Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Square napisał:

Miałem to kiedyś na start windowsa ustawione. Muzyczka odpalenia PSXa plus to intro to było niesamowite combo.

Mój dzwonek w telefonie. To jest tak naprawdę motyw z Policenauts(jakiś czas temu ogrywałem), tak jak i Snatchera i już wtedy Kojima nawet w grach klikadłach miał rozmach filmowego reżysera. Niby statyczne obrazki, a masz wrażenie, że oglądasz przerywnik filmowy.

 

Tak poza tematem @Mejm:

Trylogia Dark Souls po latach - YouTube

Czy nie znalazłem czasem ciebie na YT? Zresztą nawet jeśli, to nie ty, to polecam obejrzeć, ciekawie opowiada.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ukukuki napisał:

Jedyny ratunek dla giereczkowej części Konami to kupno przez większego gracza albo udostępnianie swoich IP innemu studiu. Szkoda ,że gigant który przez 30 lat dostarczał hity które zapisały się w historii giereczkowa tak nisko upadł. 

Nie oni pierwsi i ostatni ;) Mi szkoda marki c&c ale co zrobić.

Odnośnik do komentarza

Niby autor potwierdzał gdzieś na Twitterku,  że to nie Kojima.

 

Według mnie jednak ten drugi projekt to od Sony Japan - za dużo było plotek chyba, żeby to nie było prawdą. Nie zdziwiłbym się gdyby Sony robiło reboot serii z nową formułą, a Blooberek zrobi porządny remaster/remake którejś części Silent Hilla oparty w 100% na klasycznej rozgrywce. To by idealnie pasowałoby pod kątem umiejętności Bloobera w tworzeniu gameplayu, bo nic nowego nie musieliby wymyślać. ;)

Odnośnik do komentarza

 

1 godzinę temu, SlimShady napisał:

W takim razie pewnie Sony Japan

 

Gra od Sony Japan sugerowałaby exa, a jakoś tego nie widzę. Tango to Mikami i Residenty, nie widzę ich w tym wydaniu. Co za to myślisz o Bokeh? Nowe studio, weterani branży, a na czele Keichiro Toyama który na koncie ma Silenty i Siren. IMO najpewniejszy bet.

 

Swoją drogą ucieszyłbym się gdyby był to jednak Kojima, bo największe doświadczenie i sprawdzony zespół.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

 

Gra od Sony Japan sugerowałaby exa, a jakoś tego nie widzę. Tango to Mikami i Residenty, nie widzę ich w tym wydaniu. Co za to myślisz o Bokeh? Nowe studio, weterani branży, a na czele Keichiro Toyama który na koncie ma Silenty i Siren. IMO najpewniejszy bet.

 

Swoją drogą ucieszyłbym się gdyby był to jednak Kojima, bo największe doświadczenie i sprawdzony zespół.

Nie znam tego Bokeh, ale słyszałem, że ostatnio poodchodzili z Sony Japan różni weterani żeby założyć nowe studio, więc, to też nie wygląda na przypadek.

Akurat tego odcinkowego Sirena z PS3 niezbyt lubię. To była reinterpretacja, albo reboot oryginału z PS2. Średniak w pełnym znaczeniu tego słowa. Silent Hill też musi mieć konkretny scenariusz, to nie może być byle jaka historyjka o potworach.

Myślałem sobie jeszcze, że jakby to było Sony Japan, to Kojima mógłby tam robić na kontrakcie na jeden projekt, żeby obejść niesnaski z Konami, bo może są zbyt dumni, żeby dogadywać się bezpośrednio między Kojima Productions.

Jeszcze jest ewentualnie Capcom, ale oni mają co robić na wiele lat do przodu i z tych hakerskich przecieków nie było tam ani słowa na ten temat.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...