Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Ludwes napisał:

 

nikt nie odpisuje, bo każdy myśli, że żartujesz :D

 

@Bzduras dokładnie ten powód byczkQ. :lapka:

14 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Ja z kolei zawsze preferowałem Apostołów, przynajmniej do dwójki.

 

O kuuurcze, oczywiście że tak. Levelowanie jednostek w D2 to było yebaniutkie arcydzieło, też preferowałem D2 nad H3, ale to wciąż była nisza - o ile Heroski znał każdy to Disiplesy nie przerastały tylko jednego znajomego (który mnie w sumie w nie wkręcił). :( 

Odnośnik do komentarza

Mi to nie przeszkadzało bo w towarzystwie też raczej dominowały konsole więc nawet połowy biblioteki z pc nikt nie znał. Nieważne czy kultowe czy nie. Żeby było śmiesznie też mam tego jednego znajomego i razem cisnęliśmy gorące krzesło :isee:

Odnośnik do komentarza

Mi w Disciples 2 brakowało wyzwania, sporo w to grałem ale bardzo łatwo można było się wszystkiego nauczyć. A w H3 to nawet PC mógł ci czasem dać w kość jak wylosował odpowiedni styl walki i mu siadła mapa. Do tego H3 miało rozbudowaną scenę sieciową, w sumie do dzisiaj czasem pyknę po sieci jak mam wolny weekend z jakimś wariatem co ma czas siedzieć kilka godzin przy PC. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Bzduras napisał:

Diablo znam, tamtego nie, ale skoro tak sprawa wygląda to pewnie to te Hirosy 3. Nigdy nie rozumiałem fenomenu tej gry, w czasach szajby na to gralem w Tekken 3 i THPS2, nie bijcie.

 

8 godzin temu, Dr.Czekolada napisał:

Mi to nie przeszkadzało bo w towarzystwie też raczej dominowały konsole więc nawet połowy biblioteki z pc nikt nie znał. Nieważne czy kultowe czy nie. Żeby było śmiesznie też mam tego jednego znajomego i razem cisnęliśmy gorące krzesło :isee:


Mi to też nie przeszkadzało, ja porostu za uj tego nie chciałem. Pamiętam jak przesiadłem się na PSX z 486dx120.

 

To było coś niesamowitego, te gierki, ta wygoda, komfort grania. Od tego czasu patrzę na komputerki już tylko jako narzędzia do zarabiania kasy. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niech inwestują, jestem ciekaw, jak finalnie to wszystko będzie wyglądać. Chmura jako podstawa grania to nadal śpiewka bardzo odległej przyszłości, jednak jak spojrzymy na problemy z dostępnością i cenami nie tylko konsol, ale i pecetowych części do gamingu to któregoś pięknego dnia może okazać się, że dla szarego Kowalskiego z pięcioletnim komputerem klasy nisko-średniej będzie to całkiem sensowna alternatywa do grania na hardwarze. I coś mi podpowiada z tyłu głowy, że takich Kowalskich, ze względu na obecną sytuację na świecie oraz konieczność szukania oszczędności, prędzej czy później zrobi się całkiem spora grupka i popyt na takie granko może zaliczyć konkretny spike w górę.

Odnośnik do komentarza

Za 10 lat, granie w chmurze będzie standardem. Fajny felieton w PSX Extreme przeczytałem o technologiach przyszłości i był poruszany fakt, że średnio co 7-10 lat szybko i wszystko się zmienia na naszych oczach. Nie zdziwi mnie to, że już w 2030 roku nie będzie aut benzyniaków i dieslowych, fajna przyszłość się zapowiada. Tak, widzę w każdym telewizorze dostęp do chmury z grami i to nie tylko MS, ale GeForce czy PS Now. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...