Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, kubson napisał:

tylko ze goldy brzmia jak gowno, jedyny ich plus to ze sa bezprzewodowe i tanie

 

poczytaj o tych co podalem ci wczesniej, a jezeli chodzi o bardziej budzetowe to sa rowniez Arctis 1 wireless for xbox

 


Nie zgodzę się (oprócz basów, bo te są zawsze słabe w słuchawkach). To znaczy ja wiem, że to żaden szczyt audiofilstwa, ale dźwięk przestrzenny jest, słyszę kroki w PUBG z odpowiedniej strony i o to mi właśnie chodzi.

@Hubert249 Jakoś się uparłem na te TB, bo ten model jest robiony już z myślą o Series X, no i zbiera same pozytywne recenzje.
 

 

Odnośnik do komentarza

Wszystkie te virtual surround to kwestia SOFTWARE. Sony w Goldach ma swój software, który jest nie do doścignienia dla producentów innych słuchawek, które ten software mają w swoich boxach, donglach. Po przesiadce z Goldów na Siberie 800 owszem byłem zadowolony z poprawy samej jakości dzwięku, pracy na baterii itp. ale virtual surround nawet nie ma co porównywać do tego co oferowało Sony. Ba wyłączyłem go nawet i zostawiłem stereo w Monster Huner World, który ma swój własny virtual surround i jest dużo lepszy niż to co oferuje Steelseries. Mam nadzieję, że w PS5 ten software będzie po prostu funkcją konsoli i będzie można uruchomić virtual surround dla KAŻDYCH podłaczonych słuchawek stereo co by było super sprawą. Ale wiadomo to SONY, jakby chcieli to by to zrobili w PS4 bo to software, a nie hardware - tu patrzę na Microsoft, który ma Windows Sonic.

 

Jeżeli Sony w PS5 znów postawi na virtual surround tylko dla swoich produktów to ch. im w d... 

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, WisnieR napisał:

 

Sonic mi kompletnie nie leży. Moim zdaniem warto wydać te kilkadziesiąt złotych na Atmos, który niesamowicie podkręca moje Arctis 9X.  Dźwięk w WS jest trochę metaliczny, Atmos natomiast daje ciepłe, przyjemne brzmienie. 

@Wredny jak widzę ten  TB od razu przypominają mi się moje dwa modele TB Elite 800x, które projektowali chyba w wojsku. Ciężkie, cisną w głowę i są kurwesko niewygodne. 

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Hubert249 napisał:

Sonic mi kompletnie nie leży. Moim zdaniem warto wydać te kilkadziesiąt złotych na Atmos, który niesamowicie podkręca moje Arctis 9X.  Dźwięk w WS jest trochę metaliczny, Atmos natomiast daje ciepłe, przyjemne brzmienie. 

@Wredny jak widzę ten  TB od razu przypominają mi się moje dwa modele TB Elite 800x, które projektowali chyba w wojsku. Ciężkie, cisną w głowę i są (pipi)esko niewygodne. 

Zgadzam się, TB 800 mega niewygodne, teraz mam astro a50 i trochę się obawiam co będzie się działo bez tego optyka, no ale zobaczymy. 

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Wooyek napisał:

Czyli co, jedyny słuszny wybór do klocka to Arctis 9x? A z Series X też będą bez problemów współpracować?

 

Choć pewnie pojawi się jakiś nowy model, w końcu na czymś trzeba zarabiać. 

Nie wiem czy jedyny, ale z słuchawki, które miałem do tej pory są zdecydowanie najlepsze. Z tego co wiem jeszczę @MaZZeoich używa. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hubert249 napisał:

 

@Wredny jak widzę ten  TB od razu przypominają mi się moje dwa modele TB Elite 800x, które projektowali chyba w wojsku. Ciężkie, cisną w głowę i są kurwesko niewygodne. 

 


No tutaj gościu (na tym filmiku, co wrzuciłem) mówi, że są super wygodne, no i przede wszystkim wytrzymałe, czego podobno o poprzednim modelu nie można było powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Wredny napisał:

Niby tak (hint - nie ma szans, kolekcja eXów musi być:xboss:) , ale tu chodzi o zakup w tym samym okienku, co konsola i w sumie niedługo po zakupie TV, więc trochę za dużo tej kasy ostatnio i trzeba się ograniczać. 

 

Ale tak z ciekawości... Gdzie znalazłeś za 600zł? :philosoraptor:

Były w promo na angielskim Amazonie. Kupiłem je za 129 funtów ~ 630 zł 

Niedługo Black Friday, więc bardzo możliwe, że również będą w niższej cenie. Amazon w ten dzień lubi przeceniać gierki i akcesoria gejmingowe, sam liczę na  obniżkę kontrolera Elite 2. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.