Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie u mnie. Spróbuję jeszcze wgrać jakiś update, może to go odwiesi. 

Jeśli to nie poskutkuje, to będę zmuszony kupić nowe.

A więc używa, ktoś z was Arctis 9x lub tych najnowszych Astro a50? 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, chris85 napisał:

Niestety nie u mnie. Spróbuję jeszcze wgrać jakiś update, może to go odwiesi. 

Jeśli to nie poskutkuje, to będę zmuszony kupić nowe.

A więc używa, ktoś z was Arctis 9x lub tych najnowszych Astro a50? 

 

Update nic nie da chyba bo appka TB nie widzi transmittera. Padł na amen, przynajmniej u mnie.

 

Ja już zamówiłem Steelseries 9x, ponoć najlepsze na Xboxa w tej chwili. Zdam relację.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tego co mówili to nawet glosniki z tv zyskają przestrzenność na ps5. Ale co z tego wyjdzie dowiemy się przy premierze. Pytanie tylko czy w ps5/scarlett będzie optyk (bo topowe słuchawki w większości pod optyk są podłączane). Moim zdanie w nowycj konsolach powinni zaimplememtowac możliwość korzystanie ze słuchawek bluetooth bo coraz więcej jest tych air podsów budsów itp i coraz więcej telefonów nie ma jacka.

Odnośnik do komentarza

ciezko doradzic tak naprawde, bo wszystko zalezy od twojego sluchu,

 

ja kupilem i slysze roznice, ale ponoc niektorzy nie slysza lub mowia ze windows sonic jest lepszy. btw dolby atmos smiga z kazdymi sluchawkami.

 

btw2

plantronics rig 800lx w pudelku maja kod na DA.

Edytowane przez kubson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja właśnie tak srednio z atmos mimo wszystko. 

 

I sam fakt polecania słuchawek to też srednia opcja. 

Trzeba samemu sprawdzic. Mnie do dzis najlepiej z dokanalowych np. najlepiej siedziały stare Philipsy na jacku. Do dzis po tylu testach nie grało tak dobrze jak te słuchawki za pisiont zł. :reggie:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No po dłuższym testowaniu Artcisów 9x moge je polecić.

 

Przede wszystkim są bardziej wygodne niż Turtle beache, nie uciskają na łeb a uszy się nie pocą. Jakość wykonania też na lepszym poziomie niż TB. Obsługa słuchawek banalna - żadnego podłączania, konfigurowania, słuchawki odpalają się tak jak pad. Jakość mikrofonu na bardzo dobrym poziomie. Dodatkowo plus to obsługa głośności i przyciski - są o wiele wygodniejsze niż te w Elite 800x, tam przyciski uruchamiały się od podmuchu wiatru.

 

Co moim zdaniem jest słabsze to brak konfiguracji dźwięku, chociaż na TB używałem tylko signature sound to jak ktoś woli mnogość opcji to tutaj będzie słabiej. Niby jest aplikacja Steelseries ale coś nie udało mi się słuchawek podłączyć do Maca i to sprawdzić.

 

Arctisy polecam kupić z oficjalnego sklepu Steelseries, w necie można znaleźć kody na zniżkę 10-12% i wziąć słuchawki za lekko ponad 700pln

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.11.2019 o 11:21, MaZZeo napisał:

No po dłuższym testowaniu Artcisów 9x moge je polecić.

 

Przede wszystkim są bardziej wygodne niż Turtle beache, nie uciskają na łeb a uszy się nie pocą. Jakość wykonania też na lepszym poziomie niż TB. Obsługa słuchawek banalna - żadnego podłączania, konfigurowania, słuchawki odpalają się tak jak pad. Jakość mikrofonu na bardzo dobrym poziomie. Dodatkowo plus to obsługa głośności i przyciski - są o wiele wygodniejsze niż te w Elite 800x, tam przyciski uruchamiały się od podmuchu wiatru.

 

Co moim zdaniem jest słabsze to brak konfiguracji dźwięku, chociaż na TB używałem tylko signature sound to jak ktoś woli mnogość opcji to tutaj będzie słabiej. Niby jest aplikacja Steelseries ale coś nie udało mi się słuchawek podłączyć do Maca i to sprawdzić.

 

Arctisy polecam kupić z oficjalnego sklepu Steelseries, w necie można znaleźć kody na zniżkę 10-12% i wziąć słuchawki za lekko ponad 700pln

 

W dniu 12.10.2019 o 23:51, MaZZeo napisał:

 

Update nic nie da chyba bo appka TB nie widzi transmittera. Padł na amen, przynajmniej u mnie.

 

Ja już zamówiłem Steelseries 9x, ponoć najlepsze na Xboxa w tej chwili. Zdam relację.

 

Mam Astro A50 i TB Elite 800 

 

TB800 - o dziwo działają z Dolby Atmos i to całkiem kozacko, tryby ustawień i wygłuszanie otoczenia są bardzo dobre, pocą się uszy, ciężkie

Astro A50 - bardzo dobrze wykonane, wygodne, tylko 3 tryby ustawień - trzeba szukać na forach ustawienia aplitunera bo standardowe daja jakieś 30 procent możliwości, Dolby Atmos śmiga - Problem jest w stacji bazowej, trzeba ją odpinać od USB bo się wiesza, maja to naprawić w kolejnym update ale go nie widać od kilku miesięcy !!! 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...