Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, YETI napisał:

PS. Właśnie ściągnął mi się jakiś patch, 1.12. Photo Mode?

Nie. Zwiększenie rozmiaru czcionek w 1080p i 4K oraz delikatna stabilizacja klatek na Prosiaku w trybie performance:
 

https://www.ppe.pl/news/57815/god-of-war-patch-1-12-ulepsza-framerate-i-zwieksza-rozmiar-tekstu.html

 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Pupcio napisał:

czuje się jakbym bił typów kijem a nie potężnym toporem

Własnie to jest mój główny zarzut do mechaniki walki. W takich soulsach to jest satysfakcjonujące, w niohu to już w ogóle a tutaj? Czasem kompletne drewno, zwłaszcza to czuć w walce z gigantami gdzie walisz go w kostke i żadnego mięsistego odczucia nie ma, wiecie coś jak w Bfie masz ten znacznik trafienia (te kreseczki) to tutaj tego mi brakuje. Przy rozwoju postaci i ciosów zaczyna się robić fajnie, zwłaszcza ładowany cios z R2 jest potężny ale to tylko oskryptowana akcja :smutas:

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Kinoji napisał:

 

No wlasnie, trzeba bylo biegac jak debil i szukac tego nic nie dajacego cholerstwa. A tutaj kazdy przedmiot to jakis ekwipunek, runa, talizman. Wszystko przydatne i to jeszcze na mniejszej przestrzeni, wiec mniej szukania :fsg: 

Tu się zgodzę, zresztą nie mówiłem, że są bezsensowne czy coś tylko moim zdaniem jest ich p o t ę ż n a liczba. 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Figuś napisał:

Trzeba było szanować markę w CW :P 

mi konsola przez 2 h grania w weekend w gow działała ciszej niż w yakuzie 6 XD a marki nigdy nie szanowałem. Zupełnie jak w u4 który niszczył graficznie a konsola działała cichutko.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rayos napisał:

 

:dunno: może muszę przeprowadzić mityczny proces wymiany pasty w końcu :kaz: 


W PS4 Pro w przeciwieństwie do Amatora, radiator ( a raczej jego część która się styka z prockiem ) jest miedziana = możesz użyć płynnego metalu zamiast pasty.

 

 


Ino musisz te rezystorki na około rdzenia zabezpieczyć - taśma lub bezbarwny lakier do paznokci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...