Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem po tym tweecie od Coriego można być spokojnym o premierę w przyszłym roku. Skoro są już w tak zaawansowanej fazie produkcji, to znaczy, że praktycznie zostały im już tylko wszelakie testy/szlify, już znaczących zmian w grze nie będą wprowadzać. A przecież nie jest to jakiś rozbudowany RPG czy mmo, żeby potrzebowali na to kolejne półtora roku. W ogóle nawet na E3 już mówili, że wcale nie będziemy musieli tak długo czekać na premierę. I trzeba pamiętać, że pod koniec '17, w tym najgorętszym okresie, Sony będzie musiało walczyć o klienta nie tylko z Microsoftem i ich Scorpio, ale również z Nintendo i Switchem, więc nie mogą znowu polegać tylko na multiplatformach. A z wszystkich zapowiedzianych dużych ex'ów (Detroid, Days Gone, Spider-man) to właśnie Kratos jest najbardziej pewny.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie mierz innych swoją miarą, oczywiście że day one, ale wiele osób na pewno chciało by jeszcze zobaczyć co przygotowali, że Ty nie chcesz co nas to obchodzi. Pewnie i tak zamiast gameplayu pokażą jakiś making of lub mocap sesion.

Od wczoraj przybyło 30k wyświetleń, brakuje jeszcze 90k

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

No ale przecież zacząłem od "Mi nie jest do szczęścia potrzebne", więc wiadomo, że piszę o sobie, więc na ch#j się telepiesz?

Ja wiem, że Ty potrzebujesz nowego gameplayu, żeby na YT rozkminiać draw distance, implementację HDR i wyliczać ilość fps'ów, więc teraz ja mogę zacytować Ciebie i napisać - "co nas to obchodzi?" (w sumie ciekawe, że użyłeś tego sformułowania, jakbyś dostał prawo do wypowiadania się w imieniu wszystkich tu zgromadzonych).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ta gra mnie ni ziąbi ni grzeje... ot, mam kompletnie wy(pipi)ane co z tego wyjdzie, ale chcąc, nie chcąc gierka i tak pewnie do mnie trafi.... mam tak od 3 części. Albo jakiś kumpel mi pozyczył, albo promke dostałem... ta seria gier chyba chce żebym w nią grał. 

 

inna sprawa, ze jak juz gierka zagosci w czytniku mojej konsoli, to bedzie mi bardzo miło, jesli okaże się czymś nowym/świeżym/rewolucyjnym... piszac inaczej, chcę się dać pozytywnie zaskoczyć. W innym wypadku, tradycyjnie, znowu bede hejtowac gierkę :P 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja ukończyłem GoW, GoW II i GoW III, ale przy Ascension odpadłem. Ostatnio odpaliłem Kolekcję vol.2 i znów podjąłem próbę przejścia Chains of Olympus, później pewnie wezmę się za Ghost of Sparta, a jak się nie obrzygam, to i do Ascension powrócę. W każdym razie cieszę się, że nowa odsłona to nie będzie siódmy raz sam kotlet, nawet jeśli bardziej przypominać będzie TR/TLoU.

Odnośnik do komentarza

Cory Barlog jakiś czas temu dał się wciągnąć na twiterze w akcje, że gdy trailer z E3 dobije do 15mln wyświetleń wrzucą coś nowego. Brakuje jeszcze 120tyś wyświetleń, na reddicie ludzie zaczynają podgrzewać, jeśli ktoś nie oglądał klick :P

 

15mln wyświetleń przekroczone, jak pisał wcześniej na twicie Cory Barlog: oh crap, are we close to 15m? :) well i said i would do something so i will keep to my word.

 

Więc może jutro coś wrzucą, #wierze :)

nawet making of fajnie zobaczyć.

 

Odnośnik do komentarza

Wstąpienie? Bardzo fajna gierka - duchowo bliższa mojej ulubionej pierwszej części. 

 

Ale nałożyło się na nią kilka kwestii:

  • Brak odpowiednio fundamentu fabularnego. Pod tym względem ani nie jest to gra dla fanów, ani dla nowych graczy.
  • Zmęczenie "materiału" - formuła się trochę wyczerpała już, choć i tak sporo etapów potrafi "robić"
  • Średnie boss fighty. Najlepszy jest końcowy boss (ba! jeden z najlepszych w całej serii)
  • Ogólny brak (pipi)nięcia

Gameplayowo i pod kątem pomysłów na rozgrywkę to mogę się zgodzić, że była lepsza od trójeczki. Ale to już moment gdzie seria zjada własny ogon, więc całościowe wrażenie jest niekorzystne dla Wstąpienia. Mimo wad trójeczki to jakoś wspominam ją lepiej niż Wstąpienie, gdzie pamiętam tylko niektóre momenty.

 

Dobrze, że zaorali starą formułę i próbują czegoś nowego.

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Wstąpienie to po prostu dobry GoW. Brak mu typowego dla serii (pipi)nięcia i to jest jego największą wadą, poza wcisniętym na siłę multi i zmianą w systemie combosów, przez co mniej doświadczeni byli zmuszani do przechodzenia gry przy uzyciu kombinacji  :square:  :square:  :triangle:

 

trójka była i jest genialna, przez to poczucie epickości, świetne walki z bossami i ta przesadzona brutalnosc, mmmm :fsg:

 

feels-good-man_o_3193043.jpg

 

Ale naturalnie, GoW 2 za całokształt deklasuje trójeczkę, ba, według mnie nawet GoS jest lepsze od 3, zwłaszcza pod względem fabuły. nie mogę się doczekać tego nowego GoWa, zmiana formuły może grze wyjśc na dobre 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...