Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, froncz piotrewski napisał:

kurde ten filmik z Barlogiem co YETI wrzucił - aż się łezka w oku zakręciła. Gra tworzona przez  P A S J O N A T Ó W  dla  K O N E S E R Ó W  gamingu.

  Pokaż ukrytą zawartość

revenantami i tymi dużymi draugrami skur.wolami

 

5 lat ciężkiej pracy, a później widzi się jej efekt w postaci TAKICH recenzji, nic dziwnego że chłop się rozkleił. Na dodatek walczył o swoją wizję gry, tak jak ona teraz wygląda, bo na początku Sony nie chciało przystac na jego pomysły. 

32 minuty temu, Frantik napisał:

 

Dzięki :lapka:

 

 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, XM. napisał:

Kanabis jaki poziom trudności wziąłeś?

poczatek na Hardzie jest trudny (pewnie tez dlatego ze nie wiemy co i jak). PO pierwszych 3 h gdzie kupimy jakies podstawowe umiejetnosci i rozwiniemy pancerz (mocno poszedlem w sile i do(pipi)alem troszke Kratosa jak na Boga WOjny przystalo) gierk staje sie duzo latwiejsza...tak jak Kanabis napisal praktycznie sie nie ginie

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pograłem trochę rano i dotarłem pod górę, po epickiej walce z ogrem. Na tą chwilę zdołałem Kratosa trochę podpakować i ginę już dużo mniej. Nie ma za to trofeum, ale muszę potem przejść grę na Give Me God of War. Po prostu to będzie obowiązek. Zobaczyłem wczoraj krótki filmik na IGN jaka jest różnica między tym poziomem a pozostałymi i... jest znaczna. Przeciwnicy mają od razu dużo wyższy level i zupełnie nowe ataki. Będzie ciekawie.

 

Ale na razie pozostaje się delektować grą. Powerpyx wypuścił trophy guide i żadnym trofeum nie trzeba się przejmować. Wszystko można zrobić na 1 save i po zakończeniu gry.

 

Choć moja mania zbieracka nie daje mi spokoju i mimo że próbuję wszędzie zaglądać, otworzyć każdą skrzynkę to nie sposób nie natrafić na kilka, których nie da się otworzyć rodem z metroidvanii i będzie trzeba wrócić do nich po zdobyciu nowych mocy/umiejętności.

 

Jednak to co dzieje się w grze przechodzi ludzkie pojęcie. Każda nowa lokacja przebija poprzednią. Jak zobaczyłem gdzie mieszka pewna bohaterka poboczna to spadłem z krzesła. To co dzieje się na ekranie przebija wszystko co w gamingu ukazało się do tej pory.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, XM. napisał:

Kanabis jaki poziom trudności wziąłeś?

Przedostatni.

 

Poczatek w chu.j ciezki ale teraz na lajcie jeszcze jak wykupilem  najmocniejszy cios w szale to odbiera naprawde ladnie :obama:

Bossowie w "innym swiecie" w max 3 podejsciach popadali.

 

Polecam tez wykupywac te zdolnosci mlodego.

Ja prdl jakie to miodne kiedy lejemy szybkimi ciosami typa nagle malolat wskakuje mu na szyje i poddusza my ladujemy mocny cios i rozpier.dalamy mu czaszke BOZIUNIU KOCHANA

Tak wlasnie powinna wygladac kochajaca rodzina

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Yep, początek na hardzie jest trudny, ale bardzo ładnie uczy całej gry i tego jak w walce trzeba się zachowywać, rozwój postaci czuć z każdym skillem wykupionym czy ulepszonym ekwipunkiem, gra świetnie nagradza zwiedzanie lokacji. I to też nie jest tak, że później lecimy po wszystkim jak przecinak i wciskamy jeden przycik, nadal trzeba uważać na ciosy przeciwników itp., tylko mamy znacznie większy repertuar zagrań i sami znamy cały system lepiej (system ataków runicznych jest dobrze przemyślany, ba!, każdą runę można osobno rozwijać), więc ginie się dużo mniej.

Jestem bardzo zadowolony z systemu progresji, a chyba tego najbardziej się obawiałem jeśli chodzi o całą grę. No i jak Voytec pisał wyżej - już nie mogę się doczekać przejścia n najwyższym poziomie :banderas:

P.S
Lokacje w tej grze, daaamn, wyjęte prosto z filmów fantasy lat '80 i europejskich komiksów. Moim największym dziecięcym marzeniem związanym z grami, była growa adaptacji Thorgala. Na to szans nie ma, ale tak przedstawiony Kratos chyba mi z nawiązką wystarczy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hendrix napisał:

Moim największym dziecięcym marzeniem związanym z grami, była growa adaptacji Thorgala.


Ha! Miałem dokładnie to samo, a marzenia te odżyły po zagraniu w trzeciego Wiedźmina - jakby mi CDP RED coś takiego skleciło to bym się chyba posikał ze szczęścia :)

Co do GoWa, to po robocie szybki kurs na Saturna i już z gierką w domu. Patche pościągane, gra zainstalowana, ale nie mogę jeszcze grać, bo zaraz obiad, no i żonę muszę wywalić do drugiego pokoju, żeby immersja była.
No i w sumie ciekawostka, bo normalne okładki GoWa były w bundlach z konsolą, a na półkach Day One Edition:

42d4cb93b6dbe739.jpg

Odnośnik do komentarza

Jezu jakie to jest dobre :obama: Przepiękny, mega grywalny i super nowoczesny szpil stworzony dla ludzi którzy kochają singlowe action-adventure. Podoba mi się że Sony dba o nas i nie idzie ścieżką Microsoftu. Viva la singiel, będę graczem dopóki będą takie petardy jak GOW A.D. 2018!

 

Doszedłem dopiero do kowala, więc za dużo nie powiem, ale póki co mam zastrzeżenia tylko do rozmiaru czcionki :) Ogólnie wszystko mi się podoba, a zwłaszcza level design, oprawa graficzna i relacje z synkiem. Historia wciąga od początku i ciężko się oderwać. Z bólem musiałem wyłączyć grę i jechać na nockę do roboty :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...