Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

33 minutes ago, creatinfreak said:

Moje Elite 800 są już mocno sfatygowane i takie arctisy 7x zapowiadają się obiecująca. Na stronie producenta są kompatybilne ze wszystkim, ciekawe czy naprawdę byłyby odpowiednie dla xsx jak i ps5. 

 

z plejka nie beda śmigać, plejka ma swoje Arctis 7p 

 

Quote

Designed for Xbox Series X|S and also compatible with Xbox One, PC, Android, and Nintendo Switch

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Wooyek napisał:

 

Co znaczy w normalnej cenie, bo w xkomie są za 850zł dostępne. 

ok xkom nie spojrzałem. Zerkałem na stronę ss.  to teraz pytanie czy będą jeszcze dostępne w następnym miesiącu. Bo słuchawki wolałbym kupić przed premierą xboxa aby od razu przetestować i jakby coś było nie tak zwrócić w ciągu 2 tyg :)

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, kubson napisał:

@creatinfreak

 

https://www.ign.com/articles/steelseries-arctis-7-review 

 

wychodzi na to ze 7x jest faktycznie kompatybilne z plejka, natomiast 7p nie jest z xboxem xD dziwnie to rozkminili 

No i super. Bt mi niepotrzebne do telefonu mam budsy. Tak więc może się skusze na te 7x. Najpierw niech mi przyjdzie xsx i zobaczę jak żółwiaplaża się będzie sprawować i czy do tego czasu się nie rozlecą.

Odnośnik do komentarza

SteelSeries 9x nigdzie niedostępne, ale w sumie i tak ich nie brałem pod uwagę ze względu na chorą cenę.
Ale mam pytanie odnośnie starszego modelu - SteelSeries Arctis 1 - miał ktoś do czynienia? Poleca? Odradza?
W sumie wyglądają na takie, których szukam - bezprzewodowe, cena rozsądna (450zł)...

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, benito82pl napisał:

Wredny dziś kumpel był u typka z allegro i kupił mi i sobie 2 szt astro a50 gen 4 za 550. Wszystko kompletne praktycznie nie używane. Jeszcze naklejki na base station. Została mu ostatbia sztuka.

 

"praktycznie nie używane", czyli nie nówki? 

 

6 godzin temu, kudlaty88 napisał:

Ja sie czaje na Turtle Beach Stealth 700 2 gen ale nigdzie ich nie ma do kupienia,poczekam troche i najwyżej skusze sie na Arctis 7x ale wybor jest trudny jak dla mnie bo troche się napaliłem na TB

 

To tak jak ja. Wczoraj sprawdzałem dostępność - na amerykańskim MS Store można normalnie do koszyka, ale niestety tylko Stany. 

W polskim "brak towaru". 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...