Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

https://perfectblue.pl/produkt/pdp-sluchawki-lvl-3-xbox-one-biale/

 

Dadzą radę te słuchawki ? Szukałem lvl5 ale ciężko dostać. Niby platyny mi działają po kablu, ale brakuje mi regulacji głośności, więc przydałyby się osobne słuchawki do xboxa. Wodotrysków nie szukam raczej.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mógłbym prosić posiadaczy Turtle Beach Elite 800x o ustawienia dźwięku na konsoli ? Próbuje wszystkiego i nie mam w ogóle dźwięku. Słuchawki po kablu i BT więc zakładam, że coś po prostu źle ustawiam na konsoli, albo na coś nie wróciłem uwagi.

 

Nie było tematu :P

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Ins napisał:

Mógłbym prosić posiadaczy Turtle Beach Elite 800x o ustawienia dźwięku na konsoli ? Próbuje wszystkiego i nie mam w ogóle dźwięku. Słuchawki po kablu i BT więc zakładam, że coś po prostu źle ustawiam na konsoli, albo na coś nie wróciłem uwagi.

 

Nie było tematu :P

Jak same słuchawki :)?

Odnośnik do komentarza

X1 dźwięk i czat bezprzewodowo.

PS4 dźwięk bezprzewodowo, do czatu trzeba chyba podpiąć kablem pod pada.

Switch oczywiście bez czatu ;P ale dźwięk bezprzewodowo. 


Stacja podłączona optykiem pod telewizor, a usb pod X1 by mieć czat.

Edytowane przez Ins
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

A bass ci nie przeszkadza? Ja je mialem przez chwile bo mi w lewej słuchawce piszczało, ale bass w niektórych grach to za mocny imo

 

w sumie szukam jakiegoś uniwersalnego headset zeby mieć do switcha i xboxa ale nie ma nic :/ nawet myślałem o Arctis 3 bluetooth lub hyperx cloud mix no ale dalej xboxa trzeba mieć po kablu podłączonego 

 

chyba ze znów dam im szanse? 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
W dniu 5.05.2018 o 17:09, MaZZeo napisał:

Z ciekawości spojrzałem to na allegro widze jedną sztukę za 1299zł :obama: jak mi turtle beache padną to też się łapnę na to

 

za namową @chris85 oraz @creatinfreak nabyłem Turtle Beach Elite 800X. Zdam relację :lapka: 

 

Ktoś chce Hyperxy Cloudxy w bardzo dobrym stanie?

 

no i niestety słuchawki padły, a właściwie to nie słuchawki tylko transmitter. I to z dnia na dzień, nawet nie zauważyłem kiedy bo jeszcze tydzień temu ich używałem.

 

Lampka na transmitterze świeci się permanentnie na zielono i nie idzie sparować sluchawek. Nie łądują też ich. Próbowałem różnego typu resetów dostępnych w necie ale poddałem się, napisałem do supportu TB i odpisali mi właśnie że pozostaje wymiana.

 

No cóż, z tego co widzę to za bardzo nie ma już tych słuchawek, więc liczę na zwrot pieniędzy. 

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, MaZZeo napisał:

 

no i niestety słuchawki padły, a właściwie to nie słuchawki tylko transmitter. I to z dnia na dzień, nawet nie zauważyłem kiedy bo jeszcze tydzień temu ich używałem.

 

Lampka na transmitterze świeci się permanentnie na zielono i nie idzie sparować sluchawek. Nie łądują też ich. Próbowałem różnego typu resetów dostępnych w necie ale poddałem się, napisałem do supportu TB i odpisali mi właśnie że pozostaje wymiana.

 

No cóż, z tego co widzę to za bardzo nie ma już tych słuchawek, więc liczę na zwrot pieniędzy. 

U mnie dokładnie to samo! Ja pyerdole wczoraj ich używałem. Dzisiaj nie chcą się połączyć, transmiter ich nie ładuje. 

Kupiłem je w październiku 2016 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...