Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

28 lutego masz Horizon zero dawn, nie wydadzą 2 tak dużych tytułów obok siebie

 

Ano, dodatkowo myślę, że gdyby premiera miała być już w marcu 2017, to raczej podaliby datę na E3, a tak się nie stało (choć mam jeszcze cichutką nadzieję związaną z Gamescomem\TGS), tak więc na 95% gra nie ukaże się przed kolejnym E3. :(

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Ostatnio oglądałem na YT kilka filmów o ewolicji oprawy w GoWach....no i faktycznie GoW1/2 na PS2 nawet dziś robią wrażenie. 

Światło, idealnie dobrane barwy itd, dużo ruchomych obiektów. 

W każdym razie God of War w formie od 1 do 3 mi się podobał, ale dopiero na nadchodzącą część czekam z wywalonym jęzorem. 

Bog Wojny nie robi lipy, nigdy.

Odnośnik do komentarza

To cinematic bieganie podczas którego się nic nie dzieje, te głębokie scenki z guwniakiem zamiast rozpier,dalania wszystkiego co się rusza, ten topór xd

 

nawet mi nie żal osób które się tym jarają

 

 

najlepsze że wykłada to gośc któremu u2, tlou czy u4 przypadły do gustu

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

I co z tego, że lubił Uncharted czy TLOU? Gry są różne i to co zadziałało w takim growym Indiana Jonesie jadącym na skryptach nie musi wcale być dobrą zagrywką w dynamicznych i wartkich slasherach. Na pewno TLOU nie pokochał za te chodzone sekwencje w których nic nie możesz zrobić.

Odnośnik do komentarza

I co z tego, że lubił Uncharted czy TLOU?

 

o to że nie mówi tego z perspektywy hejtera cinematic exp. więc tym bardziej warto wziąć pod uwagę jego opinię?

 

yyyyyy, czy ty w ogóle obczaiłeś to video przed napisaniem tego posta?

 

protip: opowiedziałem się po twojej stronie

Odnośnik do komentarza

Ale tu nie chodzi o stawianie się po czyjejś stronie. Odpowiadam na to, co napisałeś. Pewne cechy mogą się sprawdzać w danym gatunku, a w innym nie. Nie trzeba być ich przeciwnikiem, żeby tak to działało.

 

Tak, oglądałem to wideo.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Dla mnie to co pokazano to jakis dramat. Autentycznie nie rozumiem jak można się tym zachwycać. I jeszcze mam się cieszyć "no bo zmiana" bez względu na to, czy jest to dobra czy zła zmiana? Proszę was. Fanem uniwersum nigdy nie byłem, ale jednak ograłem 1,2 i 3 z uśmiechem na twarzy, więc z otwartymi ramionami przywitałbym czwórkę w takiej samej konwencji.

 

A dostanę bzdurne granie na emocjach niespełnionych scenarzystow filmowych i drętwą walkę, gdzie scenki przeplatają się z gameplayem. Beka. Największy zawód tych targów.

Odnośnik do komentarza

więc z otwartymi ramionami przywitałbym czwórkę w takiej samej konwencji.

 

"Czwórkę"? Chyba siódemkę raczej... Ta seria zrobiła się gorsza niż Assassin, bo tam przynajmniej zmieniały się realia i okresy historyczne, a w GoW Kratos ciągle tak samo siekał mitologiczne stworki w sześciu kolejnych częściach.

 

 

Ascension był bardzo dobry, tylko plebsowi się nie podobało to, że trzeba było w końcu dobre combo robić :gayos:

 

Przy Ascension już rzygałem formułą i to jest powód, dla którego uważam tę część za chooyową, a nie jakieś combo - po prostu znów było to samo...

Odnośnik do komentarza

lokacja i walka z Hadesem, Gaya i Kronos jako wielkie levele były bardzo spoko, ale faktycznie w por. do bardziej kolorowych i zróżnicowanych 1 i 2 trójka wypadła blado. klimaty Odyna i spółki wypadają świeżo, ale innego niż śnieżnego settingu nie potrafię sobie na razie wyobrazić

 

chyba że pojawi się Wanhalla 

 

i prócz niańczenia gówniaka też będą pory roku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...