Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie dobra generacja, ale jednak nie tak, jak poprzednia - w tamtej miałbym naprawdę kłopot bogactwa, gdyby ktoś poprosił mnie o zrobienie Top 10, a w tej już raczej byłby problem natury "serio, czy ta gra na to zasługuje?".
Niemniej jednak cieszy mnie niezmiernie nacisk Sony na wydawanie singlowych "cinematic experience", bo właśnie te tytuły sprawiają, że najlepiej się bawię przed konsolą (stary jestem, więc mnie zręcznościówki raczej frustrują, a i lubię fajne światy, historie, bohaterów).
No i sporo w multi grałem, co od czasów PS3 i maratonów z CoD4 i Bad Company 2 mi się nie zdarzało - choć tylko w jeden tytuł (PUBG), ale za to jakąś kosmiczną ilość godzin, przez co liczba ukończonych singlówek nie wygląda jakoś szczególnie imponująco.

Odnośnik do komentarza

https://strefapsx.pl/ceny-konsol-w-polsce-w-latach-1996-2006/?fbclid=IwAR1MElr1lvPEx3WhAflUHVxxr_ylKQ7A90tXAVyEMjR_AvrSpeG2wsiGYo4

 

 

Fajnie się wspomina te ofertyz gazetek, gdy jak malolat sobie wyobrażałem co najpierw kupic i zaznaczalem jaka gre kupie pierwsza, potem druga.  Niestety rodzice byli bardzo biedni i nie stac nas bylo na gry wiec katowalo sie to co mialo i ogrywalo demka z psofficial magazine. A potem przyszly piraty...

  • Plusik 2
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Powiem wam ten switch lite to był strzał w 10 :banderas:

Nie miałem handhelda od 2010 kiedy sprzedałem psp, a od Nintendo to w ogóle 'miałem' tylko Pegasusa. Animal Crossing jest fantystyczne, Zelda BOTW bajeczna, Donkey Kong: Tropical Freeze wspaniała platformówka, a do tego mam pod kołderką jedne z 2 ulubionych gier - Hotline Miami i Two Point Hospital (zawsze marzyłem o porządnym tycoonie na handheldzie).

 

No ostatni raz tak podjarany graniem to chyba byłem w 2007r jak w podstawówce kupowałem z tatą na spółę Xboxa 360 :rayos: 

  • Plusik 5
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

 

 

Bethesda robi grę o Indianie Jonesie! Super News 

 

pamiętacie emperor's tomb ? Ojciec przywiózł mi pirata z jakieś giełdy w  warszawie jak miałem 10 albo 11 lat  i przez kilka ładnych lat zaciąłem się na jakimś linowym moście którego nie potrafiłem przejść xd  ale ogólnie super gierka i bardzo miło wspomianam

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że EA nie będzie miała już wyłączności na gry w świecie SW (aktualna umowa trwa do 2023). :lapka:

 

https://www.wired.com/story/lucasfilm-games-star-wars-ubisoft-indiana-jones-bethesda/

Cytat

Very few details on the Ubisoft Massive (The Division) Star Wars title from the Wired article

- Julian Gerighty (The Division 2, The Crew) will be the creative director

- will be based on the Snowdrop engine

- very early in development

- possibly open-world

ErnUymEXAAAqkWH?format=png&name=small

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...