Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, jak ja lubię, gdy rozwiązywanie zagadek środowiskowych jest tak naturalne i... logiczne. Ciężko tu teraz rzucić przykładem, bez spoilerów, ale uwielbiam, gdy to co sobie pomyślę, że powinno działać w realnym świecie, działa także w gierce video :)

Jestem blisko szczytu góry i po raz kolejny napiszę, że uwielbiam eksplorację w tej grze - te wszystkie skrzynki, kombinowanie, jak się gdzieś dostać... :fsg:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, elvis004 napisał:

Pytanko odnośnie surowców, ktoś rozkminił po czym/po kim wypada twarda stal ze svartalheimu? Wrociłem z Alfheim do Midgardu i zobiłem 1 z 2 opcjonalnych misji dla krasnoludów. Mam cala 1 sztuke tego, i ni chu chu nie ma jak utworzyć wypasionego pancerza bez tego :(

W późniejszym etapie gry znajdziesz w skrzyniach opasanych suchym zielstwem ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja perdzielę! Co tu się odjaniepawla!
Dotarłem na szczyt, po drodze odbywając jeden z

Spoiler

najbardziej epickich pojedynków w historii serii - ten smok, co za majestatyczna bestia! :fsg:


A później woda w jeziorze opadła i mam teraz tyle miejscówek do zwiedzania, że wymiękam - jaka ta gra jest olbrzymia, ile w to serca i pracy włożono!
To na pewno najlepsza część serii, ale wręcz trudno mi oceniać tę odsłonę przez prymat wcześniejszych - to zdecydowanie liga wyżej.
A te side-questy :fsg: Co jeden to lepszy, ciekawe historie, fajne miejscówki i bossowie do ubicia. Yebaniutki majstersztyk :banderas:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kacprzak1991 napisał:

Widze wredny ze idziemy razem łeb w łeb z postępem emoji6.png doszedłeś może do opcjonalnej miejscówki z arena?


Znaczy z tymi ośmioma

Spoiler

tronami? Rada Valkyrii? Byłem, ale pewnie trzeba zapalić wszystkie znicze (Atreus musi przeczytać imiona)

, żeby się na niej zaczęło coś dziać :)

Odnośnik do komentarza
Teraz, smallv86 napisał:

Rąbał bym te Qrwy z Youtuba siekierą za te spoilery w miniaturkach np z ostatnim bossem jak by po prostu nie mogli wstawić tam swoich brzydkich pryszczatych mord z dopiskiem finall boss. 


No ja staram się nie wpisywać niczego z God of War na YT, żebym nie miał takich kwiatków.
Za to natknąłem się na inny ciężki spoiler na facebooku. Na grupie PlayStation Polska Gracze ludzie chwalą się zakupem i graniem w GoW, więc w komentarzach pełno jest rakotwórczego szajsu, no i niestety wdepnąłem na "ciekawostkę" o losach Atreusa w dalszej części gry. Jak tylko moje oko odnotowało, to uciekłem wzrokiem gdzie indziej, więc jakby nie zagłębiałem się w temat, ale i tak czuję się zgwałcony tą informacją...:frog:

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, elvis004 napisał:

Pytanko odnośnie surowców, ktoś rozkminił po czym/po kim wypada twarda stal ze svartalheimu? Wrociłem z Alfheim do Midgardu i zobiłem 1 z 2 opcjonalnych misji dla krasnoludów. Mam cala 1 sztuke tego, i ni chu chu nie ma jak utworzyć wypasionego pancerza bez tego :(


Później można kupować to u kowala za srebrniki (drogo, ale zawsze to jakaś opcja).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grałem całą noc do szòstej rano i dziś jak wstałem znów czym prędzej chciałem dorwać się do konsoli. Dawno mnie żadna gra aż tak nie pochłonęła. :banderas: Chętnie bym ujrzał jakieś DLC z przeciwnikami do ubicia na arenie. W poprzednich GoWach mnie one nie pociągały, ale tu bym się zagrywał.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Lukas_AT napisał:

 Chętnie bym ujrzał jakieś DLC z przeciwnikami do ubicia na arenie. W poprzednich GoWach mnie one nie pociągały, ale tu bym się zagrywał.


Przypuszczam, że będzie taka opcja bez żadnego DLC, bo trofea mówią coś o jakimś Challenge Mode, jeśli dobrze kojarzę. Moim zdaniem to byłby niewybaczalny grzech, gdyby przy tak rajcownym systemie walki nie dali czegoś podobnego - przecież o to się aż prosi :)

Na próbkę walki zapraszam poniżej - poziom trudności Normal, przeciwnik level 6. Kratos na levelu 4. Jest to opcjonalne starcie z jednym z bardziej wymagających mobków - żaden boss, żadna fabuła, zwie się Traveller, więc kto nie chce go poznać wcześniej, niech nie klika:
 

Spoiler

 


W każdym razie ten system walki jest gruby. Przypomniała mi się walka z pierwszym bossem w Lords of the Fallen, a tutaj to przecież tylko "zwykły" przeciwnik :obama:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, smallv86 napisał:

Rąbał bym te Qrwy z Youtuba siekierą za te spoilery w miniaturkach np z ostatnim bossem jak by po prostu nie mogli wstawić tam swoich brzydkich pryszczatych mord z dopiskiem finall boss. 

Na yt oprócz tego jest jeszcze jeden spoiler. Najlepsze, że oglądam sobie trailer Deadpool 2, a w proponowanych piękny spoiler z GoW. Yt, jak ja was (pipi) nienawidzę. 

 

PS. Właśnie ściągnął mi się jakiś patch, 1.12. Photo Mode? Ta gra się aż o to prosi. 

Odnośnik do komentarza

WALE KONIA D>UPĄ CO TU SIE DZIEJE :obama::obama::obama: 

 

jeszcze chyba nie miałem w żadnej grze ciar przez 5 min bez przerwy JA (pipi)E

 

co do spoilerów do kumpel sobie wczoraj streamował (oglądają go średnio 4 osoby) gowa i jakichś dwóch typów wpadło i zayebało mu spoilerami z końca, a dzisiaj na ten sam spoiler natknął sie na wypoku (najlepsze spoilery HEHEHEH). trzeba uważać 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, smallv86 napisał:

Rąbał bym te Qrwy z Youtuba siekierą za te spoilery w miniaturkach np z ostatnim bossem jak by po prostu nie mogli wstawić tam swoich brzydkich pryszczatych mord z dopiskiem finall boss. 

To nie oglądajcie youtube polecam ten styl życia. Taki tydzień bez youtube każdy powinien sobie od czasu do czasu zrobić dla zdrowia. 

 

Aby nie było offtopa ktoś mi wyjaśni co daje suwak ziarna w opcjach graficznych:)?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...