Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

No przecież Maxiu sam powiedział że dzieki Perezowi zdobył tytuł, to lepszego asystenta ze świecą szukać. Jakby Bottas choćby w połowie z taką pianą na pysku blokował Maxia w tegorocznych wyścigach jak piesek Perez, to pewnie Hamilton już w połowie sezonu miałby mistrzostwo w kieszeni :yao:

Edytowane przez PIOTR8642
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, PIOTR8642 napisał:

No przecież Maxiu sam powiedział że dzieki Perezowi zdobył tytuł, to lepszego asystenta ze świecą szukać. Jakby Bottas choćby w połowie z taką pianą na pysku blokował Maxia w tegorocznych wyścigach jak piesek Perez, to pewnie Hamilton już w połowie sezonu miałby mistrzostwo w kieszeni :yao:

 

Bottas woli bardziej bezpośrednie podejście, jak na Węgrzech.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Bottas przez pięć lat nauczył się tylko przepuszczać króla na torze, rozkładając czerwony dywan. W Brazylii prawie, że się zatrzymał przed zakrętem. No i chyba ma lekkie problemy ze wzrokiem, bo Maxa przepuszczał tak samo jak Lewisa. Może oba bolidy takie podobne :dunno:

 

10 godzin temu, PIOTR8642 napisał:

Podobno już ruszył przetarg na przyszłoroczny tytuł u Masiego. Pewne info.

Hamilton już się zgłosił?

 

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że przynajmniej nie będzie tak, że jeden zespół będzie znacząco przed innymi. Niezależnie czy Mercedes, RB czy inny. Jeśli będzie tak jak w tym roku, że przynajmniej dwa teamy będą się tłukły o mistrza, to już będzie dobrze. Nie myślę nawet o tym jak pięknie by było, gdyby 3-4 ekipy miały potencjał na zwycięstwa. Chciałbym mocnego Ferrari, żeby chłopaki mogli się wykazać i mieliby takim składem dużą szansę na tytuł konstruktorów. Z drugiej strony McLaren mógłby wrócić do czasów świetności, bo życzę Danielowi walki o tytuł, a i zobaczyłbym czy Lando w takiej sytuacji potrafiłby regularnie trzymać ciśnienie i dojeżdżać na P1. Z trzeciej zaś, chciałbym aby Alpina coś pokazała, bo taki last dance i trzeci tytuł dla Alonso bardzo by mnie ucieszył. W najgorszym razie, dobrze by było jakby mógł walczyć regularnie, nawet jeśli nie o zwycięstwa, to o podia i wysokie pozycje, bo wiemy wszyscy co wówczas mógłby pokazać. Pomarzyć można :gayos:

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.12.2021 o 13:46, Colin napisał:

zwykłe kurtyzany atencjusze. chcieli przebić Szumiego i być najbardziej dominującym zespołem, i kierowcą, w historii F1. nie pykło. Louise jeszcze pojeździ, dopóki nie zdobędzie kolejnego mistrza i nie ustanowi nowego rekordu to nie odejdzie. chyba że max z dżordżem go skukoldzą do reszty to wtedy bajo i plucie jadem gdzie się da że biednego zgnoili. 

tym brakiem pojawienia się na gali sami sobie laurkę wystawiają. żaden protest czy manifest. zwykły foch i żenada. ich wybór.

 

dobra, chędożyć już ich i tę dramę rodem z pato fame mma. nowy sezon, nowe bolidy, nowe igrzyska :wio:

No chyba, że zacznie i skończy jak Rossi z dziesiątym tytułem, którego nigdy nie osiągnął.  Chociaż HAM to miękka faja i jak w dwa lata max (:rotfl:) nie zdobędzie tytułu to odpuści i pojedzie do do holiłódu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...