Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bezapelacyjnie God of War jest najlepiej wygaldajaca gra na PS4, pod wzgledem technicznym i dizajnerskim. W tej materii wyprzedza Horizon, ale wieksza petarda w kwestii wizualiow bylo dla mnie dzielo holenderskim developerow. To niewiarygodne, ze w sandbox'ie zaimeplementowana taka "szokujaca" grafike. Wiele innych gier typu "NioH" czy "Souls",  nie bedacych "piaskownica", a bedacych duzymi grami typu AAA, wygaldalo arcy srednio w porownaniu do Horizon'a. Jeszcze trzeba wspomniec, ze gra pisana byla dlugi czas pod zwykle PS4, natomiast studio Santa MOnica miala mnostwo czasu i pieniedzy by szlifowac szpil pod mocniejsza konsole. W kazdym badz razie te dwie gry, jak to mowi mlodziez, ryje berety oprawa, i kazda w swoim czasie pozamiatala. Czekamy na odpowiedz "Najpotezniejszej" konsoli na rynku, czyli Xbox X. Cos czuje, ze sie nie doczekamy. :rofl:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, walek napisał:

Bezapelacyjnie God of War jest najlepiej wygaldajaca gra na PS4, pod wzgledem technicznym i dizajnerskim. W tej materii wyprzedza Horizon, ale wieksza petarda w kwestii wizualiow bylo dla mnie dzielo holenderskim developerow. To niewiarygodne, ze w sandbox'ie zaimeplementowana taka "szokujaca" grafike. 


O to to to! Bardzo mądre rzeczy piszesz Panie walek - zasłużony plusik już poleciał :)

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Skonczone. Coz to byla za wspaniala przygoda. Zostaly jeszcze aktywnosci poboczne ktore na pewno bede robil i czuje ze moga jeszcze napsuc sporo krwi. Pucharka nie bylo ale az sobie screenshota zrobilem bo byl to jeden z najbardziej wymagajacych tytulow ktory ukonczylem.

 

Spoiler z ostatniej lokacji ale tak naprawde niewiele na nim widac i nic nie zdradza



8ykTaXq.jpg

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, teddy napisał:

Skonczone. Coz to byla za wspaniala przygoda. Zostaly jeszcze aktywnosci poboczne ktore na pewno bede robil i czuje ze moga jeszcze napsuc sporo krwi. Pucharka nie bylo ale az sobie screenshota zrobilem bo byl to jeden z najbardziej wymagajacych tytulow ktory ukonczylem.

 

Spoiler z ostatniej lokacji ale tak naprawde niewiele na nim widac i nic nie zdradza

 

  Ukryj zawartość

 

 


8ykTaXq.jpg
 

 

 

Własnie wpadło Tobie trofeum, za najtrudniejszy poziom w grze.  Gratsy!!

Odnośnik do komentarza

Robię sobie teraz aktywności poboczne, głównie te związane z Niflheim (dość upierdliwy grind) i Muspelheim. Zwłaszcza te drugie dają się we znaki - ktoś tu chciał areny i walki w stylu poprzednich odsłon, więc proszę bardzo :)
Do szewskiej pasji doprowadza mnie challenge, w którym

Spoiler

nie możemy odnieść obrażeń - zawsze byłem cienki w tym temacie jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju slashery, więc i tutaj mam problem, a było już tak blisko, chyba przedostatni mnie drasnął :)

 

Odnośnik do komentarza

Ci co nabyli kolekcjonerkę niech dobrze przyjrzą się mapie, czegoś takiego w świecie gier chyba nie widziałem od czasu infamous i "hakierowania" :O

Godzinę temu, Wredny napisał:

Robię sobie teraz aktywności poboczne, głównie te związane z Niflheim (dość upierdliwy grind) i Muspelheim. Zwłaszcza te drugie dają się we znaki - ktoś tu chciał areny i walki w stylu poprzednich odsłon, więc proszę bardzo :)
Do szewskiej pasji doprowadza mnie challenge, w którym

  Ukryj zawartość

nie możemy odnieść obrażeń - zawsze byłem cienki w tym temacie jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju slashery, więc i tutaj mam problem, a było już tak blisko, chyba przedostatni mnie drasnął :)

 

Poczekaj na drugą turę wyzwań:p

Odnośnik do komentarza

Tak tu wszyscy pisali o tym mistycznym czasie gry, że jak leciały napisy końcowe to myślałem że to dopiero początek :) Nawet nie wiem kiedy gre przeszedłem. Chciało by się więcej, takie to dobre. Wiadomo to nowe otwarcie serii, masa motywów pozostawiono na kontynuację. Ale mimo wszystko brakło czegoś trochę, zwłaszcza postaci o których przez połowę gry rozmawiają Kratos z młodym. Napisałbym że zakończenie lekko rozczarowuje ale nie napisze bo cała gra jest genialna jednak. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ali G napisał:

Jak ja bym chciał NG+ w tej grze...

Dzisiaj mi się jeszcze przypomniało - jak tylko Kratos otworzył drzwi nieznajomemu przypominał mi kogoś, ten głos jakby znajomy, wiedziałem, że to ktoś z serialu Lost i wiecie co? To ktoś z serialu Lost xD

Też miałem wrażenie, że gdzieś te kręcenie głową widziałem.
 

Spoiler

 

To Jeremy Davies, co nie?

Jeremy_Davies.png


 

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, .:marioo:. napisał:

Tak tu wszyscy pisali o tym mistycznym czasie gry, że jak leciały napisy końcowe to myślałem że to dopiero początek :) Nawet nie wiem kiedy gre przeszedłem. Chciało by się więcej, takie to dobre. Wiadomo to nowe otwarcie serii, masa motywów pozostawiono na kontynuację. Ale mimo wszystko brakło czegoś trochę, zwłaszcza postaci o których przez połowę gry rozmawiają Kratos z młodym. Napisałbym że zakończenie lekko rozczarowuje ale nie napisze bo cała gra jest genialna jednak. 

Wróć do domu i idź spać :)

Odnośnik do komentarza

tych patchy jest tyle, że za zebranie ich wszystkich powinno wpadać osiągnięcie :D

 

Teraz po podkokszeniu Kratosa, czuć jego moc. Po przełączeniu na easy,  walcząc z (sub)bossem można rzeczywiście poczuć się jak God of War. Na hardzie dalej trzeba troche uważać, ale jest już łatwiej niż wcześniej. 

Odnośnik do komentarza

Platynowe sombrero wpadło :yeti:

 

Oh boy, oh boy, co to była za gra :banderas:Jedna z tych pozycji, które wyciągają człowieka z growego kaca i przywracają wiarę w tą branże.

Gówniak fantastycznie budowany przez całą grę i bez niego byłoby nudno i nie usłyszelibyśmy od Kratosa zwięzłych historii z morałem.

Jedyne moje życzenie co do sequela to dużo więcej starć z bossami, bo pod tym względem było słabo, a wręcz miernie jak na God of War'y.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fak, platynka jednak ciężka będzie dla mnie - te chellenge w Muspelheim mnie wykańczają. Trochę przypomina mi się pierwsza część, gdzie wszystkie te wyzwania trzeba było robić za jednym posiedzeniem. Tu całe szczęście tak nie ma, ale i tak jest trudno, jak dla mnie - głównie przez gości strzelających projectile'ami - tego mo ciężko uniknąć, gdy leci to gdzieś z tyłu.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem ze pierwsze wyzwania zrobiłeś i w ostatnim

Spoiler

walczyłeś z Valkirią?

Jeśli tak to potrzebujesz tylko trzy zrobić z następnej fazy żeby otworzyć sobie możliwość do

Spoiler

wyzwania Surtura

Które jest śmiesznie łatwe w porównaniu z resztą. 

 

W drugiej fazie polecam robić triale 2, 3, i chyba 5 :philosoraptor:  już nie pamiętam

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Fak, platynka jednak ciężka będzie dla mnie - te chellenge w Muspelheim mnie wykańczają. Trochę przypomina mi się pierwsza część, gdzie wszystkie te wyzwania trzeba było robić za jednym posiedzeniem. Tu całe szczęście tak nie ma, ale i tak jest trudno, jak dla mnie - głównie przez gości strzelających projectile'ami - tego mo ciężko uniknąć, gdy leci to gdzieś z tyłu.
No przecie Ty grasz na normalu :D weź no się chopie w garść bo wstyd :D
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...