Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już przy XOS zbierałem koparę z podłogi: wrazenie robiła głównie mnogość detali i FE NO ME NA LNIE zaimplementowany HDR. Przydałby się poprawić animację, bo widać zastoj pod tym względem, ale tak - sumarucznie obłędnie wyglądająca gra.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Faka napisał:

Może następne Gearsy będą już na nowym silniku Unreal, to będzie chyba już szczyt animacji.

 

Będą na 100%, co już oficjalnie potwierdzono https://www.gears5.com/the-future-of-gears-5 ale obawiam się, że kwestia animacji to nie tylko silnik, ale i chęci, a w dynamicznej grze jak Gearsy, gdzie mobilność postaci jest ograniczona nikomu nie będzie chciało się tego robić. 

Odnośnik do komentarza

Olympic Games Tokyo 2020. Gierka jest za-je-bi-sta! Zarówno w singlu jak i online bardzo fajnie się gra, choć czasami zrywa połączenie nie wiedzieć czemu.

 

PS_App_20210702_120036.thumb.jpeg.a03b4ddae931fa3d0fb6a9ac3bf59ea8.jpeg

 

Już na początku możemy sobie wyedytować team i stworzyć własną postać. U mnie reprezentacja Polski wygląda tak. Gościnnie nie zabrakło Alochy i Mokebe :)

 

PS_App_20210702_120026.thumb.jpeg.7d128d33dbb1e7a7f64f2e397e9edfae.jpeg

 

Dżudo to obok boksu i siatkówki plażowej najfajniejsza konkurencja w grze. Alocha wymiata, jest silna i rzuca przeciwnikami jak workiem kartofli!

 

PS_App_20210702_120043.thumb.jpeg.60eead4fec7f2ed8eb3fc4dcf25677fb.jpeg

 

Siatkówka tak jak inne gry, jest bardzo dynamiczna, AI kompa daje radę ale i tak lepiej klepie się w multi.

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Długo myślałem nad tym jaką kolejną grę włączyć. Przejadły mi się open worldy, wszelkie gry z masą zadań pobocznych czy niepotrzebnego zbieractwa. Potrzebowałem gry liniowej. I wtedy mnie olśniło, że ta perła, nigdy przeze mnie nie skończona na PS2, była w Plusie. Tak więc w oczekiwaniu na Zelde Skyward Sword zabieram się za zabijanie kolosów. Ale to ma klimat!

PS_App_20210706_091805.jpeg

PS_App_20210706_091122.jpeg

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
21 minut temu, Pupcio napisał:

Kurwa aż ciężko uwierzyć że ta gra istnieje w tak wysokiej rozdzielczości  :pawel:

Co ty robisz tak szybko w Meksyku? xD

Gierkę mam już jakiś czas i jadę fabułę motzno XD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...