Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, łom napisał:

Ograłem Titanfall 2 i dla mnie to jest tylko dobra gierka do np. HL2 nie ma startu, do Bloodborne też nie ma startu. I tak spojrzałem na tą listę szukając Half-Life 2 i patrzę że przegrał z Rise of the TR XD Jeszcze bym zrozumiał jak by to był TR Anniversary albo TR2 w ostateczności TR2013.

hl2.jpg

Dowolny Half-Life >>> dowolny TR. Jak do tego doszło nie wiem, choć się domyślam - jak każdy ranking czy konkurs to nie jest plebiscyt jakości, a popularności.

Odnośnik do komentarza

W sumie wszystko, jedyne co te gry łączy to to że są strzelankami.

 

T2 nie trzyma się codowego schematu idź przed siebie wyczyść killroom i tak x20. Co chwilę twórcy dawali nam nowe możliwości zabawy przy tym nie nadużywając ich bo za moment znowu wpadało coś może nie zaskakującego ale zmieniającego rozgrywkę.  Mowa oczywiście o singlu bo multi to wiadomo że młócka. Osrane EA zrobiło wiele krzywdy grze wypuszczając ją pomiędzy BF1 i CoDem.

 

I kończąc temat to to że w tym plebiscycie TF2>Bloodborne to też kek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najlepszy nie, ale dumnie na podium obok DOOMa 2016 i Wolfika TWO. :banderas:Jest też tak jak pisze figuś - ta gra co chwilę stawia na głowie gameplay, jest różnorodna w miejscówkach, ma zajebiste walki z bossami i fantastycznie siada się za sterami potężnego mecha. Tip-top giereczka.

 

Za to w ogóle nie pojmuję fenomenu BB, któremu pomogło w sumie chyba tylko... a wy już wiecie co pomogło. :usmiech:

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, suteq napisał:

jale nazywanie go najlepszym singlem w FPS w ostatniej generacji to chyba nie grało się w zbyt wiele FPS. :kaz: 

Grałem w: 

- Halo 5

- Wolfenstein New Order

- Wolfenstein Shadow Colossus

- Battlefield 5

- Battlefield 1

- Call of Duty World at War

- Call of Duty Infinite Warfare

- Far Cry 5

- Battlefield 4

I dla mnie Titanfall 2 był najlepszym singlowym fpsem, ale nie miał zbyt dużej konkurencji

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ASX napisał:

Grałem w: 

- Halo 5

- Wolfenstein New Order

- Wolfenstein Shadow Colossus

- Battlefield 5

- Battlefield 1

- Call of Duty World at War

- Call of Duty Infinite Warfare

- Far Cry 5

- Battlefield 4

I dla mnie Titanfall 2 był najlepszym singlowym fpsem, ale nie miał zbyt dużej konkurencji

Jedynym dobrym FPS-em, takim naprawdę dobrym albo bardzo dobrym z tej listy który mógłby poniekąd walczyć o miano jednego z najlepszych FPS w poprzedniej generacji jest Wolf: TNO. A i tak reboot Dooma zjada go na śniadanie. 

 

P.S Call of Duty World at War to gra z 2008 roku. Pewnie chodziło Ci o WWII. :usmiech: 

Odnośnik do komentarza

To była dobra gra na zasadzie zaskoczenia i zerowych oczekiwań, bo jedynka nie miała nawet singla, więc jak grasz i okazuje się, że jest lepiej niż w FPS-ach AAA, to jednak doceniasz dużo bardziej niż może powinieneś. W sumie takie czarne konie zawsze robią robotę, bo to jest odwrotny efekt jest przy hajpowanym czekaniu na zejście Mesjasza, a później okazuje się, że to tylko i aż bardzo dobra gra, więc jesteś trochę rozczarowany.

W nowe COD-y mało ostatnio grałem, ale z tej listy wybrałbym Wolfika z 2014(jako wzorcowe odświeżenie legendy). No chyba, że potraktować go jako crossgen powstający głównie z myślą o 7 generacji, to wtedy rzeczywiście Tytanowy Janusz może wygrać.

W reboot Dooma grałem i niby jest dobry, ale jest jakiś taki generyczny. Zupełnie nic z niego nie pamiętam poza skokami trudności i tym, że nie mogłem grać dłuższych sesji, bo mnie męczył. Widocznie zbyt duży oldschool, a może był zbyt intensywny. Ciężko powiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Ja na jedynkę się nie załapałem, gra stricte multi nie dla mnie, chyba, że to BF. Z kolei dwójeczka to jeden z najlepszych singili w tych blockbusterowych shooterach w jaki grałem od dawna. Mega zaskoczenie, a z drugiej strony człowiek zrozumiał te wysokie oceny wystawiane przez innych.

 

I tak odchodząc od tematu, to Kubson mega zrzęda się zrobiłeś. Mam wrażenie, że nic Ci się nie podoba jeśli chodzi o poletko growe, co najwyżej kolejne multi w CODzie. :potter:

Odnośnik do komentarza

Ja mam wrażenie że w ogóle całe forum robi coraz bardziej zrzedliwe i co pewnie jest wynikiem starzenia się użytkowników. 

Coraz mniej jest jaranka gierkami i ekscytacją nowymi premierami a coraz więcej marudzenie i narzekania. 

 

No i dużo użytkowników więcej czasu spędza na forum niż faktycznie przy konsoli i żeby nie było mnie też to często dotyczy, nawet pisząc tego posta zapauzowalem grę. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...