Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, kubson napisał:

@Hubert249 @MaZZeo

 

Mic monitoring w Arctis 9x faktycznie taka pyta jak piszą w internecie? 
 

Chce przejść na całkowicie wireless i zastanwiam się nad CloudX Flight lub A9X ale dla mnie dobry mic monitoring to podstawa, w sumie te nowe TB S700 G2 zbierają faktycznie bdb recenzje i

Nawet nie wiedziałem, że moje słuchawki mają tę opcję. Pewnie mam ją wyłączoną. Sprawdzę i dam znać. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.09.2020 o 12:36, Hubert249 napisał:

Były w promo na angielskim Amazonie. Kupiłem je za 129 funtów ~ 630 zł 

Niedługo Black Friday, więc bardzo możliwe, że również będą w niższej cenie. Amazon w ten dzień lubi przeceniać gierki i akcesoria gejmingowe, sam liczę na  obniżkę kontrolera Elite 2. 

Jeszcze przed black friday będzie Prime Days 13-14 października. Również bardzo dobra okazja do polowania na promocje.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, eX4cT_PL napisał:

Dziś pogoniłem swoje Sony Goldy z myślą o przesiadce na nową generacje będę szukał czegoś porównywalnego, co polecacie? z ostatnich stron wynika ze A9X lub CloudX Flight, jest coś jeszcze godnego uwagi? 

Zależy mi na tym aby słuchawki były bezprzewodowe.

Od kilku jestem szczęśliwym posiadaczem Arctis 9X. Zastąpiłem nimi inne słuchawki premium - Turtle Beach elite 800, wcześniej miałem headset M$. Także jakieś tam rozeznanie mam.

Dla mnie Arctis są zdecydowanie lepsze od TB. Komfort, komfort i jeszcze raz komfort. Po sekundach zapominasz, że masz coś na głowie, bateria to dobre 18h grania, wygodne suwaczki do głośności i miksu, a nie jakieś idiotyczne dotykowe panele. 

Dźwięk Panie? Bajeczka, zwłaszcza jeśli ustawiony Dolby Atmos do obsługi dźwięku.  Często wykorzystuje je do oglądania filmów i seriali, gdzie również sprawdzają się świetnie. 

Mieskasz na wyspach, za chwilę będzie Prime Days, więc warto rzucić okiem. Amazon czasami obniża ich cenę do 120 funtów. 

 

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Hubert249 napisał:

Od kilku jestem szczęśliwym posiadaczem Arctis 9X. Zastąpiłem nimi inne słuchawki premium - Turtle Beach elite 800, wcześniej miałem headset M$. Także jakieś tam rozeznanie mam.

Dla mnie Arctis są zdecydowanie lepsze od TB. Komfort, komfort i jeszcze raz komfort. Po sekundach zapominasz, że masz coś na głowie, bateria to dobre 18h grania, wygodne suwaczki do głośności i miksu, a nie jakieś idiotyczne dotykowe panele. 

Dźwięk Panie? Bajeczka, zwłaszcza jeśli ustawiony Dolby Atmos do obsługi dźwięku.  Często wykorzystuje je do oglądania filmów i seriali, gdzie również sprawdzają się świetnie. 

Mieskasz na wyspach, za chwilę będzie Prime Days, więc warto rzucić okiem. Amazon czasami obniża ich cenę do 120 funtów. 

 

 

Dzięki, będę obserwował, przeglądałem już wstępnie internet i bardzo mi przypadły do gustu, zastanawiam się jednak czy nie stracę w nich przestrzennego dzwięku który miałem w Goldach od Sony, ale chyba wszystkiego mieć nie można...

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, eX4cT_PL napisał:

Dzięki, będę obserwował, przeglądałem już wstępnie internet i bardzo mi przypadły do gustu, zastanawiam się jednak czy nie stracę w nich przestrzennego dzwięku który miałem w Goldach od Sony, ale chyba wszystkiego mieć nie można...

No nie wiem mi tam przestrzeni nie brakuje, a przypomnę, że grałem 2 lata na TB Elitach z true 7.1 

Odnośnik do komentarza

Ale te 3D od Sony to jednak trzeba usłyszeć. Różnica jest ogromna. Przesiadłem się z Goldów na Siberie 800 i byłem bardzo zawiedziony tym Dolby Digital od Steelseries. Natomiast sam dźwięk Goldów to jak jakieś no name z bazaru, a jakość wykonania jeszcze gorsza - mówimy o pierwszej wersji.

Odnośnik do komentarza

Ja chyba pójdę w kabel xd myśle nad astro a40 i mixamp lub TB elite atlas 

 

z bezprzewodowych tak jak chłopaki piszą Arctis 9x - chociaż nie podoba mi się ski band i internety piszą ze kiepski mic monitoring

CloudX Flight - tutaj ponoć wszystko hula i wyglada bdb 

Turtle Beach Stealth 700 gen 2 - tez ponoć lux 

Astro A50 masakrycznie drogie ale ponoć najlepsze i duży plus ze maja stacje dokująca imo

 

na xboxie polecam wykupić sobie Dolby Atmos jak ktoś ma ciśnienie an przestrzenny dźwięk 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, kubson napisał:

Tak to było super w Siberia 800 teraz Arctis pro maja taka opcje i to jest fajny zamiennik stacji dokującej 

 

Ciągnie mnie najbardziej do Astro bo nigdy nie miałem ich słuchawek, ciekawe czy faktycznie są tak dobre czy to tylko hajp i marketing 

Wydaje mi się, że raz na kilkanaście godzin jesteś w stanie wpiąć ten kabelek? XD

Odnośnik do komentarza

Poza tym pewne rzeczy się docenia gdy na prawdę stają się przydatne. Wiadomo w goldach bateria trzymała max 4h, więc ładowanie co wieczór było wręcz koniecznością żeby nagle nie wisieć na kablu. W Siberii trzyma ponad 8h, więc można raz na 3 dni je podłączyć naładować i mieć spokój. Mam właśnie rocznego syna, przed którym dosłownie wszystko trzeba chować z zasięgu rąk, więc nie mogę zostawić podłączonych słuchawek co wieczór na szafce RTV bo się nimi zaraz zajmie smile.gif W takich momentach doceniam te drugą baterię i drugiego DS. Oczywiście nie jest to jakiś dealbraker i gdybym nie miał tej drugiej baterii to by było też ok ale właśnie skoro można mieć takie rozwiązanie dlaczego z niego nie skorzystać?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...