Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, ASX napisał:

Można zagrać jak najbardziej :lapka:

Możesz coś wiecęj napisać Bluber o Lost in the Woods? Obiło mi się o uszy że to bardzo dobra gierka swego czasu, ale na forum chyba przeszła bez większego echa

Night in the Woods :potter: No pewnie nic o niej nikt nie pisał bo chyba nikt nie grał oprócz mnie i blantmana :usmiech: Ciężko mi coś więcej powiedzieć póki co bo jestem na początku ale oprócz bycia ujętym przez audiowizualia i świetne dialogi, które oprócz sporej liczby sucharów przemycają tone ciekawych przemyśleń na temat tego jak wygląda życie młodych ludzi, którzy nie mając perspektyw muszą snuć się po małym miasteczku i pracować w (pipi)pracach marząc o własnym kącie lub wydostaniu się do "lepszego" świata. Gierka to taka side-scrollowa przygodówka, gdzie głownym zajęciem jest rozmawianie z ludzmi przeplatane minigierkami (ot gramy sobie jakieś kawałki na basie jak w jakimś Guitar Hero, gramy na kompie w slasherowego rouge) z okazjonalnymi elementami platformowymi (które nie wymagają zręczności od nas praktycznie). Gra mocno eksploruje przypadek pogłębionych w depresji, apatii czy posiadających brak perspektyw związanych z sytuacją ekonomiczną młodych ludzi. Gra ma coś w sobie z Kingowskiej lub Lovercraftowej stylistyki bo gdzieś tam pojawiają się elementy nadnaturalne. W Dwutygodniku przeczytałem jakiś czas temu o tej grze, że ma kilka wspólnych punktów z Bojackiem Horsemanem oprócz antropomorficznych bohaterów mamy też połączenie gorzkiego humoru z smutkiem i pod tymi slowami też bym się podpisał, może to też aspekt, który sprawia, że ta gra mi się bardzo podoba. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

 

1 godzinę temu, stoodio napisał:

Sprawdź ten dodatek, bo jest naprawdę mądrze zrobiony przez prawdziwych fanów Heroesów (nie to co ta cepelia WoG).

 

 

WoG to ja coś kojarzę z czasów szkolnych o ile dobrze pamiętam. Zanim ja się do tego dodatku dobiję to będzie końcówka roku pewnie, chce po drodze skończyć jeszcze dwa oficjalne dodatki plus wszystkie chronicles. Jak to jest z kolejnością pierw WoG a później  Horn of the Abyss?

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.01.2019 o 17:30, Ukukuki napisał:

 

 

 

WoG to ja coś kojarzę z czasów szkolnych o ile dobrze pamiętam. Zanim ja się do tego dodatku dobiję to będzie końcówka roku pewnie, chce po drodze skończyć jeszcze dwa oficjalne dodatki plus wszystkie chronicles. Jak to jest z kolejnością pierw WoG a później  Horn of the Abyss?

WoGa odradzam, chyba że już ograłeś dosłownie wszystko i jakimś cudem jeszcze ci mało Heroesów. Zalecam natomiast HD moda - masa poprawek, dzięki którym gra się naprawdę komfortowo w tę blisko 20 letnią (:obama:) grę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...