie mam dużo czasu,  jestem  wygodny i całą swoją wiedze odnośnie gier wolałbym czerpać z komba Forum PSX Extreme + gazeta PSX Extreme + portal PPE (kolejność  nie przypadkowa). Niestety ten trzeci trybik trochę mnie zawodzi.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

  Z mojej strony napiszę, że PE za Twojej kadencji zyskało  wiele. Wprowadziliście masę rewelacyjnych zmian, od szaty graficznej po niemalże brak reklam.  A i cholera wie co by było gdyby Ściera dalej siedział na krześle rednacza. Może Extrim byłby tam, gdzie jest teraz N+? Ja uwielbiam czytać to pismo, mimo , że przez ostatnie lata nauczyłem się nie do końca ufać wystawianym przez was "9". Natomiast PPE to taka ładna kuzynka z ładnymi cyckami ale pusta w środku. Oprawa graficzna ( :P ) serwisu jest fajna, mobilna na telefonie prześliczna. Ale treść z dupy. Nie daj Boże niech któryś ten młody wilczek dostanie się na papier  do PE. Nie wiem czy to wina Rogera, czy po prostu tak ma być. Może PPE ma służyć temu czemu służą niektóre serwisy - łatwej kasie z reklam, minimum kosztów.

Już napisałem to w ankiecie ale napiszę i tutaj. Moim skromnym zdanie. PE powinno całkowicie zrezygnować z newsów - to powinna być działka PPE.  Zaoszczędzone strony przeznaczyć na Felietony i może jakieś nowe kąciki.  Tylko niech te newsy trzymają jakiś poziom.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Fakt, dużo ludzi tutaj jest "dumnym", że nie kupują już PE, są przecież tacy alternatywni. Mnie też denerwuje to sr.anie we własne gniazdo. A mój interes w tym wszystkim jest taki, że uwielbiam czytać pisma/gazety i jeśli zabraknie kiedyś periodyku o grach, to pewnie wtedy przestanę o nich czytać. Czytam PE od bodajże 3-ciego numeru.

Zmieniłem się ja, zmienia się też pismo. Wiadomo, nostalgia i "kiedyś było lepiej", ale kilka słów na temat obecnej sytuacji. Rok jest dla mnie najgorszy pod względem growym od lat, dlatego też musicie się ostro nagimnastykować, by numer był atrakcyjny dla czytelnika. Kondycja pisma jest stricte uzależniona od wychodzących gier, ile można pisać o zapowiedziach i robić wywiady z twórcami "jak to będzie".

Ten numer akurat trafił w moje gusta średnio - publicystyka i felietony do mnie nie przemawiają (co nie znaczy, że są złe!), tak samo mała ilość recek (jeszcze jest posucha, nie mamy na to wpływu, do tego parę remasterów), oraz temat numeru. Dla mnie akurat nieciekawy, nie chodzę w bazarowych ciuchach, dla mnie to obciach, tak jak chodzenie w koszulkach piłkarskich poza boiskiem. Fifa ani jej historia też mnie nie interesują ;)

Zastrzeżenia mam do Rozbo i HIVa. Ten pierwszy moim zdaniem zawyża oceny i przynudza, ten drugi już dawno wypadł z obiegu i nie odnajduje się na rynku growym. Te obskurne nory graczy bym wywalił, tak jak i grające damy.

 

Kupuję PE i będę kupował dalej. Dziś powrócił Secret Service, CD-Action nie jest moim targetem, ale i tak dobrze, że jest. Nie licząc jakichś popierdółek z płytami, czy innych kwartalników jesteście dla lubiących czytać na papierze ostatnią nadzieją, więc starajcie się dalej :)

 

Ps. PPE.pl nie czytam, bo ilekroć tam zajrzałem, newsy były rodem z onetu. Zresztą tak jak napisałem, nie lubię czytać o grach na portalach.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Chris, PPE nie zrezygnuje z newsów nigdy na rzecz PE. Przecie gazetka wychodzi co miesiąc i niusy nie są wtedy aktualne - tutaj pole do popisu ma portal, bombardujac dziennie dziesiątkami niusow. No właśnie, może za dużo tego? Ale to zwiększa oglądalność, wystarczy jakaś krzykliwa nazwa, typu "czy gta v ukaże się na PC? i juz mamy setki odwiedzin z Google po wpisaniu "gta v na PC". Chyba dlatego też wprowadzono kilka newsów na PC:/

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Chris, PPE nie zrezygnuje z newsów nigdy na rzecz PE. Przecie gazetka wychodzi co miesiąc i niusy nie są wtedy aktualne - tutaj pole do popisu ma portal, bombardujac dziennie dziesiątkami niusow. No właśnie, może za dużo tego? Ale to zwiększa oglądalność, wystarczy jakaś krzykliwa nazwa, typu "czy gta v ukaże się na PC? i juz mamy setki odwiedzin z Google po wpisaniu "gta v na PC". Chyba dlatego też wprowadzono kilka newsów na PC:/

Grzybiarz ogarnij się w końcu. Przecież chris napisał, żeby w PE nie było newsów, a nie na odwrót...

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...