Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko jeszcze chciałem wyrazić szacunek dla Sony i SSM za to, że dali radę z publikowaniem małej ilości materiałów z gry. W zasadzie to, co widzieliśmy do tej pory to praktycznie sam początek gry plus migawki z innych fragmentów. Cała kampania praktycznie opierała się na bardzo zbliżonych, prawie bezspoilerowych materiałach. Nice!

 

Jedynie gdzie można się natknąć na potencjalne spoilery to recenzje w sieci, więc... uwaga! :D

 

 

Odnośnik do komentarza

Szybkie przypomnienie bo właśnie mnie olśniło.

Jak ktoś zamawiał Kingdom Come na premierę w Media Expert to powinien pamiętać że się nie wyrobili i mięli dzień obsuwy. Rozsyłali w zamian kod na 20zł rabatu na zakupy powyżej 200zł.

 

Zamówienie za 229zł właśnie złożone. Zawsze kilka browarków w kieszeni.

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Wredny napisał:


Nie tykam żadnej recki, a na pewno nie "video-recenzji". Żadnego trailera, dev-diary itp. Już tylko tydzień do premiery, więc nie wiem, po co sobie psuć zabawę.
Ja, według niektórych tutaj, będę ogrywał GoWa jak zwierzę - zaledwie 55"Bravia Full HD i PS4Plebs - w doopie mam półgeneracje i nie mam zamiaru wspierać (nawet jakby mnie było na takie fanaberie stać - a nie stać niestety) procederu upgrade'u sprzętu, bo nie po to jestem graczem konsolowym, żebym teraz bawił się w akcje rodem z PeCetów.
TV zmienię na premierę PS5 (mam dwa, więc weź tu sensownie wytłumacz żonie, ale także sobie, chęć zmiany, skoro obydwa są Full HD i w pełni sprawne) i do tej pory bazowa PS4 jest wystarczająca, żeby doprowadzać do opadu szczęki z powodu oszałamiających wizualiów (The Order 1886, U4 czy Horizon).

 

Zastanawiałem się nad wzięciem prosiaka pod gow'a, ale przeczytałem twój post i otrzeźwiałem. 

 

Liczyłem, że będzie max 88 na meta, ale nie marzyłem, że będzie aż tak DOBRZE. Do ludzi, którzy czytali recki - ile godzin zajmuje przejście?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kinoji napisał:

Zastanawiałem się nad wzięciem prosiaka pod gow'a, ale przeczytałem twój post i otrzeźwiałem.

To poczytaj jeszcze jak sprawuje się gra w trybie 60 fps i jak dużo lepiej się gra :usmiech: 

6 minut temu, raven_raven napisał:

 

Jezu znowu to samo xD. Czemu średnio co dwa dni jakiś posiadacz podstawowego PS4 musi całemu światu oznajmiać, że jest wspaniale, nie widać różnicy i w ogóle on nie ma zamiaru nigdy kupić Pro? Co mnie to obchodzi i co to ma wspólnego z God of War? To są plastikowe zabawki za nawet nie 1500 zł i powiedziałbym, że udzielają się tutaj dorośli ludzie dla których wydanie takiej kwoty raz na około 5 lat to nie jest specjalne obciążenie, a robicie z tego rozkminę większą niż 7-latek decydujący na wyda swoje pierwsze kieszonkowe.

Racjonalizacja zawsze bedzie występowała. Sam byłem też taki, wyszło PS4 i myślałem na cholere mi ta konsola przecież same cross-geny i weź wydaj na to 1700zł bez sensu i przez długi czas racjonalizowałem sobie, że nie ma gier ( w sumie po części tak było, ale walka wewnętrzna była i jakby mnie było stać to bym sobie kupił nawet dla glupiego PESa PS4 ale nie lepiej się meczyć na x360 i tłumaczyć sobie, że coś tam xD) 

 

Ok nie stać kogoś spoko, ale takie przekonywanie siebie i innych ludzi, że bez sensu jest kupowanie lepszego sprzętu jest trochę żenujące.

Odnośnik do komentarza

Ja nie głosuję portfelem na półgenerację, bo nie chciałbym, żeby to samo spotkało PS5. Wolę, żeby konsola była ze 100-200e droższa na początku, ale od razu dawała radę i wystarczyła jak najdłużej. Moim zdaniem pospieszyli się z 4k i HDRem, dlatego ja się przesiadam dopiero na nowy TVik przy premierze PS5. Oczywiście niech każdy robi z pieniędzmi co chce, sam się zastanawiam, żeby z powrotem zaopatrzyć się w PS4, bo nie spodziewałem się, że GOW będzie, aż tak dobry. I bardzo mnie cieszy obecność syna Kratosa, mam nadzieję, że relacja między nimi będzie równie ciekawa, co relacja pomiędzy Joelem i Ellie :).

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, raven_raven napisał:

 

Jezu znowu to samo xD. Czemu średnio co dwa dni jakiś posiadacz podstawowego PS4 musi całemu światu oznajmiać, że jest wspaniale, nie widać różnicy i w ogóle on nie ma zamiaru nigdy kupić Pro? Co mnie to obchodzi i co to ma wspólnego z God of War? To są plastikowe zabawki za nawet nie 1500 zł i powiedziałbym, że udzielają się tutaj dorośli ludzie dla których wydanie takiej kwoty raz na około 5 lat to nie jest specjalne obciążenie, a robicie z tego rozkminę większą niż 7-latek decydujący na wyda swoje pierwsze kieszonkowe.

Tak naprawdę ta generacja jesli brac pod uwage oprawe graficzną rozpoczęła się od momentu wypuszczenia na rynek Ps4 Pro. W koncu widac jakis wiekszy przeskok wzgledem x360, ps3.

 

Jak bedzie z Ps5? Prawdopodobnie tak samo ponieważ Sony nie wrzuci na rynek konsoli w cenie ponad 500e.

 

  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Kyokushinman napisał:

Tak naprawdę ta generacja jesli brac pod uwage oprawe graficzną rozpoczęła się od momentu wypuszczenia na rynek Ps4 Pro. W koncu widac jakis wiekszy przeskok wzgledem x360, ps3.

 

Jak bedzie z Ps5? Prawdopodobnie tak samo ponieważ Sony nie wrzuci na rynek konsoli w cenie ponad 500e.

 

Faktycznie..od momentu wyjscia Pro wszystkie gry wygladaja tak jak powinny.Wszystko co bylo przed pro na bieda ps4 to takie lepsze ps3.


 

 

 

 

 

 

 

xD JEZU

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...