Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Pupcio napisał:

To dwójeczka? A jak ta trójka w końcu? Grałem tylko chwilkę ale ten wybuchowy początek i mówienie przez wszystkich że to strzelanka mnie odstraszyły od tej gjerki

 

To z jedynki. 

 

Trójka bardzo dobra. Zwłaszcza przez zróżnicowanie miejscówek. Do tego klimat z The Thing i muzyka z Obcego.

Odnośnik do komentarza

No zacząłem ds3 i niestety jest to co pamiętam- kqpiszony, potwory nawet nie reagują już jak w poprzednich częściach, można napierdalac w tors i się rozpadają. Przecinek już w dwójce miał mniejszego kopa, ale tutaj jakbym strzelał pistoletem na kulki.

No, ale widoki ładne i az szkoda tego settingu. Szkoda tez ze lata 2010-2013 w grach to czas kopiowania u2 i MW bo ciagle wybuchy, skrypty w wielu grach z tamtych lat to sraka niemilosierna i ds3 jest tego doskonalym przykladem.

 

c82df5db-4155-4dbe-a2ff-8709659a8ea0.png

cc3f584b-37c4-4ec6-bb26-fbb051d9fb39.png

afd26a0b-324f-49c0-80e7-9eea78089205.png

 

c4ee8a18-d901-4141-8f31-c5d5756b7d17.png

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Pierwsze wyjście w przestrzeń kosmiczną w trójce nawet te 4 lata robiło wizualnie jak sobie ponownie ogrywałem. No szkoda zmarnowanego potencjału chociaż mimo wszystko jakiś tam sentyment mam do tej trójeczki ale głównie ze względu na uniwersum. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.05.2021 o 00:41, XM. napisał:

Grafika to jest jakiś kosmos i screeny tego nie oddadzą, ale 2021 a ja zbieram momentami miche z podłogi jak widzę lokacje w grze sprzed 8 lat.

Mi sie cala trylogia bardzo podobala, a 3 graficznie to jedna z najladniejszych gierek tamtej generacji. Okrutnie mi sie wszystkie 3 czesci podobaly, pod wzgledem klimatu najlepsza byla 2 gdzie sie kilka razy po prostu osralem xdd w 3 faktycznie za bardzo poszli w cody ale to nadal bardzo dobra gra. Z lezka w oku wspominam cala trylogie i licze ze ja jeszcze kiedys reaktywuja.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, standby napisał:

Mi sie cala trylogia bardzo podobala, a 3 graficznie to jedna z najladniejszych gierek tamtej generacji. Okrutnie mi sie wszystkie 3 czesci podobaly, pod wzgledem klimatu najlepsza byla 2 gdzie sie kilka razy po prostu osralem xdd w 3 faktycznie za bardzo poszli w cody ale to nadal bardzo dobra gra. Z lezka w oku wspominam cala trylogie i licze ze ja jeszcze kiedys reaktywuja.

 

Na reaktywację bym nie liczył, ale ciekaw jestem co ojciec-założyciel wykombinuje przy Calisto Protocol.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...