Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.01.2019 o 18:11, szczudel napisał:

Ale to nie remaster a wsteczna kompatybilność. Tak czy siak FF13, robił i nadal robi ogromne wrażenie. Cieniowanie, tekstury ubrań, naprawdę niezłe włosy. 

 

niejako to jest remaster, bo gierka została podciągnięta pod Xbox One X. Poprawili nawet prerenderowane filmiki.

 

 

no wyglada lepiej no :) 

Odnośnik do komentarza

Uważam, ze takie porównania nie mają sensu. Widać od razu że poównuja 1080p z czymś wyższym.

Powinni puścić na XoX w 1080p z jakimś supersamplingiem czu cuś, to moznaby mówić o wspólnym mianowniku. A tak, to jak porównywać Poloneza z jakimś obecnym samochodem. wiadomo, że będzie lepiej.

 

Wszystko to nie zmienia faktu, ze bez zbliżania na ekran FF13 miało rewelacyjną grafikę juz w czasach PS3/X360. Dużo lepszą niz 13-2 i 13-3. Jestem laikiem tecnicznym ale to co zobaczyłem w FF15 nie było dla mnie takim skokiem jak ten pomiędzy 12 a 13.

Odnośnik do komentarza

a nie bylo tak ze wersja na x360 mocno odstawala od tej z ps3?

 

ff13 >>>>>ff15, graficznie mega, fabularnie spoko, system walki o dziwo bardzo mi sie podobal, tylko te yebane korytarze bardziej liniowe niz poziomy w girsach czy uncharted, a potem ta chamska polana gdzie napchali sidequestow by nikt im nie zarzucil braku wolnosci xddd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i ten dźwięk w czasie sztormu :obama: słychać każdą skrzypiącą deske na statku

A pływaliście już we mgle? Też zayebisty efekt. Gęsta jak mleko, nie widać dalej niż 30 metrów. A wpływając w nią wycisza się cały dźwięk otoczenia, fale przestają obijać statek i słychać tylko przygrywającą w tle creepy muzyczkę.

50094271_2041284975939270_76862410330336

Zazwyczaj jak sie gra z ludźmi to nie ma się kiedy tego docenić. Ale cała oprawa tej gierki, zarówno dźwiękowa jak i wizualna jest zayebista. Fajnie napisał Eurogamer w swojej recenzji:

Cytat
Put down the controller and close your eyes: there is no better game on earth to listen to. What do I hear? The creak of timbers, the flap of a sail, the thud and shudder and boom of the ocean.

 


ale już kończe bo zaraz ktoś napisze że uprawiam propagande xD
 

 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...