Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro planuję zostać szczęśliwym posiadaczem Switcha Lite. Zauważam, że gdy przychodzę styrany po odwaleniu kieratu, to nie mam ochoty na duże gry na dużej konsoli i bardziej odpalam coś na komórce, albo ostatecznie na PS Vita. PS Vita nie jest już zbyt vita, ale handheld w życiu dorosłego człowieka staje się jego sposobem na granie i nie wypada nie mieć.

 

Ale na przekór poproszę Was o zdanie - 3 za i 1 przeciw kupieniu Switcha Lite. Pomożecie? ;)

Odnośnik do komentarza

Switch w wersji Lite zostaje Switchem tylko z nazwy. Jeśli jednak chcesz klasycznego handhelda to Lite jest jak najbardziej spoko opcją. Ja cenię sobie podłączenie do TV czy też gdy mogę postawić sobie ekran konsoli na nóżce, więc w moim przypadku wybór padł na klasycznego Switcha.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy przenośniak, będący w sumie trochę laptopem, w dodatku na Windowsie, to najlepszy pomysł. Plus, no jest trochę ten rynek obecnie trudny, raz że mobilki, dwa że mobilki. A pozostałą niszę wyczerpują DS i Switch.

 

Czy kupienie różowego Switcha Lite uczyni mnie wystarczająco nintendozbokiem? ;)

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Mendrek napisał:

Nie wiem czy przenośniak, będący w sumie trochę laptopem, w dodatku na Windowsie, to najlepszy pomysł. Plus, no jest trochę ten rynek obecnie trudny, raz że mobilki, dwa że mobilki. A pozostałą niszę wyczerpują DS i Switch.

 

Czy kupienie różowego Switcha Lite uczyni mnie wystarczająco nintendozbokiem? ;)

Weź już dorzuć kilka stówek i kup normalnego. Wtedy konsola robi za dobry sprzęt do tzw party games. Czasem też fajnie przełączyć się na tv w gierkach, które wyglądają naprawdę fajnie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, pawelgr5 napisał:

Weź już dorzuć kilka stówek i kup normalnego. Wtedy konsola robi za dobry sprzęt do tzw party games. Czasem też fajnie przełączyć się na tv w gierkach, które wyglądają naprawdę fajnie.

 

Do grania mam PS4, lapka, retrokonsole, pewnie niebawem PS5. Party games w dzisiejszych czasach dla 35-latka to trochę... trudny temat :nvmnd:

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, ASX napisał:

 

Moze wyjść z tego fajny przenośny xbox jeśli faktycznie będzie działać na Windowsie

Kwestia jeszcze ceny i bebechów, GPDwin swoje kosztuje żeby w akceptowalnej jakości można było pograć, ale do indorów może być lepszą opcją niż Switch

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Mendrek napisał:

 

Do grania mam PS4, lapka, retrokonsole, pewnie niebawem PS5. Party games w dzisiejszych czasach dla 35-latka to trochę... trudny temat :nvmnd:

Włąsnie dla takie starców jak my są gierki takie jak mario party i clubhouse games, to przy okazji jest coś co łyknie kazdy janusz, który na co dzien nie ma absolutnie nic wspolnego z jakimikolwiek grami. Jak problemem jest brak znajomych do party games to tutaj nic nie pomoze. Zakładam, że exy niny znasz wiec jak zaden Cie nie przekonuje do grania na tv to faktycznie moze ten lajt. Ja bym tego nie kupił chociazby przez brak opcji wymiany joy conów oraz brak opcji grania na pro controlerze.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, pawelgr5 napisał:

 Ja bym tego nie kupił chociazby przez brak opcji wymiany joy conów oraz brak opcji grania na pro controlerze.

 

Z tego co wiem, można grać na pro controllerze na Switch Lite.

https://www.imore.com/can-i-use-pro-controller-nintendo-switch-lite

Odnośnik do komentarza

To nie jest tak, że Evolution samo się wykończyło? Nie załapałem się na hype z DC, ale kojarzę, że sama gra dojechała niekompletna (przekleństwo GAAS-ów), nie na czas i jakoś ten smród ciągnął się za nią dłuższy czas.

Odnośnik do komentarza

pamietam że niektórzy bronili decyzji Sony argumentami że czas racerów przeminął i już się nie sprzedają,

 

Przyznam że dosyć zabawnie wyglądają teraz te komentarze w kontekście tego że ostatnio Playground Games i Xbox chwalili się 24 milionami graczy którzy zagrali w Forze Horizon 4 co jest liczbą wręcz astronomiczną.

Odnośnik do komentarza

Evolution miało też pecha z poprzednią grą - MotorStorm Apocalypse, bo z tego co pamiętam to tuż przed premierą w Japonii był jakiś kataklizm (trzęsienie ziemi + tsunami) i premiera musiała zostać przełożona bo tytuł źle się kojarzył (no i gierka moim zdaniem była słabsza od poprzednich części i nie sprzedała się za dobrze). Z DC też było dużo problemów. Najpierw miała gra wyjść na premierę PS4, po przełożeniu była informacja że będzie za darmo dla każdego posiadacza PS Plusa. Z tego co pamiętam na premierę wersja Plusowa była okrojona, pełna wersja też nie była mega rozbudowana a serwery leżały (co przy grze skupiającej się na on-line słabo wyglądało). Jakby premiera została przełożona o te pół roku (i gra nie była by reklamowana jako launch title dla PS4) może taki smród by się nie ciągnął. Co jak co szkoda studia, bo zarówno WRC na PS2, MotorStormy jak i DriveClub (po patchach) to bardzo dobre gry (dla mnie MS Pacific Rift to najlepsze wyścigi i top 20 gierek ever).

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

że sama gra dojechała niekompletna

Na premierę to jedyne czego jej brakowało to już tego sławnego deszczu nocą, a smród pozostał przez prawie roczne opóźnienie, niedziałające przez miesiąc serwery po premierze i chyba jakieś cyrki były z tą wersją w PS+

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Figuś napisał:

Na premierę to jedyne czego jej brakowało to już tego sławnego deszczu nocą, a smród pozostał przez prawie roczne opóźnienie, niedziałające przez miesiąc serwery po premierze i chyba jakieś cyrki były z tą wersją w PS+

 

To jeszcze byłoby do przełknięcia gdyby po prostu gra się dobrze sprzedała. 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, ASX napisał:

pamietam że niektórzy bronili decyzji Sony argumentami że czas racerów przeminął i już się nie sprzedają,

 

Przyznam że dosyć zabawnie wyglądają teraz te komentarze w kontekście tego że ostatnio Playground Games i Xbox chwalili się 24 milionami graczy którzy zagrali w Forze Horizon 4 co jest liczbą wręcz astronomiczną.

Głupszego argumentu wymyśleć nie mogli xdd

Odnośnik do komentarza

To swoją drogą, sprzedaż też została zabita informacją o grze w PS+ jeszcze przed premierą konsoli w 2013 roku. Co później się wydarzyło to już wiemy, gra przesunięta o rok i premiera bez wspomnianej PSplusowej wersji która wyszła prawie po roku i to w bardzo okrojonej wersji. Sony swoimi decyzjami przy wydawaniu tej gry też się dołożyło swoje trzy grosze do zamknięcia studia.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figuś napisał:

To swoją drogą, sprzedaż też została zabita informacją o grze w PS+ jeszcze przed premierą konsoli w 2013 roku. Co później się wydarzyło to już wiemy, gra przesunięta o rok i premiera bez wspomnianej PSplusowej wersji która wyszła prawie po roku i to w bardzo okrojonej wersji. Sony swoimi decyzjami przy wydawaniu tej gry też się dołożyło swoje trzy grosze do zamknięcia studia.

 

No to raczej nie była wina Sony, że Evolution nie radziło sobie z developingiem tej gry (pamiętne DriveClub wrócił do deski kreślarskiej) i musieli opózniać premiere, do tego gra trafiła na premiere niekompletna (brak warunków pogodowych, brak sieciowego komponentu - dobrze pamiętam? Tytułowych klubów brakowało bodajże) i pewnie nawet nie zarobiła na swój developing.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...