Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Po najnowszym patchu dla „next-genów” w sw: jedi zastanawiam się nad jakością nowych konsol. Przecież na PS5 gra chodzi w 1200p/60fps. Jeszcze może bym zrozumiał jakby tam był rt, ale go tam brak. Te konsole maja tyle mocy obliczeniowej ze ta gra powinna pójść w 4K/60fps a tak się nie dzieje, ciekawe czy nowe gry np na ue5 dadzą radzą funkcjonować chociaż w 1440p/rt i chociaż „betonowych” (iksde) 30 klatkach. 
Moze to devom się po prostu nie chce? 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Redmitsu napisał:

Moze to devom się po prostu nie chce? 

 

Sam sobie odpowiedziałeś. Gra z małym budżetem żeby się gracze odjebali że EA nie robi singlówek i jak na złość elektronikom gra odniosła sukces XD Tak patch już po łebkach zrobiony było nie było dla rocznej gry dla której nie musieli tego robić.

 

Z tymi zakupami przez amazon, apple i google to bardziej bym się kierował w stronę wydawców na tel, przecież ten rynek i studia są tam więcej warte niekiedy jak studia wydające na stacjonarki i PC. Tak Google ma stadię i może w tym kierunku iść.

Odnośnik do komentarza

W sumie te amazony, gogole i te obsrane jabłka, to niech idą na szczaw, na grach znają się tyle co nic i wolałbym, żeby te studia przejmowały, co mają jakiekolwiek pojęcie o gamingu jak Sony, Microsoft i Nintendo, tylko tyle i aż tyle. Te amazony i bohomazy to sobie mogą się robić za outsorcing czy tam za wypożyczanie platformy od głównych i każdy zadowolony będzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 hours ago, C1REX said:

Jeśli gra od początku nie jest pisana pod jedną konkretną konsolę, to nie jest specjalnie zoptymalizowana. 

 

Wsteczna opiera się na emulacji i masa mocy jest ”marnowana”.

nie wiem czy wszyscy sa wtajemniczeni ale takie Final Fantasy IV nawet z wersji na Playstation dosc znacząco sie rozni od wersji oryginalnej nie mówiąc juz o wersjach na dzisiejsze telefony. Nawet chyba o tym w naszej prasie pisali ze wersja europejska jest taka no ... dla upośledzonych ludzi łatwiejsza:)

Odnośnik do komentarza
7 hours ago, Rozi said:

 

 

Żeby to nie przepadło w czeluściach tematu, Król wrócił i podsumowuje ten niewypał :banderas:

Ile można jechać po CD Projekt i Cyberpunku? Spoko, gra nie dostarczyła tego co obiecywali, wystarczyło się nie napalać na obiecanki niemożliwe do realizacji i sprawdzić grę samemu z odpowiednim nastawieniem. Byłem zły na CD Projekt, nie chciałem kupić tej gry, straciłem nawet sporo pieniędzy na ich akcjach, a mimo to dałem grze szanse bo otrzymałem ją pod choinkę i bawię się świetnie. Na liczniku mam prawie 40 godzin i nie mogę się oderwać od Night City. Lubię klimat cyberpunka i chciałem otrzymać coś w stylu Deus Ex w otwartym świecie i dokładnie to otrzymałem. Graficznie gra jest bardzo dobra i większych bugów czy problemów technicznych osobiście nie doświadczyłem.

 

Gracze to debile, kochający pluć jadem w internecie. Jechanie po Cyberze jest jak morsowanie, każdy chce to robić i pochwalić się w necie, a za chwilę wróci do grania w kolejnego Assassina, Watch Dogsa, albo CODa.

 

Tyle jest warta opinia "graczy".

  • Plusik 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

"Gracze to debile, kochający pluć jadem w internecie. Jechanie po Cyberze jest jak morsowanie, każdy chce to robić i pochwalić się w necie, a za chwilę wróci do grania w kolejnego Assassina, Watch Dogsa, albo CODa." <3 

Odnośnik do komentarza

O jezu xd A co jak nie wracam do grania w Assassina, Watch Dogsa i CoDa? Z resztą obecnie każda z tych gier jest wydawana w formie umożliwiającej granie w nie.

 

Oczywiście każdy sobie wymyślił te wszystkie zarzuty i teras hejcom te hejtery :'(

Odnośnik do komentarza

Skończyłem Cyberpunka z przyjemnością bo to po prostu dobra gierka, ale filmik powyżej pięknie podsumowuje wszystkie niespełnione obietnice, puste marketingowe przechwałki, zwyczajne kłamstwa Redow.

 

A animacja głównego bohatera to :pawel: 

 

Cyberpunk jest jebany w 100% słusznie, tak samo jak każda inna gra która nie spełniła obietnic. Nie należy jej się żadna taryfa ulgowa. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Do tej pory nie powstała żadna gra która spełniłaby oczekiwania graczy - jeszcze przed premierą wiedziałem, że będzie gruba imba, a jak zauważyłem że konsolowcy mieli wyrzuty do PC-towców że bawią się dobrze z grą to pierwsze co nasuwało mi się na myśl to

 

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Czoperrr napisał:

Jeśli ktoś oczekiwał mesjasza i cudów na kiju to faktycznie może być zawiedziony.

 

Mam nadzieję, że teraz każda gra, która nie spełni obietnic lub miała techniczne problemy będzie gnojona i wycofana ze sprzedaży :)

O chuj, ale fikoły.

 

"Techniczne problemy" xdddd Gra była niegrywalna, konsumenci zostali okłamani w żywe oczy, a znajdzie się ktoś, kto będzie tego bronił :)

Odnośnik do komentarza

Pamięć złotej rybki? EA cały czas dostaje pozwy od graczy (ostatnio za ten ich system monetyzacji w Fifie), Zenimax musiał oddawać hajs graczom w niektórych kraja po interwencji naszego odpowiednika UOKIK za Fallout 76 tak samo była afera i szykowany pozew zbiorowy za brak możliwości zwrotu gry na PC, ostatni Batman był wycofany ze sprzedaży na PC za tragiczną optymalizację i błędy, Epic games też dostaje pozwy za różne pierdoły. A to tylko info z ostatniego czasu i to co pamiętam. Rok w rok są pozwy zbiorowe za wprowadzanie w błąd czy oszukiwanie a was nagle boli nagonka na Redów. 

 

A sama nagonka w pełni uzasadniona. Zenimax dostał baty za Fallouta chociaż tam marketing nie obecywał cudów w przeciwieństwie do redów. Dostaną po dupie to im się odechce na drugi raz odstawiać takie cyrki. 

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czoperrr napisał:

Grałeś czy znowu teoretyzujesz?

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

 

A da się w to grać? Gra leży w szufladzie, ale z tego co widziałem, to tak nie za bardzo. A ja w popsute crapy nie gram.

 

Chyba, że to wszystko co widziałem, to jeden wielki spisek!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...