Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.07.2019 o 21:22, Kmiot napisał:

201907022_qsnqpwr.jpg

Tomba 2. Złe Świnie Powracają.

Wciąga jak dawniej <3

O kurde, jaki to był sztos :fsg:

Pod względem jedynki rozbudowany w chooj. Te stroje, te bronie, ten klimat. Yebać Crasha, niech odświeżają T2.

Na PSX brakowało mi tylko ukończenia questów z ptakami bo nie miałem saveów z jedynki. Palce się pociły przy masterowaniu wagoników w kopalni. 

Odnośnik do komentarza

@Farmer to nadal jest sztosik. Trochę się obawiałem, że zniszczę swoje wspomnienia związane z tą grą, ale nic z tych rzeczy. Skoki nadal są tak pływające i nieprecyzyjne jak zawsze (czasem trudno wymierzyć, szczególnie gdy kamera w trakcie postanawia zmienić kąt), muzyczka z dialogów sprawia, że krwawię z uszu, ale poza tym to wciąż kapitalny przygodowy platformer z uzależniającymi questami. Chcesz odhaczyć je wszystkie. Grę już skończyłem, 4-5 raz w życiu i oczywiście z wszystkimi questami (poza tymi, o których wspominasz, wymagającymi konkretnego save z jedynki). Lokacje, bronie, stroje, minigierki, przy których można się spocić (przeklęte pranie Kurczaków) no i przede wszystkim urzekający klimat PRZYGODY.

A żeby nie było - muzyka poza trefnym utworem z dialogów też ma wiele kapitalnych momentów. Np. w nawiedzonym lesie. Creepy.

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

oyiaSxG.png

Segunia dostarcza piękne tycoony/managery ostatnimi laty

po 400h w Motorsport Manager, postanowiłem kupić na promce Two Point Hospital

 

w Theme Hospital zagrywałem się za dzieciaka niemiłosiernie, z 10 lat temu nawet odświeżyłem na wstecznej na PS3, ale Two Point Hospital na razie przeszło moje wszelkie oczekiwania :banderas:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Powrót po latach z zamiarem ukończenia (na premierę utknąłem na ostatniej misji):

EuKZaAZ.jpg

 

O jakie to jest dobre :banderas:

Ten klimacik, te postacie (Ryder, OG Loc, Tenpenny), muzyka, misje. Tylko strzelanie jest spitolone :/

 

Znalazłem fajne wprowadzenie, które rzuca nowe światło na pewne wydarzenia:

 

Najlepsze GTA? For sure.

  • Plusik 4
  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Ah shit, here we go again.

 

San Andreas to zdecydowanie moja gra życia, uwielbiam za całokształt. Niesamowite, że ten tytuł ma 15 lat i tyle wyciągnął wtedy z PS2, olbrzymi projekt jak na tamte czasy. Zresztą, przecież nawet na dzisiejsze realia to nadal gra, która oferuje mnóstwo atrakcji i funu z gry.

 

Ostatnia misja to już legenda, trwa ponad pół godziny, a nie ma checkpointów żadnych.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pupcio napisał:

Przy każdej innej części mam w chuy na czym gram

to spróbuj zagrać na PS2 w Vice City :yao: 

kupiłem kiedyś we wstecznej na PS3 i no nie dało się grać w porównaniu do PC

 

a San Andreas też kupiłem we wstecznej w oryginalnej wersji PS2kowej, a potem sami mi zmienili wersję na tą zje.baną zremasterowaną :[

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
1 godzinę temu, krupek napisał:

Ostatnia misja to już legenda, trwa ponad pół godziny, a nie ma checkpointów żadnych.

Jestem prawie pewien, że jest checkpoint po wyjściu z fabryki Big Smoke'a kiedy zaczyna się pościg za Tenpennym. 

Odnośnik do komentarza

Było, było takie coś. W Vice City za to taksówka pod szpital, albo komisariat przyjeżdżała i zabierała nas z powrotem na misję, jeśli nam nie poszło.

 

W San Andreas jeszcze o tyle dobrze, że jest do kupienia mnóstwo nieruchomości z punktem zapisu, więc można gdzieś w pobliżu zapisywać przed misją i ładować save.

 

No a tak, to tam za dużo archaizmów nie ma. Dzis jest już po prostu trochę kwadratowa i trochę odpycja dorysowywanie się otoczenia, czy aut. 

Odnośnik do komentarza

San Andreas piękna gra, ale moim ulubionym GTA zawsze było Vice City i po latach nic się nie zmienilo :banderas:

 

OapjD3k.png

JPJsR63.png

zBVpAqj.png

LAAcb5E.png

save modzik wgrany, robię save zaraz przed misją, zero głupiego jeżdżenia przy niepowodzeniu, idealne sterowanie, graficzka, muzyczka, ja pie.rdole do nocy dziś będę siedział :banderas:

Edytowane przez maciucha
  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...