Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości spojrzałem to na allegro widze jedną sztukę za 1299zł :obama: jak mi turtle beache padną to też się łapnę na to

 

za namową @chris85 oraz @creatinfreak nabyłem Turtle Beach Elite 800X. Zdam relację :lapka: 

 

Ktoś chce Hyperxy Cloudxy w bardzo dobrym stanie?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Parę słów o TB Elite 800X

 

Dźwięk bardzo dobry, trochę jestem onieśmielony tym basem, bo CloudX w porównaniu do TB tego basu w ogóle nie mają. Dźwięk jest bardzo... mięsisty, taki głębszy. Nie to żeby Hypery brzmiały źle, ale TB zwyczajnie robią to lepiej.

 

To co mi się najbardziej podoba to obsługa tych słuchawek. Co prawda przyciski są rzeczywiście zbyt łatwo klikalne, ale idzie się przyzwyczaić. Jest to moim zdaniem wygodniejsze rozwiązanie niż bawienie się w jakieś pokrętła na sznurku. Brakuje mi jedynie jakiegoś przyciski typu MUTE, żeby można było momentalnie ściszyć głos.

 

Obawiałem się mikrofonu, który jest schowany, ale o dziwo brzmię bardzo dobrze. Presety rzeczywiście robią różnicę. Nawet podczas szeptania jestem słyszalny wyraźnie. Co ważne - w żaden ale to w żaden sposób dźwięki gry nie przechodzą do słuchawek.

 

Słuchawki testowałem póki co w Gears of War 4, Destiny 2 i NHL 18. Presety do gier wyraźnie się różnią, aczkolwiek chyba najbardziej uniwersalny jest jednak signature sound. Przestrzenność dźwięku testowałem w Destiny i jest naprawdę super. Chociaż nie odpalałem jeszcze na nich Halo 5 i Battlefielda 1, czyli gry, które moim zdaniem mają najlepszy dźwięk, nadrobię to w weekend. Presety do muzyki/filmów w ogóle nie odpalałem bo nie do tego będzie mi headset służył.

 

Design słuchawek mi się podoba, tak samo jak i standu/ładowarki. Jest "gejmerski" ale nie odpustowy.

 

Idealnie byłoby gdyby można było za pomocą aplikacji ustawić jakieś własne presety (np. zmniejszyć bas który momentami jest za mocny), albo ściągać presety definiowane pod konkretne gry. Widziałem co prawda w Audio Hub jakieś ustawienia np. pod BF4 albo Halo MCC, ale wygląda na to że nie jest to aktualizowane, bo próżno szukać opresetu do nowszych gier jak BF1 albo Gears of War. No i szkoda że 800x nie działa z aplikacją mobilną :/

 

To ktoś chętny na HyperXy w bdb stanie?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@MaZZeocieszę się, że jesteś zadowolony. 800x mam zawsze ustawione na GM- SS, nawet do filmów, w których ten headset sprawdza się, również fantastycznie.

Co masz na myśli pisać, że HS nie działa z aplikacją mobilną? 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Już testowałem go wcześniej na hyperxach, nie mam dostępu do tego triala aktualnie.

 

dolby atmos nie rozwalił mnie, a Windows sinic jest beznadziejnie „blaszany”, ze tak to ujmę.

Teraz, chris85 napisał:

@MaZZeoCo masz na myśli pisać, że HS nie działa z aplikacją mobilną? 

 

Mam to na myśli ze nie działa xD 

Odnośnik do komentarza
Teraz, MaZZeo napisał:

Już testowałem go wcześniej na hyperxach, nie mam dostępu do tego triala aktualnie.

 

dolby atmos nie rozwalił mnie, a Windows sinic jest beznadziejnie „blaszany”, ze tak to ujmę.

Czekaj, nawet na oficjalnej stronie TB piszą, żeby nie używać ich pod Atmos. Słuchawki zostały zaprojektowane pod DD. 

1 minutę temu, MaZZeo napisał:

Już testowałem go wcześniej na hyperxach, nie mam dostępu do tego triala aktualnie.

 

dolby atmos nie rozwalił mnie, a Windows sinic jest beznadziejnie „blaszany”, ze tak to ujmę.

 

Mam to na myśli ze nie działa xD 

Ale z którą aplikacją mobilną? Turtle beach Hub na androidzie? 

Odnośnik do komentarza

Niestety nie. To zwykle suwaki, odpowiedzialne za głośność, mikrofon plus standardowej presety. Zaletą jest, to, że możesz przeskoczyć od razu z na przykład game mode - shooter na movie mode - horror. 

Generalnie to pilot do słuchawek tylko wygodniejszy i szybszy. Nic więcej. 

Odnośnik do komentarza

Takie jest moje odczucie. Nic nie poradzę. Sprawdzałem różne ustawienia. 

Ostatnio myślalem nad zakupem turtle beach elite pro. Moje 800x pękły ale je posklejałem i w zasadzi działają dosyć dobrze. Ale noszę okulary i te słuchawki nie należą do najwygodnejszych. A te elite pro są podobno dosyć wygodne. Czy ktoś z was ich używa?

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...