Skocz do zawartości

Shankor

Rekomendowane odpowiedzi

A ja czytające te posty o reklamach, czy keyloggerze, chcę to wypier.dolić i zostać przy ósemce. Ciekawe kiedy mi to zniknie i miejsce zwolni.

 

Katalogi gdzie ściągnął się instalator możesz spokojnie skasować, samo raczej nie zniknie.

 

Po upgradzie z 7/8.1 na 10 przez miesiąc jest możliwość wrócenia do poprzedniej wersji bez żadnych kombinacji. Pytanie tylko czy nie zostają żadne aplikacje, które wysyłają coś do MS :D a w ustawieniach jest tego rzeczywiście sterta i wszystko jest domyślnie włączone.

Odnośnik do komentarza

Bizon, coś pisałeś o "przepisaniu" klucza - czy to znaczy, że stary klucz do 7/8 przestanie działać? Czy chodzi Ci o to, że klucz będzie aktywować zarówno 7/8 jak i 10?

 

I gurwa gdzie jest mój klucz z rezerwacji, 30.07 się kończy i ja nic nie mam na mailu. Za co ja płacę.


BTW z tym Dreamsparkiem to sam już nie wiem, niby jest edycja Education, która ma w ch,uj więcej bajerków z który nigdy się nie skorzysta, ale niby może wygasnąć wraz ze skończeniem nauki. A można zassać tylko jedną wersję systemu. Lepiej chyba Multiple Editions i dostaje się wtedy kluczyk do Pro.

Odnośnik do komentarza

Niektórzy zachowują się jak gwiazdy/osoby publiczne, których MS marzy aby inwigilować xD.

Wyluzujcie, MS ma was w 4 literach. Czy to będzie win 8, 10 czy android oni wyciągną ważne informacje o was, tzn będą wiedziec jaka wam wysłać reklamę, co lubicie.

Ale nie martwcie się, waszych fot z wypiekami na twarzy nie będą sprzedawać dla TVN 24 :)

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Lapek mi jakoś kieprawo działa, ale to nic nowego w sumie.

 

Tablecik chwilę po zaktualizowaniu działał jak ostatnie (pipi), ale dossały się stery i nagle dostał kopa i jest OK.

 

Na desktopa to się trochę boję jeszcze, szczególnie, że muszę burdel z plikami i programami ogarnąć, bo trochę tego mam i zwykła aktualizacja nie wchodzi w grę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Doinstalowałem stery do touchpada i grafiki i od razu wszystko śmiga lepiej. Zainstalowałem w sumie komplet sterów, ale co ciekawe generyk do touchpada jakoś strasznie źle współpracował i miało się wrażenie, że kursor jest odświeżany tylko kilka razy na sekundę. Jeszcze tylko SSD dołożę staruchowi i dostanie fajnego kopa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...