Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

Oponiarz to zwykły dzieciaczek obrażony na cały świat.  Zawsze tak było że jak mu idzie to było fantastycznie, jak nie to wina wszystkiego dookoła. Z resztą nawet podczas wyścigu kiedy mówił odnośnie Pereza o "dangerous driving" tylko udowodnił jak słaby psychicznie jest.

 

btw

 

comment_16402867763H3Tsp5yI1hol48vUwppfY,w400.jpg

 

comment_1640286800SdVfn9YA9fWa0alLnwfGxl,w400.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.12.2021 o 12:12, Luqat napisał:

Mam nadzieję, że przynajmniej nie będzie tak, że jeden zespół będzie znacząco przed innymi.(...)Chciałbym mocnego Ferrari, żeby chłopaki mogli się wykazać i mieliby takim składem dużą szansę na tytuł konstruktorów. Z drugiej strony McLaren mógłby wrócić do czasów świetności

Duże zmiany duża niewiadoma. Przypominam jak średni 7-my Red Bull stał się potęga (Brawn GP krótko ale istotnie, bolid za pieniądze przeciętnej 9-tej Hondy), a Ferrari przeciętne, to zmiany z 2009. Mercedes też wystrzelił po dużych zmianach. Sukces Ferrari mnie nie zdziwi, McLaren ma małe szanse skoro ma cudzy silnik i walczy z producentem.

W dniu 22.12.2021 o 22:30, PIOTR8642 napisał:

Tak że okradli go z 8 tytułu.

Jestem fanem uczciwości jak ty (np. nie oglądam piłki nożnej z powodu fauli), więc przywróćmy uczciwe wyniki:

-Abu Dhabi - Luis 25 pkt, Max 19

-Silverstone 0:0 (kara 10 sek to za mało za wysłanie rywala do szpitala i wygranie)

-Hungaroring - wyobraźmy sobie że Perez taranuje Luisa na starcie w Abu Dhabi, kto powinien dostać karę? Perez + Max + RB. Tak samo na Hungaroringu Luis niewinny ale zyskał bardzo dużo, zatem Max 2, Luis 18, Bottas 0 pkt, ale 18 i 30 pkt kary dla Mercedesa, suma Luis 0, Bottas -30.

Dlatego Mercedes zrezygnował ze sprawy sądowej.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Arek_ napisał:

Jestem fanem uczciwości jak ty

Raczej watpie. Róznica miedzy takimi jak ja, a takimi jak ty polega na tym, że wy usprawiedliwiacie sobie okradzenie Lewisa z 8 tytułu w ostatnim wyścigu tym, że Maxiu też niby w poprzednich wyścigach został skrzywdzony albo przez sędziów, albo przez Lewisa. I tak sie pocieszacie że niby w ten sposób jednak zasłużył na tytuł bo lista krzywd jakiej doznał jest dłuższa niż ta którą miał Lewis w trakcie sezonu. 

A dla mnie sprawa wyglada tak. że nawet gdyby ostatni wyścig potoczył sie tak, że obaj kierowcy zastąpili by sie miejscami tzn Lewis byłby wolniejszy, Lewisowi pomagałby Bottas, Lewis na ostatnim okrażeniu zmieniłby opony przez SC, a Max jechał na zajechanej twardej mieszance i w wyniku decyzji Masiego o oddublowaniu to Lewis wyprzedziłby Maxa na ostatnim kołku... to twierdziłbym wtedy że to Max został okradziony ze pierwszego swojego tytułu. Rozumiesz teraz róznice między mną a tutejszymi forumowymi niby ekspertami?

Oni usprawiedliwają sobie błędną decyzje sędziego która doprowadziła do utraty 8 tytułu innymi błednymi decyzjami bądź zdarzeniami w ktorych ucierpial Maxiu w trakcie sezonu. A dla mnie okradzenie z tytułu to po prostu okradzenie. I nie ma tu usprawiedliwienia. I dla mnie nieważne jakiemu kierowcy sie to przydarzyło, bo gdyby to Max stracił w ten sposób swój pierwszy tytuł to twierdziłbym wtedy, że to on został okradziony. A nie robił wyliczanki że to Lewis został w trakcie sezonu bardziej pokrzywdzony i dlatego należy mu sie 8 tytuł. 

 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, PIOTR8642 napisał:

Raczej watpie. Róznica miedzy takimi jak ja, a takimi jak ty polega na tym, że wy usprawiedliwiacie sobie okradzenie Lewisa z 8 tytułu w ostatnim wyścigu tym, że Maxiu też niby w poprzednich wyścigach został skrzywdzony albo przez sędziów, albo przez Lewisa. I tak sie pocieszacie że niby w ten sposób jednak zasłużył na tytuł bo lista krzywd jakiej doznał jest dłuższa niż ta którą miał Lewis w trakcie sezonu. 

A dla mnie sprawa wyglada tak. że nawet gdyby ostatni wyścig potoczył sie tak, że obaj kierowcy zastąpili by sie miejscami tzn Lewis byłby wolniejszy, Lewisowi pomagałby Bottas, Lewis na ostatnim okrażeniu zmieniłby opony przez SC, a Max jechał na zajechanej twardej mieszance i w wyniku decyzji Masiego o oddublowaniu to Lewis wyprzedziłby Maxa na ostatnim kołku... to twierdziłbym wtedy że to Max został okradziony ze pierwszego swojego tytułu. Rozumiesz teraz róznice między mną a tutejszymi forumowymi niby ekspertami?

Oni usprawiedliwają sobie błędną decyzje sędziego która doprowadziła do utraty 8 tytułu innymi błednymi decyzjami bądź zdarzeniami w ktorych ucierpial Maxiu w trakcie sezonu. A dla mnie okradzenie z tytułu to po prostu okradzenie. I nie ma tu usprawiedliwienia. I dla mnie nieważne jakiemu kierowcy sie to przydarzyło, bo gdyby to Max stracił w ten sposób swój pierwszy tytuł to twierdziłbym wtedy, że to on został okradziony. A nie robił wyliczanki że to Lewis został w trakcie sezonu bardziej pokrzywdzony i dlatego należy mu sie 8 tytuł. 

 

Dajcie mu medal Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata:pawel:

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.12.2021 o 02:53, PIOTR8642 napisał:

Raczej watpie. Róznica miedzy takimi jak ja, a takimi jak ty polega na tym, że wy usprawiedliwiacie sobie okradzenie Lewisa z 8 tytułu w ostatnim wyścigu tym, że Maxiu też niby w poprzednich wyścigach został skrzywdzony albo przez sędziów, albo przez Lewisa. I tak sie pocieszacie że niby w ten sposób jednak zasłużył na tytuł bo lista krzywd jakiej doznał jest dłuższa niż ta którą miał Lewis w trakcie sezonu. 

A dla mnie sprawa wyglada tak. że nawet gdyby ostatni wyścig potoczył sie tak, że obaj kierowcy zastąpili by sie miejscami tzn Lewis byłby wolniejszy, Lewisowi pomagałby Bottas, Lewis na ostatnim okrażeniu zmieniłby opony przez SC, a Max jechał na zajechanej twardej mieszance i w wyniku decyzji Masiego o oddublowaniu to Lewis wyprzedziłby Maxa na ostatnim kołku... to twierdziłbym wtedy że to Max został okradziony ze pierwszego swojego tytułu. Rozumiesz teraz róznice między mną a tutejszymi forumowymi niby ekspertami?

Oni usprawiedliwają sobie błędną decyzje sędziego która doprowadziła do utraty 8 tytułu innymi błednymi decyzjami bądź zdarzeniami w ktorych ucierpial Maxiu w trakcie sezonu. A dla mnie okradzenie z tytułu to po prostu okradzenie. I nie ma tu usprawiedliwienia. I dla mnie nieważne jakiemu kierowcy sie to przydarzyło, bo gdyby to Max stracił w ten sposób swój pierwszy tytuł to twierdziłbym wtedy, że to on został okradziony. A nie robił wyliczanki że to Lewis został w trakcie sezonu bardziej pokrzywdzony i dlatego należy mu sie 8 tytuł. 

 


 

 

7592A873-A159-4BD3-BDBA-F1165883DCEE.jpeg

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie, w nadchodzącym sezonie chcę się wybrać na GP. Koperta o nazwie F1 zapełnia się o 100 zl co miesiąc już od ponad roku, więc na jakiś budżetowy wyjazd się uzbiera. Gdzie jechać? Myślałem o Węgrzech lub Belgii, bliżej chyba nic nie ma. Chyba, że znowu Niemcy wypalą. Jaki jest orientacyjny koszt biletów? Reszta to hotel na jedną noc i przejazd, nie wiem czy ekipę uzbieram jest opcja, że pojadę sam, lub z żoną :nosacz2: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...