Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę, już nie mogę się doczekać tego co przyniesie nowy sezon.

Największa zmiana przepisów od 2009r.  może przynieść naprawdę spore przetasowania w zespołach.

Jak poszczególni kierowcy dostosują się do nowego stylu jazdy?

Czy Ricciardo i Vettel odzyskają swoje mojo?

Czy Russell będzie naciskał na płaczka?

Dawać mi to JUŻ!:obama:

Odnośnik do komentarza

Ja mam inne pytanie. Czy ktoś ogląda f1tvpro na tv z wykorzystaniem Chromecast albo jakieś innego sprzętu? Jeśli tak, to jak z jakością i płynnością? Sam korzystam z miracasta, więc softwareowo, ale nie jest idealnie, bo czasem szarpnie albo jakość chwilami jest słaba (bitrate, rozdzielczość). Zastanawiam się czy jest sens kupować coś takiego, bo nie wiem czy będzie dużo lepiej czy w ogóle nie będzie różnicy. Swoją drogą, powinna być od początku appka na tv, jak sama nazwa wskazuje, a nie że trzeba kombinować albo garbić się przed laptopem/oglądać na małym ekranie telefonu :wujaszek:

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Luqat napisał:

Ja mam inne pytanie. Czy ktoś ogląda f1tvpro na tv z wykorzystaniem Chromecast albo jakieś innego sprzętu? Jeśli tak, to jak z jakością i płynnością? Sam korzystam z miracasta, więc softwareowo, ale nie jest idealnie, bo czasem szarpnie albo jakość chwilami jest słaba (bitrate, rozdzielczość). Zastanawiam się czy jest sens kupować coś takiego, bo nie wiem czy będzie dużo lepiej czy w ogóle nie będzie różnicy. Swoją drogą, powinna być od początku appka na tv, jak sama nazwa wskazuje, a nie że trzeba kombinować albo garbić się przed laptopem/oglądać na małym ekranie telefonu :wujaszek:


Po AirPlayu bardziej stabilne niż PS4 po łatkach. Przez cały sezon ani nawet jednego dropa jakości.

Odnośnik do komentarza

8 punktow do zgarniecia za 1. miejsce w sprincie

 

https://www.racefans.net/2022/02/14/f1s-sprint-race-winners-to-score-eight-points-in-2022/

 

Quote

The top eight finishers will score points in the revised format which was agreed by the FIA’s F1 Commission in London today. The winner of the sprint will receive eight points, the second place driver earns seven and each subsequent position down to eighth paying one point less than the position above it.

The sport’s governing body confirmed that the commission has unanimously agreed to add three sprint races onto the calendar for the upcoming season. The first sprint race will be held at Imola during the Emilia Romagna Grand Prix weekend on Saturday 23rd April, the fourth round of the championship. The two other sprint races will take place during the Austrian Grand Prix at Red Bull Ring on Saturday 9th July, with the final sprint of the year again being held at Interlagos for the Brazilian Grand Prix during the penultimate race weekend of the season.

 

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...