Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę się do tej gry przekonać zwłaszcza do GoW 3. No ni uja, na siłę mnie nie ciągnie, nudne dla mnie walki są. Śmieszne, bo takie GoW 1 i GoW 2 grałem bez popity i wciągało jak bagno, coś nowego, walki, horda tych przeciwników, siekanie combosów etc no gry jak dla Mnie 9/10 były. A po tylu latach przerwy pomyślałem, że skończę w końcu trylogię grając w ostatnią część. Nie wiem co robić, żeby podejść do gry po raz kolejny i ją przejść. Skończy się pewnie na tym, że chyba nigdy jej nie przejdę. Na nowego GoW oczywiście czekam, bo to już innym system grania będzie w stosunku do poprzedniczek, takie nowe zawsze się przydaje grze. Też tak mieliście z jakimiś grami?

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

No Ghost of Sparta prawilnie ograne i miło mi wspomina.

 

Po

zabiciu Posejdona

jest to już dla Mnie meh ta część, no nie pykło mi, najsłabsze ogniwo i już poleciało z dysku. Po co grać w coś, co nie sprawia Ci przyjemności, a jedynie frustrację, a i na siłę tylko człowiek się wkurza ile razy by do tego nie podchodził. Nie będę sobie psuł wspomnień poprzednich części tylko dlatego, że 3 mi w ogóle już nie podeszła i przez Nią miałbym sobie później besztać całego GoW. Nie mam pojęcia, co te Santa Monica odyebało z tą częścią, że tak mnie odpycha. 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Nie mogę się do tej gry przekonać zwłaszcza do GoW 3. No ni uja, na siłę mnie nie ciągnie, nudne dla mnie walki są. Śmieszne, bo takie GoW 1 i GoW 2 grałem bez popity i wciągało jak bagno, coś nowego, walki, horda tych przeciwników, siekanie combosów etc no gry jak dla Mnie 9/10 były. A po tylu latach przerwy pomyślałem, że skończę w końcu trylogię grając w ostatnią część. Nie wiem co robić, żeby podejść do gry po raz kolejny i ją przejść. Skończy się pewnie na tym, że chyba nigdy jej nie przejdę. Na nowego GoW oczywiście czekam, bo to już innym system grania będzie w stosunku do poprzedniczek, takie nowe zawsze się przydaje grze. Też tak mieliście z jakimiś grami?

Ja już w 2013 nie byłem w stanie grać w to dłużej niż godzinę. W podstawówce było jaranko 1 i 2, ale teraz liceum to już poważny wiek i widocznie gust dojrzewa razem ze mną.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi tam GoW3 się podobał, zwłaszcza oprawa ryła beret, a jak się urywało głowę wieciekomu, to  :banderas:

Co prawda po GoW2 to ciężko było o jakiegoś szokera w rozgrywce, niemniej jednak trójka to solidny szpil.

Zmęczenie materiału nastąpiło u mnie dopiero przy Ascension - tu wytrzymałem z godzinę i do dziś nie tknąłem po raz drugi.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wszystkie części były dla mnie sztosami prócz Ascension, które oceniam po prostu na poprawną grę w moim ukochanym uniwersum. W zeszłym tygodniu po raz 3 skończyłem 3 i dla mnie to nadal świetna gra. Czekam na Kratosa w nordyckich klimatach równie mocno co na the last of us part 2 !

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...