Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ten waz to pewnie Uroboros. A latajaca modliszka to zadna modliszka tylko walkiria.

Raczej Jormungand, chociaż trochę za mały jak na węża okalającego Midgard, zresztą ten żył w oceanie, zrzucony tam przez bogów syn Lokiego. To na trailerze to może jakiś potomek.

 

Swoją drogą sprawdziłem pochodzenie Uroborosa- symbol grecko-egipski.

Odnośnik do komentarza

 

 
-You may visit some of the 9 realms 
-He mentions 15,20 and 100 enemies on screen
-Cory brought back the original team that worked on God Of War 1 they are all back.
-No morality system and no branching in the story
-The mother is a critical part of the story
-No sex mini game
Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kocham wszystkie GoWy bez wyjątku. Jedne bardziej, jedne mniej ale to genialna seria. W Ascension grało mi się rewelacyjnie ale w tej części robilem najdłużej platynę. Czuło się wyczerpanie pewnej formuły i SMS doskonale to wiedzieli. Na razie wydaje się, że prowadzą markę bardzo dobrze. Mam zastrzeżenia, nie jestem na razie z miejsca kupiony, ale mam wiarę. Przede wszystkim zawiodłem się jak na razie Kratosem bo wydaje się bez ikry. Brak TC Carsona jest mocno odczuwalny ale jego dialogi z synem też nie powalają.

 

Ale trzymam za tą pozycję kciuki.

Odnośnik do komentarza

Kratos tylko mógłby mieć tą swoją bródkę jak dawniej xDDD

 

Może zmieni stylówę w trakcie gry. Ogoli się tym swoim toporem  :pawel:

Mnie zastanawia za to powtarzana przez twórców fraza dot. przybliżonej daty premiery - Soon, but not this year. Chciałbym, żeby dane było nam zagrać jeszcze w przyszłym roku, czyli faktycznie tak w miarę "soon", acz sęk w tym, ze dotychczas wszystkie duże odsłony GoWa ukazywały się w marcu - gdyby więc mieli trzymać się tej zasady, to 2017 raczej odpada i wchodzi marzec 2018 (czyli już, jak dla mnie, ani trochę "soon") Po gameplayu gra może wydawać się być w zaawansowanym stadium produkcji, acz z drugiej strony czytałem, iż kompletnie rozgrzebany jest jeszcze chociażby system apgrejdów. Coś czuję więc, ze sobie poczekamy... :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...