Skocz do zawartości

Kingdom Come: Deliverance


Grzegorzo

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie, gra kara za bycie zbyt pewnym siebie. Sam raz miałem taką przygodę, jechałem sobie nowym rumakiem z Merchojedów do Ratajów na pełnym luzie w elegansior kolczudze, jakimś wytwornym stroju jak panisko no bo kurde, wygrałem te turnieje rycerskie więc kto mi podskoczy? I tak sobie na koniku jechałem gdy z krzaczorów wyskoczyła grupka około siedmiu kumanów. Starcie ledwo przeżyłem, czepiec i rękawice całkiem zniszczone, dowlokłem się z krwawieniem na resztkach zdrowia do łaźni aby mnie dziewczyny z ran wylizały. Od tamtej przygody mapę eksplorowałem już z dużą ostrożnością. Jeden plus bo dobrze się na tamtym starciu obłowiłem, z łupów praktycznie zwrócił mi się zakup konia :wio:

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Przeszedłem gierke. Jestem zachwycony. Zostały mi jeszcze Dlc do ogarnięcia za które sięzaraz  zabieram. Co moge powiedzieć. Swietna gra, kapitalna. Wspaniały powrót do normalnych rpg gdzie nie ma natężenia walki na wszystkie strony tylko trzeba czasem podziałac inaczej. Swietna muzyka, świetne zadania, niesamowity klimat. Po 80 H nie czuje żadnego znuzenia gra, ba, z przyjemnsocia opierdole dlcki. Jedynym minusem byly dla mnie niedorobki techniczne typu ze czasem ni3 moglem dokonać transakcji w sklepie, przejechać przez krzaki albo zaciecia na plotku czy strumyku. Liczne i długie loadingi w przypadku scenek. Ale wszystko do przelkniecia. Bałem się gra jest na tyle niedorobiona ze niegrywalna ale spokojnie można było pykac i dobrze sie bawić. Gorąco, gorąco z całego serca polecam.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja w tej grze odkryłem praktycznie cała mapę wykoksowalem postać zdobyłem najlepsze eq furę kasy(na początku z tym ciężko) i.... odechciało mi się grać.
Mam ze 40h zrobiłem ze 4 misję fabularne, kurcze mam świadomość że nic lepszego nie kupię/znajdę i jakoś gra poszła w odstawkę.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Schranz1985 napisał:

 i.... odechciało mi się grać.
Mam ze 40h zrobiłem ze 4 misję fabularne, kurcze mam świadomość że nic lepszego nie kupię/znajdę i jakoś gra poszła w odstawkę.

 

A tak, z wieloma grami tak jest że póki levelujesz, zdobywasz nowy gear, masz jakiś cel w tym kierunku upatrzony to i masz motywację do grania. A gdy osiagniesz level cap i najlepsze rzeczy do znalezienia to odechciewa sie grać. Rozumiem to bo sam się na tym przyłapałem w kilku grach, zamiast patrzeć na to co więcej te gry miały do zaoferowania.

  Tylko że w przypadku Kingdom Come to nie samymi statami, skillami, koniem i zbrojami gra stoi, podobnie jak w Ghost of Tsushima. Możesz tam mieć maksymalną reputację ducha, wszystkie skille już praktycznie pod koniec II Aktu ale nadal dla samej świetnej fabuły i klimatu warto grę ciągnąć dalej. Proponuję nieco zmienić nastawienie i cieszyć się fabułą w końcu masz tam 

Spoiler

fajny motyw zemsty, przygody w klasztorze oraz zajebistą hrabiankę do zbajerowania

I chociażby z tych powodów warto dokończyć fabułę ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.02.2021 o 21:35, lukas_k96 napisał:

Przede wszystkim to warto grać fabułę dla świetnych questów, bo takiej beki i funu z zadania z księdzem to nie miałem w jakiejkolwiek grze bardzo długo. 

Zacząłem dzisiaj, ale faktycznie, questy są świetne, a do tego można je rozwiązywać na wiele sposobów.

To nie kolejne rpg z zadaniami typu zabij 10 szczurów, co mnie bardzo cieszy.

 

Początkowa zabawa z kolegami w rzucanie g... w dom. :D Później robi się już dużo poważniej w samej fabule, ale jest naprawdę dobrze. Przeraża mnie tylko ilość opisów, wydarzeń, postaci czy znaczników. Dzisiaj przez pierwszą godzinę nie wiedziałem czy grać czy czytać to wszystko, a jest to doprawdy bardzo interesujące. Zapowiada się bardzo długa przygoda z Heńkiem.

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...