Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.02.2019 o 12:53, Figaro napisał:

A ja w wolne popołudnie przy kawce najpierw popykałem w najlepszego rogalika (sorry Isaac)

 

52016112_602449956869765_418038033020669

Obrzydliwy styl graficzny ma to Rogue Legacy.

 

A co do najlepszego indyka rogalika, to oczywiście 

200.gif

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Rozi napisał:

Obrzydliwy styl graficzny ma to Rogue Legacy.

 

 

Twoja twarz ma obrzydliwy styl graficzny :daddy: :daddy: :daddy:

 

 

Rogue Legacy to rogalik w najlepszym wydaniu, pod względem przystępności, natychmiastowości, pięknej prostocie i tak dalej.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Rogue Legacy swietny rogal chociaż mnie denerwowal mocno grind, ale no niestety dla mnie krol jest tylko jeden czyli Binding of Isaac.

Swoja droga wkrecilem dziewczyne w gierke, i cisne bardzo ostro już w jakies 30h zrobila The Lamb i Victory Lap grając Lilith na Afterbirth+, gramy w sumie razem bo ja stwierdziłem ze zrobie po raz kolejny wszystkie osiagniecia w gierce ( platynka na ps4 :sir: ). Aktualnie 120h na zegarku i wskaźnik osiagniec na steam pokazuje 55%, wiec mysle ze przy 300h się zamkniemy :D

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

Jakby zrobili tego Jedi Academy w stylu RE2 Remake znaczy się odświeżyli tę gierkę, to by giełda w kosmos poleciała. No ale nikt się nie podejmuje sprawy, a replayability miało w uj wysokie, zwłaszcza online jak się grało. Ciekawe kto ma prawa do Jedi Academy...

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Faka napisał:

Jakby zrobili tego Jedi Academy w stylu RE2 Remake, to by giełda w kosmos poleciała. No ale nikt się nie podejmuje sprawy, a replayability miało w uj wysokie, zwłaszcza online jak się grało. Ciekawe kto ma prawa do Jedi Academy...

Disney, więc możesz zapomnieć

 

poza tym ponosi cię nostalgia, gra wcale nie była jakaś wyjątkowa i wątpię by rynki giełdowe odnotowały premierę ewentualnego rimejku 

 

Odnośnik do komentarza

kGThrpv.jpg

Oprawa się zestarzała, to oczywiste, ale i tak jak na grę 3D z końcówki '96 roku wygląda wyśmienicie.

Na zdjęciu pierwszy Tomb Raider - nadal MEGA grywalna produkcja, która klimatem IMO zabija nowsze TR-y - ciągłe poczucie osamotnienia, oszczędność w audio i budowanie klimatu załączaniem się od czasu do czasu muzyczki. Mnogość sekretów i okazji do główkowania. Zero znaczników. Zero podpowiedzi. Zero HUDa i dziwnych napisów na ekranie. Dobrnąłem już do siódmego levelu, raz na 2-3 dni kończę jeden poziom żeby starczyło na dłużej. W planach mam odświeżenie wszystkich pięciu odsłon na PLEJACZU.

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.02.2019 o 15:35, mate6 napisał:

Fenomenalna gra. Chcę to przejść na najwyższym poziomie trudności. 

Tez bym chcial wrocic w koncu do swojego przejscia na NORMALU z pelna nota i wszystkimi ukrytymi misjami. Skonczylem po bossie ptatku (to byl ptak? gryf?) lata temu, kiedy na yt "tutoriale" byly w 320x200. Moze jak teraz siade to rozpykam, ale wtedy ta gra jawila sie na mega skilowa (np. odbijanie mieczem tej lancy wypuszczanej przez czarne koty). Do tego odnalezenie wszystkich sekretnych misji bez poradnika graniczylo z cudem. I jakim ze przebojem bylo wybijanie pacjenta mieczem i podtrzymywanie go przy zyciu w powietrzu pistoletami. Ta gra dla mnie to jeden z kamieni milowych w branzy gierek. Aaaiii mate nakrecil.

 

8 godzin temu, ping napisał:

Na zdjęciu pierwszy Tomb Raider

Najlepszy. No dwojka tez jest bardzo ok, tylko ze strasznie mnie wku.rwilo, ze pojawili sie ludzcy przeciwnicy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...