Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, chris85 napisał:

No ja zacząłem od d słuchawek, potem fotel a teraz pad Razer. Chyba jestem na dobrej drodze. 

Tak BTW kup słuchawki, podepnij je kabelkiem do pada i oczekuj Bóg wie czego  :dynia: 

 

Przecież podpinanie słuchawek do pada, to najgorszy z możliwych wyborów. Na xboxie jeszcze to rozumiem, bo pad wydaje się lepszym sygnałem dla dźwięku od tego z DS4, tylko że słuchawki generalnie powinno podpinać sie pod wzmacniacz, DAC/AMP. Kolejna sprawa, to to czy słuchawki są łatwo napędzane. Takie Audio Technici z serii ATH M, czy wspomniane Sennheisery 598, to łatwo napędzane słuchawki, które z telefonów dużo wyciskają. Ale te Hyperx to jż potrzebują podpięcia pod mocne żródło, wiec dla mnie podpinanie ich pod pada nie ma sensu. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Papaj napisał:

 

Przecież podpinanie słuchawek do pada, to najgorszy z możliwych wyborów. Na xboxie jeszcze to rozumiem, bo pad wydaje się lepszym sygnałem dla dźwięku od tego z DS4, tylko że słuchawki generalnie powinno podpinać sie pod wzmacniacz, DAC/AMP. Kolejna sprawa, to to czy słuchawki są łatwo napędzane. Takie Audio Technici z serii ATH M, czy wspomniane Sennheisery 598, to łatwo napędzane słuchawki, które z telefonów dużo wyciskają. Ale te Hyperx to jż potrzebują podpięcia pod mocne żródło, wiec dla mnie podpinanie ich pod pada nie ma sensu. 

Hyperów się nie podpina pod pada.

Odnośnik do komentarza

Czyli co, powinno się podpiąć słuchawki do pada przez jakiś wzmacniacz? Czy tez zwyczajnie omijać ten sposób podpinania, tylko wtedy jak korzystać jednocześnie z dźwięków z gry oraz chatu? Dobrze to rozumiem? Jaki wzmacniacz wchodziłby w grę? Nie znam się na tym zbytnio, z góry dzięki za jakieś przykłady lub objaśnienie. :)

Odnośnik do komentarza

https://www.amazon.com/Sony-MDR-HW700DS-Wireless-Headphone-100-240V/dp/B00FJISYZQ

 

Trochę przekraczają budżet, ale za tę cenę to jak za darmo. Te 9.1 to nie jest lipa. W PUBG idealnie słychać skąd strzelają, idą, jadą. Genialny sprzęt, w dodatku inwestycja na lata, bo podłączasz je przez HDMI, a obsługują do 3 sprzętów na raz. Oczywiście bezprzewodowe. Ja wiem, że to łatwo powiedzieć: dołóż jak czasem nie ma z czego. Ale w tym wypadku serio warto

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Planuję zakupić jakieś słuchawki, zeby konfortowo korzystać z konsoli i nie przeszkadzać żonie. Oczywiście podpinane pod pada.

Zastanawiam się nad Steelseries Siberia x300. Warto? Rozsądna cena i od razu adapter do ixa posiadają co wpływa na plus przy użytkowaniu.

 

Jednak dołożyłem i wziąłem Hyperx Cloud Alpha :) 

Edytowane przez Brolly PL
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

kazde sluchawki obsluza Dolby Atmos bo musisz sobie kupic licencje przez dasha, sluchawki ktore fajnie graja i sa w twoim przedziale cenowym to HyperX CloudX Pro. Plantronics do RIG 800LX, RIG600LX oraz RIG400LX dorzuca kod na Dolby Atmos, z tego co czytalem sluchawki sa swietnie, niestety nie znam nikogo kto je ma. cenowo sa bardzo przystepne popatrz na Amazon

 

 

Odnośnik do komentarza

hyperX Cloud eleganckie, dobrze grają i bardzo wygodne jeszcze do £100 poczytaj o arctis 5 / 7 tylko w wersji bezprzewodowej zeby mieć chat musisz połączyć kablem z padem :/ 

 

za mna ostanio chodza calkowicie bezprzewodowe, szkoda ze siberia 800 miala chat po kablu bo praktycznie byl to headset idealny ale chyba wstrzymam sie do premiery LucidSound LS35x i wtedy zdecyduje

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...