Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, łom napisał:

Nintendo z 20 lat temu opatentowało sanity system z Eternal Darkness i nie wydało żadnej innej gry z tym systemem

 

a o jaki system konkretnie chodzi?

 

swoją droga mogliby gnoje wziąć się za dwójeczkę albo chociaż remake, pierwszy byłbym w kolejce

 

edit: a uciekł mi powyzszy post :lapka: 

Odnośnik do komentarza

https://www.ign.com/articles/ubisoft-moving-away-from-reliance-on-aaa-releases?utm_campaign=trueAnthem: Trending Content

 

Ubisoft odchodzi od polityki wydawniczej skupionych na dużych grach tzw. AAA w kierunku większej dywersyfikacji lineupu, oznacza to mniej więcej tyle że wciąż będą wychodzić gry AAA od Ubisoftu ale będzie ich troche mniej, a listę premier będą uzupełniać mniejsze gry, gry mobilne i free2play o których wspominają w notce

Odnośnik do komentarza

Ja tam straciłem nadzieję, że coś z tego będzie. Ten Crossfire wygląda na gameplayach jak CS na konsole i na tym samym silniku Remedy ma zrobić singla. Czy będzie dobry fabularnie? Pewnie tak, ale czy oni się do tego przyłożą? Pracowali niedawno nad ulepszeniami do Control, mają w planach grę AAA i dwie mniejsze. Skąd na to czas?

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

No ale nie wiadomo na jakim stadium produkcji są te niezapowiedziane gry, obstawiam że bardzo, bardzo wczesny. CrossfireX wyglądał na trailerze na produkt w końcowym stadium produkcji więc nad tym pewnie siedzi większość zespołu. A Control na nextgeny wątpię żeby był jakimś zasobożernym projektem w kwestii ludzi czy czasu, zwłaszcza widząc jak im to wyszło. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Shago napisał:

 

Mógłby ktoś tam ruszyć głową i wskrzesić Contrę :obama:

 

Może lepiej nie. :pawel:

 

image.png.e2e492c55774ade29b551596cdff2d96.png

 

Swoją drogą skąd to przekonanie, że Konami dzisiaj zrobiłoby świetnego Silenta czy Castlevanie? Ich ostatnie gry to głównie żółtko na meta. Ja wiem, że sentyment, ale jak widać coś im tam nie wychodzi ostatnio.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Swoją drogą skąd to przekonanie, że Konami dzisiaj zrobiłoby świetnego Silenta czy Castlevanie?

No dokladnie. Do danego typu gier potrzebny jest odpowiedni zespol. I co oni teraz wezma typow ktorzy rzezbia te paskunde mordy w pesie czy podmieniaja staty w bazie danych co roku i kaza im tworzyc scenariusz do Silent Hilla? No nie wiedze tego, chyba ze ci od silentow tam zostali i napier.dalaja w te arkusze kalkulacyjne.

 

A nawet stara ekipa moze juz nie dac rady. Przyklad Bleszynskiego, ze tutaj o ku.rwa Klifi jaki ty zaje.bisty jestes, biger better more bad ass a jak przyszlo robic samemu to dwie gry zaorane w tydzien. Jade Redmond tez sie wszyscy brandzluja (nie mam pojecia czemu), przyszla robic gierke dla Stadii, o teraz to google zaora wszystkich, Jade wam pokaze. I ch.uj.

 

Dlatego porzuccie wszelka nadzieje i odpalcie sobie intro z logo konami na yt na pocieszke.

 

Odnośnik do komentarza

Teams Silent nie istnieje od lat, a ludzie który byli jego częścią rozjechali się po świecie. Wikipedia podaje też, że samo Konami rozwiązało zespół, bo chciało aby to zachodni developery rozwijali serię, a jak to się skończyło to widać dzisiaj. :reggie: Cóz jeśli ktoś ma zrobić dobrego Silenta to będzie to Kojima z zespołem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...