Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Przegrałem w tę grę dziesiątki godzin, a takiego śladu to ja nie widziałem.

 

Swoją drogą nie wyobrażam sobie F1+F2 nie po polsku - takie były pierwsze wersje moich gier i pomimo że wolę jednak ogrywać wszystko w oryginale, tak tutaj robiłem zawsze wyjątek przy okazji odświeżania sobie serii. Klimat.

Ja nawet pamiętam niektóre teksty, jak choćby kultowe:

"strzeliłem mu prosto w oko!"

Za to nie pamiętam, co było wczoraj na obiad:/

Odnośnik do komentarza

Równe 20 lat marki in 2017  :obama:

 

vwOW0kV.jpg

 

>cały czas turowe walki, handel i eksploracja są znakomite

>cały czas klimat i muzyka są perfekcyjne

>cały czas wypjerdala mnie do widnowsa przy każdej dłuższej sesji xdddd

 

 

O matko, właśnie pobrałem 2 z goga. Jedynka też super ale w 2 można grać po zakończeniu historii i jest więcej wszystkiego. Znacie księdza który daje nam po zniszczeniu Enclave poradnik do Fallouta 2? Skończyłem drugą część kilka razy za każdym razem inne wybory i postać. Cudna gierka. Jedynka też super jednak nie skończyłem jej tyle razy co 2. W jedynce denerwował mnie też licznik czasu chociaż on sam w sobie jakoś specjalnie nas nie goni i można go wydłużyć. 

Odnośnik do komentarza

Jedynka miała taki problem, że spory jej content albo nie znalazł się w grze albo jest zbugowany (quest ze znalezieniem szpiega, endingi np). Są mody jak Fallout Fixt które sporo rzeczy naprawia ale niestety brak spolszczenia.

A teraz sobie przypomniałem że jest jeszcze F 1.5 Ressurection muszę to kiedyś obadać.

Odnośnik do komentarza

 

Przegrałem w tę grę dziesiątki godzin, a takiego śladu to ja nie widziałem.

 

Swoją drogą nie wyobrażam sobie F1+F2 nie po polsku - takie były pierwsze wersje moich gier i pomimo że wolę jednak ogrywać wszystko w oryginale, tak tutaj robiłem zawsze wyjątek przy okazji odświeżania sobie serii. Klimat.

Ja nawet pamiętam niektóre teksty, jak choćby kultowe:

"strzeliłem mu prosto w oko!"

Za to nie pamiętam, co było wczoraj na obiad:/

Tez gralem w polska wersje i nie wyobrazam sobie innej. Brachol mowil, ze to bylo jakies nieoficjalne tlumaczenie i niezle teksty czasem wyskakiwaly xD strzelam gosciowi w glowe a ten "Moje zęby!" xD grajac jako nastolatek jaralem sie tymi tekstami i wczowka byla taka, ze na serio myslalem, ze przeciwnik stracil zeby od tegl strzalu xD

Odnośnik do komentarza

Mnie w jedynce np. zawsze w(pipi)iał subquest z

doktorem Morbidem i Iguana Bobem.

Inna opcja niż zabicie nie wchodzi w grę, a w drugim przypadku nawet działanie w samoobronie spotka się z atakiem miejscowej policji. Całe szczęście że opcja steal i podłożenie do kieszeni bomby zawsze nie pozostawia żadnych śladów. :cool:

Odnośnik do komentarza

I tego mi właśnie brakuje w nowych falloutach - pierwsze dwie części = na maxa wczuwka, pełna immersja, zawsze ostrożnie podejmowałem decyzje. Od trójki to już tylko pifpafy na silniku obliviona/skyrima. Nie mówię, że złe, ale to już nie to samo - powinno nazywać się inaczej. Fallouty dla mnie to tylko jedynka i dwójka.

Odnośnik do komentarza

I tego mi właśnie brakuje w nowych falloutach - pierwsze dwie części = na maxa wczuwka, pełna immersja, zawsze ostrożnie podejmowałem decyzje. Od trójki to już tylko pifpafy na silniku obliviona/skyrima. Nie mówię, że złe, ale to już nie to samo - powinno nazywać się inaczej. Fallouty dla mnie to tylko jedynka i dwójka.

Nowy, czy stary fallout, jednego im odmówić nie można: klimatu. Takie true postapo .
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...