Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Od czego by tu zacząć? Więc tak...Zapragnąłem grać o złotą ligę więc zacząłem grać rankedy. Na ogół gram kilka dziennie. Nie za dużo żeby się nie wkurzyć. Dzisiaj zacząłem tak...

Moja pierwsza walka. Obaj mielismy duuużego laga i był to mój jedyny lag tego dnia.

 

A teraz clue programu. Sól Europy, najlepsi z najlepszych. Widać, że tego golda sobie po prostu uczciwie wypracowali

 

+mirror match

 

Na szczęscie kilka kolejnych walk miałem w porządku. Cos przegrałem, cos wygrałem. Moi przeciwnicy zachowali twarz i nikt więcej już nie uciekł. Czy Capcom cos z tym zrobi? Nie...Zaliczę tą głupią ligę i ograniczę się tylko do gry z moimi znajomymi.

Odnośnik do komentarza

Ja dzis stoczyłem około 35 rankedów. Sporo przegrałem. 2 razy spadłem do super silver, zaliczyłem też dwóch Rage Quitterów:

 

Tą (pipi)ę już spotkałem ale chciałem go UPOKORZYĆ!

 

Po drodze trafił mi się też Asenka (chyba to TEN Asenka), który zbił mnie Birdiem 2-1

 

 

I na koniec moja walka o złoto. Myslałem, że się posram jak zdałem sobię sprawę z jakosci połączenia ale jakims cudownym sposobem dało się wygrać a mój przeciwnik nie poczęstował mnie RQ.

 

Mimo złota nadal jestem scrubem bo to nie wyparowuje samo z krwi.

Odnośnik do komentarza

Bo Nash to postać scrub-friendly. Taka prawda :dynia:

 

A tak na serio to nie ma reguły. IMO najczęsciej spotykane postacie to Ryu, Ken i Laura.

 

Ryu, ken, nash to tak, ale laura ? moze ze 2 laury mialem na paredziesiat meczy, z czego polowa to casual mecze, a wiec strefa testow 

 

Nash teoretycznie powinien byc malo scrub-friendly, bo nie ma DP 

 

Zwazywszy na manie skakanie w tej grze, to polowa sukcesu w SF, to dobra reakcja na naskoki i setupy do anti air, przynajmniej do pewnego poziomu, gdzie po odcieciu atakowania ziemia powietrze, ludka wali sie cala koncepcja i flow 

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Laura i Karin są bardziej popularne od Cammy nie pisząc już o Chun :D Przynajmniej odniosłem takie wrażenie grając RM/CM. Najmniej jest Giefów, Rashidów, Pazurów i FANGów.

 

w przedziale 1000LP jest cała armia cammy, ale im dalej w las, tym ludki ogarniają, że spamowanie arrow i cannon nie jest najlepszym pomysłem. a chun mimo swojego high tierostwa jest postacią trudniejszą manualnie. myślę, że jak jesteś w złocie, to ilość spotykanych chun wzrośnie o jakieś 598%. laura manualnie jest prosta, ale trzeba kreatywnie ją prowadzić w pressingu i mixupach, żeby być dobrym   

 

 

Ja nigdy nie grałem z dhalsimem ani rankeda ani b.lounge.

 

raz miałem amerykańskiego sima. myslę sobie, mało punktów ma, pewnie scrub, bedzie dobsze. no i wcisnąłem ze 2 przyciski i było po mnie    

 

 

Pograłem trochę Ryu. Ale to parowanie jest do dupy! Chyba tylko jump-iny jest sens parować i karać to potem srk :/ Ktos cos wie więcej na ten temat?

 

pewnie bedzie dobre na QCFk dashem. pociski można parować. combo też można parować. ryu robi dobra wpyerdolke od szybkiego mp. jakaś wyższa matematyka pewnie, sie okaże jak żółte ogarną. potencjalnie to broń ostatecznego zniszczenia, dobrze, że złe parry dostaje counter hita. trzeba pamiętać, że kazde udane parry nabija triggera      

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...