Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Ukukuki napisał:

 

A mi się wydaje ,że Reach można było o wiele lepiej przedstawić. Po wcześniejszych częściach człowiek myślał ,że były to epickie bitwy a wiadomo jak zostało to przedstawione. Parę samochodów na krzyż i epicka muzyka w tle. Z drugiej strony 360 pewnie nie pozwalała na więcej.

 

No i sama kampania dosyć krótka. No ale gra i tak sztos. 

Też się rozczarowałem, skalą bitew, Reach pod tym względem wypada gorzej niż Halo 3 

 

No i fabuła jest głupiutka a przymierze zachowuje się jak idioci

Odnośnik do komentarza

 

2 minuty temu, Mejm napisał:

A na lowcach widze dzisiaj kolejne wydanie Skyrima, teraz w steelbooku za 115zl xDDD Na ch.uj robic nowe gierki, to sie najzwyczajniej nie oplaca.

 

Z czasem będzie coraz gorzej bo gierki coraz lepiej się skalują a postęp zwolnił. Jednak nie jest to zjawisko nowe, Metal Slug jest portowany na wszystko od wydania na MVS i nikt o to nie płacze. Ja tam nie mam nic przeciwko żeby portować takiego Skyrima na nowe platformy jeśli są chętni albo osoby które jeszcze nie grały.

1 minutę temu, ASX napisał:

Też się rozczarowałem, skalą bitew, Reach pod tym względem wypada gorzej niż Halo 3 

 

No i fabuła jest głupiutka a przymierze zachowuje się jak idioci

 

Ja aż tak krytyczny nie jestem bo to dla mnie dalej jedna z lepszych odsłon tej serii jednak można było lepiej.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ukukuki napisał:

Ja tam nie mam nic przeciwko żeby portować takiego Skyrima na nowe platformy jeśli są chętni albo osoby które jeszcze nie grały.

Tyle ze to jest edycja na XOX/XSX (K O L E K C J O N E R S K A czyli ze steelbookiem xD), nie ma tego w gamepasie? Albo nie powinno skoro ms wchlonal bethesde?

Odnośnik do komentarza
12 hours ago, Mejm said:

Tyle ze to jest edycja na XOX/XSX (K O L E K C J O N E R S K A czyli ze steelbookiem xD), nie ma tego w gamepasie? Albo nie powinno skoro ms wchlonal bethesde?

Jest w Gamepassie. Co do gier Bethesdy - cala biblioteka powinna trafić do GP dopiero po sfinalizowaniu przejęcia, zapewne będzie to za kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza

 

Oto powód dlaczego Sony zdecydowało się wydawać się swoje gry na pc. W 2020 roku wśród 50 najlepiej sprzedających się gier na Steam aż 6 to gry Xbox game studios (które swoją drogą były dostępne też w gamepassie na PC).

 

Rynek PC to setki milionów graczy gotowych wydać pieniądze na gierki i Sony  musiałaby być ślepe żeby nie schylić się po te pieniądze. 

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ostatnio ukazała się informacja iż dystrybutorem serialu o Halo nie będzie jednak Showtime tylko Paramamount+, nie byłoby w tym nic ciekawego gdyby nie fakt iż przy okazji pojawiła się nowa wzmianka o sprzedaży serii 

Cytat

Halo reinvented how people think about video games and has grown into a global entertainment phenomenon, having sold more than 81 million copies worldwide. In the television series adaptation, starring Pablo Schreiber, Halo will take place in the universe that first came to be in 2001, dramatizing an epic 26th century conflict between humanity and an alien threat known as the Covenant. The show will weave deeply drawn personal stories with action, adventure and a richly imagined vision of the future.

ostatnia informacja z lipca 2015 (jeszcze przed premierą Halo 5) mówiła o sprzedaży na poziomie 65 milionów, więc w ciągu ostatnich ponad 5 lat sprzedało się ponad 15 milionów egzemplarzy, ciekawe bo wydawało się że Halo to w ostatnich latach trochę słabnąca marka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...