Skocz do zawartości

Kingdom Come: Deliverance


Grzegorzo

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam, ale nie wiedzialem ze "boost" to jest coś co konsola sama dodaje bez interwencji developera. Trochę to dla mnie wydawalo się dziwne, ze twórcy robią sztywnego locka na 30fps w ich oprogramowaniu, a idzie to obejść, ale po prostu nie znam możliwości XSX. Co innego nieoficjalne emulatory na PC, które mają multum ustawień usprawniających oryginalną grę bez wiedzy twórcy.

 

To ja raz jeszcze odpowiem, ze zadnego boosta poki co nie ma https://gamefaqs.gamespot.com/boards/264564-xbox-series-x/79278092

 

To teraz ja mam pytanie co do XSX: jesli Warhorse nic ze swojej strony nie zmieni to jeszcze sam Microsoft może wymusić boost (jak, jakimiś opcjami dodatkowymi?), czy jak teraz nie ma defaultowo to juz nie ma szans?

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, _Red_ napisał:

To teraz ja mam pytanie co do XSX: jesli Warhorse nic ze swojej strony nie zmieni to jeszcze sam Microsoft może wymusić boost (jak, jakimiś opcjami dodatkowymi?), czy jak teraz nie ma defaultowo to juz nie ma szans?

Z tego co wiem wszystkim zajmują się inżynierzy ms. Oni tylko łapią kontakt z developerem czy zgadzają się, czy ta zmiana nie wpłynie na ich wizję gry i takie tam. Na tej liście kompatybilnych tytułów są gry, które mają locka jak Dishonored czy Division jak widać to nie ma znaczenia. Idąc na logikę gdyby devi mieliby jeszcze jakoś ingerować w kod gry to całe to huczne zapowiadanie fps boost i ta cała lista byłaby głupotą, nie dałoby rady uzbierać już tyle tych tytułów jakby każdy dev miał z osobna otwierać swoją grę i wydawać certyfikaty ze zmianami to za dużo roboty.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, messer88 napisał:

Gra ma taki klimat że na facie ps4 się dobrze bawiłem. 

To prawda.

 

A z drugiej strony gra ma taki potencjał graficzny, że jak ktoś ma opcje / plany to najlepiej pograć na jak najmocniejszym sprzęcie.

Grafa po prostu powala.

 

Ale generalnie sama gra jest świetna, ograłem dwa razy ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja tutaj się natknąłem

Cytat

W kadrze możemy dostrzec przedmioty, które prawdopodobnie sugerują, czego możemy spodziewać się po konferencji Koch Media. Mowa tutaj m.in. o buławie i koronie, czyli rzeczach, które bezsprzecznie kojarzą się ze średniowieczem, w którym rozgrywa się akcja Kingdom Come: Deliverance. W pomieszczeniu co jakiś czas pojawiają się kolejne elementy, zdradzając tym samym więcej szczegółów. To jednak nie koniec.

Użytkownicy Reddita zauważają, że oficjalny profil Warhorse polubił w ostatnim czasie kilka wpisów, w których wspominano o Kingdom Come: Deliverance 2, a menedżer ds. PR we wspomnianym studiu poinformował na Twitterze, że będzie to tydzień pełen wrażeń. Czy faktycznie twórcy szykują się do zapowiedzi kontynuacji Kingdom Come: Deliverance? Przekonamy się już w piątek.

https://www.gram.pl/news/nadchodzi-zapowiedz-kingdom-come-deliverance-2-plotka-warhorse

Odnośnik do komentarza

 

10 godzin temu, Faka napisał:

A może by tak 60 klatek by dali na nowe konsole, a nie na jakiegoś ułomnego switcha wydawać.

Zanim gierka wyjdzie to Switcha będzie pewnie 100mln na rynku a nowych konsol ile? 20mln maks do tego część już dawno ograła. 

 

 

Aż ciekaw jestem jak to będzie wyglądać i działać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...